5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

teodorra3
11. aug 2010

to sem ako ze naposledy v oktobry minuleho roku niekto napiiiisal?????preboha...tak tu mi asi nikto neporadi...

penny13
12. aug 2010

Je to dobrá relácia. My to veľmi radi pozeráme. škoda, že tie rôzne kvízy pozrúšali. 😢

tatien
5. okt 2011

poradte mi ako sa zaregistrovat do sutaze 5proti5.co musim urobit aby som sa prihlasila

cvirenka
11. nov 2011

@tinni
Ahoj, chcela by som sa informovať, že ako sa mám zahlásiť so svojou rodinkou do súťaže. Mohla by si nám présím pomôcť a poradiť?
Veľmi pekne ďakujem 🙂

dada1212
11. nov 2011

@cvirenka myslím že ich mail je 5proti5@stv.sk Tam skús napísať, že by ste mali záujem a hádam ti napíšu či ešte niečo od teba potrebujú alebo máte len čakať či vás vyberú

tinni
autor
2. mar 2012

@cvirenka Ahoj, napis mi Tvoj mail a poslem Ti registracny dotaznik a dalej sa uz dohodneme...

tapka130
7. mar 2012

uz 3 dni hladam ako sa mam prihlasi a neviem to najst porate mi niekdo prosim vas dakujem

lusi526
13. mar 2012

aj mi by sme mali záujem....prosím poslali by ste aj mne ten dotazník,???môj meil je lusi526@azet.sk.dakujem Lucia

mariako
14. mar 2012

prosím môžete mi poslať ten dotazník registračný ... veľmi by som vám bola vďačná

mariako
14. mar 2012

koprdovamaria@azet.sk

tapka130
14. mar 2012

prosim vas aj mne ho poslite niekdo bol,a by som vam velmi vdacna prosim meil je tapka 130@azet.sk dakuejm pekne

adka2828
12. dec 2012

Ahojte, naša vydarená rodinka ideme v nedeľu na casting, čo máme čakať .. ? Veľmi sa tešíme ale zároveň máme obavy ako to bude prebiehať .. 😖

beckham7
7. feb 2013

aj ja by som chcel poprosit o ten registracny dotaznik do 5proti5 bol by som vam veelmi vdacny moj mail je jano.kanik@gmail.com,vopred vdaka

petra0000
21. feb 2013

@tinni Dobrý deň prosím vás môžete aj mne poslať ten prihlasovací formulár.Môjj mail je p.michalickova@gmail.com.Ďakujem

andrea1985a
15. mar 2013

@adka2828 prosim ta ako ste sa prishlasili do sutaze? Aj my by sme mali zaujem....prosim odpis

nikola1234633
3. apr 2013

@tinni dobrý deň, mohla by ste ho poslať aj mne ? Ďakujem Vám

ddandyy
3. apr 2013

tinni Dobrý deň,mohli by ste prosím Vás poslať ten prihlasovací formulár aj mne? daniela.tibenska@gmail.com . Ďakujem

adisoffice
3. apr 2013

ludkovia a z koľkých rodín vyberajú na živé vysielanie?

ivetka1981
23. máj 2013

@tinni aj ja by som poprosila dotazník... herdova.ivetka@gmail.com

adka2828
27. máj 2013

@andrea1985a ahoj, prepáč, že píšem až teraz ale nechodím sem často 😕
Ja som písala mail do stv a údajmi o súťažiacich a ozvali sa mi asi po pol roku .. čakala som v poradovníku .. nakoniec sme sa tam z rodinných dôvodov nedostali 😒

kiaradi
28. máj 2013

Suseda tam tusim bola 🙂

mishell6806
3. jún 2013

Ahojte mohli by ste aj mne poslať registračný formulár kto ho má? ďakujem pekne 🙂

lenny71
15. jún 2013

@tinni ahoj , vedela by si mi prosím ťa napísať , že kedy by sa asi natáčalo keď sme boli dnes na castingu???aspon približne, ktorý mesiac...zabudla som sa na to tam spýtať ...inak bola tam strašná zima, ale inak v pohode, sranda
....ďakujem 🙂

yanett7
2. júl 2013

@tinni
ahoj tinni, keď pozerám na dátum týchto príspevkov, tak niesom si istá či dostanem ešte odpoveď, ale predsa vyskúšam. Mali by sme s rodinkou záujem sa prihlásiť do vašej súťaže, a poprosila by som nejaký postup, prípadne ten reg.dotazník. Ďakujem 🙂

petusa31591
27. sep 2013

@tinni
@tinni
@tinni ahoj prosim mohla by si poslat registracny dotaznik do 5 proti 5 dakujem pekne

romankaem
27. sep 2013

"Do súťaže 5 proti 5 sa dá prihlásiť odoslaním klasického emailu na adresu 5proti5@stv.sk, kde treba uviesť mená,priezviská+adresy+vek+nejakú zaujímavosť, o ktorej si myslíte, že by Vám mala zaručiť účasť v súťaži. "

18michaela18
18. okt 2013

ahojte , mohli by ste mi poslat ten dotaznik ??..do sutaze 5 proti 5 ...dakujem

pepa3004
1. dec 2013

mohla by som aj ja poprosit dotaznik? Dakujem

jankastubka
9. jan 2014

Vie niekto popisat ako to funguje kym sa rodina dostane do sutaze? Posle sa mail, caka sa na pozvanie na kasting, kasting je vzdy v BA?
Ak nakoniec rodinu vyberu, robi sa zrejme natacanie v BA, ak sa dostane do dalsieho kola, cestuje sa tam zrejme viac krat - neviete ci za ucast sa aspon preplacaju cestovne naklady?

sabrinka26
20. jan 2014

@jankastubka ahoj, nanjprv posles mail, ze sa chces zucastnit a cakas na odpoved.. co viem,tak niekedy sa caka aj pol roka- rok kym sa ozvu.pozvu ta na casting aj s clenmi tvojho timu. Na casting musia prist aspon 3 clenovia timu (inak treba 5 clenov+1 nahradnik). Potom volaju rodiny na natacanie.. Co viem,tak nataca sa v jeden den viacero casti,takze netreba cestovat na viackrat.. ti sutaziaci co vypadnu potom idu do publika tlieskat a tak sa vlastne povymienaju .Ti co nesutazia,tvoria publikum..