5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

janullka
11. sep 2007

julova

budem drzat palce a samozrejme podporovat snad sa mi zapci to tmave studium 😖

tinni
autor
11. sep 2007

maruschka, budu aj dalsie castingy 😉
sisidl, po mene nepoznam, ale mozno z videnia... on ma skor bude poznat, lebo produkcnych tam nie je tolko co kameramanov 😀 on robi pre Bamac?

jenis
11. sep 2007

jej tinni, super relacia, este som ju nevidela nikde. velmi sa mi paci. budem rozmyslat nad prihlasenim do buducna, ale je to trocha daleko pre nas, tak uvidim, ci sa mi podari niekoho nahovorit z rodiny. 😉

kacenqa
12. sep 2007

inac tinni, ma napadlo, nedalo by sa vytvorit napr. druzstvo tehuliek? 😀 😀 ved my tehulky sme tu taka jedna velka rodina hehehe

alex21
12. sep 2007

kacenqa s tým suhlasím lebo aj u nás je problém dať rodinu dokopy.
A mohli by sútažiť tehulky proti snažilkám 😀

tinni
autor
12. sep 2007

baby, to by bolo fajn, ale myslim, ze reziser by s tym nesuhlasil 😀
inak v tomto bloku ideme robit 2 specialy s celebritami, ale psssssssst 😉

julova
12. sep 2007

Matka - vsak aj my sme svojim sposobom celebrity 😀...po nejakej dobe by to mohlo byt...ako napr. IQ test naroda blondiny, policajti, ucitelia...tak by bol Modry konik vs Moja svadba...tehulky vs snazilky a taak 😀...

jejke
13. sep 2007

A co hovorite na STVckovu sutaz?
Bican perli, podla mna mu to sedi...

melle
13. sep 2007

aj mne sa bican paci, kedysi som ho neznasala, ale teraz sa mi zda super. Rano si vzdy pozriem vari vam to, potom nakupuje vam to a potom prepnem na 5 proti 5 😉 Aj ceska verzia sa mi pacila s Novotnym, ale ta nasa je lepsia 🙂

tinni
autor
13. sep 2007

kocky, nechcete prist este niekto na casting? 😉

julova
13. sep 2007

Matka - inak moja mamina Ti odkazuej tiez (aj Tvojmu drahemu), ze na STV je to super 🙂...a ze ked bude deficit rodin, ze na nas sa mozte kedykolvek obratit 😀...juuj...uz dnes...sa tesim 😀...Machovci traste sa!! 😀 😉

cubatour
13. sep 2007

ahoj jul, dnes ta idem sledovat!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

alex
13. sep 2007

Jul aj jaaa, aj jaaaa 😵 Budem fandiť 🙂

julova
13. sep 2007

dakujem zlaticka 😀 😵 😵 ....joooj...ved budem mat tremu 😀 😀...ale sama som zvedava, ake xichty sme hadzali 😀 😀...

a trosku offtopic - saška - dnes som dostala na trenazeri pochvalu od instruktorky 😀...a uz sa viem rozbehnut do kopca aj na rucnej a aj na normalnej brzde 😀 😀...no ale v aute to bude kapanek insie 🙂...no ale fakt ze ma to bavi...tak hadam aj na jazdach prekonam strach a tym padom aj samu seba 😉

matar
13. sep 2007

ajoj,
tinni, súťaž sa nám páči 😀 hned ako sa zotavíme z pôrodu a malý sa mi odlepí od cicíka, tak sa u teba nahlásime 😉 😎
baby, ktoré idete držím palce 😵

janamacka
13. sep 2007

ahoj tinni, je to super, podobne ako matar, ked budeme trochu vačši tak prideme... 😀

alex
13. sep 2007

Zachvíííľku to ide 😵

alex
13. sep 2007

Julova gratulujeeeem!

lyly
13. sep 2007

zuska, ja som ta videla 🙂 , gratulujeeeeem

ikka
13. sep 2007

ahoj julova, sledovali sme... 😉 pekne brusko 😵

mimusiacik
13. sep 2007

🙂 julova - boli ste sikovni - vela stastia v dalsej hre!!! 😀 😉 🙂

kila
13. sep 2007

Julova videla som ťa! 😀 A vieš čo? Zhodli sme sa na tom, že ty si to pre vašu rodinu vyhrala! 😀 Šikuľka si! 😵

trpezliva
13. sep 2007

Ano, Julova, bola si sikulka!! 😎

julova
13. sep 2007

😀 😀...no v dalsich castiach zo mna Andrej urobi tu, ktora "uspesne" vzdy v otazke vybojuje "EEEE" 😠 😀 😀 ...a dakujeme 🙂....no som teda niekedy hadzala masky 😀....ale bolo to dobre 😀...sme boli u mojej maminy aj s manzelikom a sme to prezivali adrenalinovo, akokeby sme nevedeli ako to dopadne 😀...takze mamule...skoro "odcicikujte" a chodte do toho 🙂...Tinni sa o Vas super postara 😉...a fakt je to ZAZITOK 😵

julova
13. sep 2007

sa mi zdalo ze na tej kamere mam zadok vacsi ako brusko 😠 😀 ...ale maminka ma utesila "Zmier sa s tym..." 😀 😀

kila
13. sep 2007

😀 😀 😀

julova
13. sep 2007

Kilka 😀...ale tak aspon ze som si takto "predplatila" skore do dalsich "EEEE EEEE" 😀....ale mam tam este zopar skvelych tipov z mojej hlavy, ktore nas "zachranili" 😉...ale sa mi machruje 😔 😀

kila
13. sep 2007

Julova a koľko si pribrala...? Ja som už pribrala 4 kilá... 😖

julova
13. sep 2007

kilka - asi to tak nevyzera na kamere, lebo ja som si pripadala teda maxitucniakovska 😀...ale od zaciatku tehu 6 kg 😉...no ale je fakt, ze vyžla chuda som bola snad tak pred 7 rokmi 🙂...to som hadam aj hrkala 😀...pred tehu som mala 55,5 - 56 a teraz mam 62 🙂

tinni
autor
13. sep 2007

zuzi, gratulujem 😀