5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

tinni
24. júl 2007

Poznate tuto sutaz? Chodi to na Prime 🙂

tinni
autor
9. nov 2007

trini, no moderator sa ani nemoze zrovnavat, to si myslim, ze vacsina uzna, ze Novotny je veeelky profesional...
ale uz aj Bican na tom pracuje, neboj 😉

monkula
9. nov 2007

tinni, ahooooj, kľudne odkáž Andrejovi, že hoci je Novotný skúsenejší, Andrej sa mi páči teda oveľ viac, Novotný funí a pripadá mi veselý na silu, kdežro Andrej je veselý od prírody, ja som ho teda jeden čas neznášala, no teraz je mojím obľúbeným moderátorom

P.S.: Už si pozdravila Zoru? 😀 😀

maca793
9. nov 2007

baby začala som to pozerať len pred nedávnom, lebo som vždy zabudla nato, ale strašne sa mi to páči.
a hlavne Andrej. ten nemá ako vždy chybu 😀
a tie otázky!! 😀
tiež nemajú chybu 😝

tinni
autor
10. nov 2007

kocky, som rada, ze sa vam to paci 😉 ak by ste chceli ist sutazit, ozvite sa, pri natacani si tiez uzijete kopec srandy 😀

maca793
10. nov 2007

počula som aké sú tam podmienky, cestovné nepreplatia, súťažiacim nedajú nijaké občerstvenie, sú v štúdiu od rána do neskorého večera.
ale nič proti tejto súťaži nemám, konečne niečo,kde sa dá aj zabaviť 😀

tessa
10. nov 2007

tinni, je to pravda? Su tam sutaziaci cely den na nahravani bez obcerstvenia? 😕

tinni
autor
10. nov 2007

ano, sutaziaci su tam do takej piatej, ale je tam k dispozicii bufet, takze nie bez obcerstvenia... no a su na to upozornovani, ze si maju vyhradit cely den, takze ak sa to niekomu nepaci, nemusi prist 🙂

trinitylex12
13. nov 2007

škoda len že sa 5proti5 vysielaju v rovnakom časovom rozmedzí ako na slovensk. stanici i českej 😒

radoslava
13. nov 2007

Tinni ahoj este chodite na brusne a ty robis nieco v 5 proti 5. Alebo budes sutaziaca

katka432
14. nov 2007

mne sa ta hra paci,a celkom sa prinej zabavime..keby som mala odvahu ist do tv urcite by som sa tam prihlasila...a andreja je super..som ho kedysi nemala rada,ale tato sutaz mu sekne 😀

matar
14. nov 2007

ahojte 🙂 tinni, ja už spracovavam našich, nech ideme.
andrej sa mi tiež páči.
a cestovné ani občerstvenie vám nedajú nikde, to je normálne. ja som bola v páli vám to a to bol horor. skončili sme o večer a prísť sme mali o ôsmej ráno 😒

leva
14. nov 2007

ahojte,matar ako ze vecer a znova rano?Brat tam bol,no len jeden den sa natacalo.

matar
14. nov 2007

nie, stretli sme sa ráno o 8 a skončili sme o 5 😒 horor. a tu baby písali, že andrej si aspon pokecá a zasranduje a v študiu sa dá normálne dýchať. v jojke to je malilinké študio, v ktorom bolo pri našom natáaní 39stupnov. boli sme mokrí ako myši 🙄 ale ako skusenosť to bolo super 🙂

katka432
14. nov 2007

aj ste dakto daco vyhrali?? 😀

tinni
autor
14. nov 2007

Radi, brusne robim uz len pre maminky s detmi... no a v 5proti5 robim produkciu... 🙂
matar, az spracujes ostatnych, ozvi sa 😉
inak uz mame prvu 500 000,-vyhru 😵

radoslava
16. nov 2007

Si sikulka ja pri malej vela nestiham.Na brusne uz nechodime ale chodime na plavko v Pezinku. Teraz sme si dali prestavku lebo malicka ma zapalene uska tak sa liecime.
Drzim palce v praci

verulka
16. nov 2007

Dnes vyhrali moja family uz 2kola 😀

katka432
17. nov 2007

verulka,gratulujem

zuky
17. nov 2007

..jeej, tak gratulujem verulka, pozerala som to aj včera, aj predvčerom, len škoda, že im to finále nevychádza, budem držať palčeky 😉

tinni
autor
17. nov 2007

verulka, ty tam mas nejaku svoju rodinu? tvoji pribuzni?

jana20
18. nov 2007

ahojte..aj moj muzik bol v 5proti5..vyhrali len prve kolo...ale to nevadi..ja som spokojna 😵 v druhom sa im uz nepostastilo..

tinni
autor
18. nov 2007

vazne? 🙂 tak to si ma urcite pamata... 😀 ako sa vola rodinka, za ktoru sutazil?

jana20
18. nov 2007

natacal to v stredu a bola to rodina Vargova

tinni
autor
18. nov 2007

aha, no tak to som zrovna bola mimo, robila som casting pre jednu reklamku, tak so mnou iba telefonoval 😀 ale mojho priatela tam urcite stretol 😀

tinni
autor
18. nov 2007

ale ma napadlo, ze z castingu ma urcite pozna 😉

jana20
18. nov 2007

tinni muz hovoril,ze tam videl tvojho priatela...sme pozreli tvoj albumik..ak ti to nevadi....

verulka
18. nov 2007

no boli moji surodenci, mama, svagrina a brahchova frajerka..este neviem, kedy to budu vysielat, ale super, ze sa im podarilo 😉

tinni
autor
18. nov 2007

a ako sa volaju, Veri?
jani, a mna si z castingu v STV nepamata? 😕

tinni
autor
18. nov 2007

ozaj Veri, aj ste nieco vyhrali? 😉

jana20
18. nov 2007

tinni ukazovala som mu tvoju fotku,hovoril ze nieje si sty ale ze asi asi ano.... 🙂