8. marec - MDŽ. Ako vnímate tento sviatok?

jaduska
7. mar 2008

Ako vnímate tento sviatok? Oslavujete, neoslavujete? Dostanete kvetinku od drahého? 😉

katy2
8. mar 2008

mna manzel hocikedy prekvapi nejakou milou pozornostou... je to tak spontanne a mile...

honzulda
8. mar 2008

Tak já neslavím MDŽ,protože jsem Gabriela 😉 a chci si užít svůj osobní svátek 🙂 🙂
Kytičku mám tedy vždy 🙂

janka2121
8. mar 2008

my tiež neslávime MDŽ. no a môj otec mi dnes doniesol 3 klince ružové ešte že nie červené 😀 . ja odpadnem 😀 . ale musím uznať že je zlatý

lenka007
8. mar 2008

krasny sviatok babulky aj tomu kto ho oslavuje aj nie.ja si na tento sviatok moc nepotrpim ale dnes som dostala od mojho otca ružu a od draheho orchideu potesili ma

bibianna
8. mar 2008

Mňa dnes muž pozval na pizzu na MDŽ, bolo to super.

alcatko.j
8. mar 2008

Neslavime, ale dostala jsem cokoladovy vajco 😅

otrivinkajanka
8. mar 2008

no moj stary sa na mna z vysoka vakaslal,ze co chcem,ze je to zastarany komunisticky sviatok... v novinach nam fico zaprial vsetko dobre keby nam tak pridal na materskej....

kacka.va
8. mar 2008

no, jenže on to původně nebyl komunistický svátek a slaví se, jestli se nepletu už někdy od poloviny 19. století. To jen komunisti všechno, co začali slavit, tak zkur.... 😀 pardon

marinka
8. mar 2008

kacka, to je fakt, komunisti si ho přivlastnili, ale slaví se už dávno. Teda u nás ne, manža ani nevěděl, že je 😅

kacka.va
8. mar 2008

to je to samý, jako že svatý valentýn je americkej svátek. taky pěkná blbost 🙂

kacka.va
8. mar 2008

no jo, jediný co bylo za komunistů, že se recitovaly v domovech důchodců komunistický básničky, ženský dostaly karafiáty a chlapi se vožrali jak dogy. 😀

lenadka
8. mar 2008

😀 ja som u nasich a vcera nam vsetkym babam dal ruzicky dedko, dnes brat doniesol kazdej kvietok a mala mi predchvilou dala kyticku snezienok a pusinku k MDZ, ale ci si aj manzo spomenie? to neviem mozno skor kometa padne 😀

vavka33
8. mar 2008

Moj manzelik neuznava ziadne take sviatky,vraj on mia moze obdarovat hocikedy a nie len dakeho 8.marca 🙂 ale podaroval mi seba,dnes zatial dva krat 😀

petraluk
8. mar 2008

Musim se přidat k těm co nikdy nic nedostávaj. M§ůj přítel neslaví ani mdž, valentýna, den matek apod. Mám docela štěstí, že aspoň nezapomíná na narozky, svátek a vánoce 😀

vavka33
8. mar 2008

Petraluk,moje slova 😀 Som zvedava,ci nezabudne o tyzden na moje narodky 😅 😀

jankakr
8. mar 2008

ahojky.

Vsetky zienkam na Konikovi pekny dnesny sviatok.

MDZ sa slavi na celom svete. Aspon co ja viem.

A aj my ho slavime (moja a manzelova rodina).

Dostala som kvietocky a bonbonieru morskych priser. Hned som ju zbastila. Manzelik mi s nou trochu pomohol 🙂

jaduska
autor
8. mar 2008

Takže ja som dnes dostala od manžela kytičku, ale to zároveň aj k narodkám, ktoré mám zajtra. A tatino dal kvetinky aj našim malým žienkam a mojej mame (šplhal u svokry 😀 ) Ale vravel, že kvetinárstvo dnes bolo plné chlapov, tak si asi chlapi spomenuli 😵

kovackaadka
8. mar 2008

ahojte zienky.ja som dostala krasnu kyticku tulipanov,ale dnes sme hlavne oslavovali manzelove narodky sladkych 30 😀

prasiatko30
8. mar 2008

no tak ja musim priznat ze som pisala rano ze neslavime a ake velke prekvapenie ked sa vratil drahy s dcerou z nakupu a doniesli mi krasnu orchideu 😀 akurat s poznamkou aby som ju zase raz svojim zahradnickym talentom neznicila 😅 - takze podla vsetkeho aj my slavime 🙂 😎

kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eros
8. mar 2008

vsetko naj zienky 😀 😀

kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
langkofel
8. mar 2008

No my nejak velmi neslavime, aj ked tu je zvyk na MDZ priniest zene Mimozu (neviem ci sa to tak povie aj po slovensky, je to taky akoby konarik a su na nom take male zlte kvietky/gulocky) Mne ju vsak dnes muz nedoniesol, ja som si ju uz vcera pre istotu kupila sama 😀 😀 😀
Ale zato sme s dcerkou dnes dostali od tatu celu tortu 😝

kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1
8. mar 2008

Tak my to slavime a preco nie..
Kazdy rok otec navari gulas a zideme sa tam cela rodina a vsetky zeny dostanu kvietok od neho karafiat cerveny so skromnou ozdobou a klasickou maslou 😀 od manzela som dostala orchideu, od svokra a svagra ruru a od brata tulipan ...je to pekny den a myslim,ze si ho zasluzime vsetky zeny je len nas aj ked dostavame od drahych kedykolvek aky dar, ale tento den je len nas ZENSKY... 😉

janka1
8. mar 2008

nie ruru , ale ruzu som chcela napisat 😀

jaduska
autor
9. mar 2008

ale janka, veď aj rúra by sa možno zišla, hlavne keby sama piekla 😉

aponchie
9. mar 2008

neslavime