8. marec - MDŽ. Ako vnímate tento sviatok?

jaduska
7. mar 2008

Ako vnímate tento sviatok? Oslavujete, neoslavujete? Dostanete kvetinku od drahého? 😉

danussqa
8. mar 2009

prosim poradte mi co mam dat mamke na mdz ???

mikalove
8. mar 2009

ja klasika dezert čo mi mm aj tak skoro celý zje 😀

floko
8. mar 2009

no u nás to je asi tak: Valentín je blbý americký sviatok a MDŽ je zase komunistický sviatok ☹ . Ale verím tomu, že to môjmu mužíčkovi nedá a niečo mi prinesie 😉

berni
8. mar 2009

ja som tiez dostala ruzicku 🙂

eva7780
8. mar 2009

oblubenu čokoládu,ale manžel ma poteší drobnostou aj inokedy 😉a od svokra 5 € 😀 😀

tini
8. mar 2009

Ja som pred 2r dostala najkrajsi dar: narodil sa mi synator 🙂 takze 8.marec sa u nas oslavuje!

veronika81
8. mar 2009

ja som dostala ružičku 😉 a boli sme na obed u našich, tak jednu aj svokruške podaroval 😀

anickaajanko
8. mar 2009

oslavujeme a kazdy rok, pretoze mam v ten den narodeniny, dnes uz 25
takze bolo vsetko slavnostny obed, kytica, prstienok, boztek,torta.... 😉

emily333
8. mar 2009

aj my oslavujeme kazdy rok lbo 7 mam narodky takze parada 😉

yasmina
8. mar 2009

Ja nic ☹
prvy krat nic ☹

ena
8. mar 2009

neoslavujeme, ale aj tak som dostala kvietok 🙂

janulle22
8. mar 2009

floko- 😀 u nas je to tosame s tema svatkama... 😀

hasleerka
8. mar 2009

tini, alexovi želáme všetko najlešie

žeby sme to niako moc oslavovali to nie, len sme boli včera s mm v kine 🙂 a dostala som čokoládku

matica2
8. mar 2009

mne sa tento sviatok páči lebo nie každá je maminkou. my si spravíme večer pri vínku 😉

certica
8. mar 2009

my neoslavujeme, ale ja som to dnes trochu prehnala a som sa obdarovala az dvojnasobne, kedze som bola v optike nerozhodna, ci jedny alebo druhe ramy , nakoniec som teda vzala obidvoje 😅 . akoze c.1 na narodky a druhe na mdz 😀

womenne
8. mar 2009

ja som dostala od tatika a synov krasnu kytičku tulipanov 😵 😵 😵

alon111
8. mar 2009

tak ja som prvy krat po 11 rokoch dostala dnes kvety od manzela. 😉

zanett
8. mar 2009

Tak ja bych i rada slavila, ale evidetne mam smulu 😒 ; jednak proto, ze tady v UK se to moc neslavi (i kdyzv podvedomi lidi to je a nektere obchody - ted treba Body Shop- MDZ hodne vyuzivaji, aby zvysili trzby 😀 ), pac v breznu se tu slavi Mothering Sunday (den matek)....takze je zrejme, ze byt matkou je zde vic nez byt 'jenom' zenou 🙄 Uz nekolikaty rok MDZ pripominam pritomnym muzum, ale ti se ani neobtezuji predstirat, ze to vedi....vsichni klidne priznaji, ze si datum MDZ nepamatuji a ani je nezajima 😖 ...Tak jsem si to oslavila po svem a rano jsem sla na nakupy a koupila si novou sukni 😵 Takovy darek sama sobe...pac jak tak vidim, co si clovek sam neudela, to nema.. 🙄

kotenko
8. mar 2009

my tak isto nejako extra neoslavujeme ziadne sviatky, ale zakazdym dostavam nejaky kvietok pripadne cokoladku... dnes to bola cokoladka.... a u rocivom mam zas kvietok a tiez nejaku sladkost, len som tam nakoniec nebola, tak mi ocino volal a povedal, ze to mam u nich odlozene 😉

gabka32
8. mar 2009

u nás se teda slaví 3v1 😉 mdž, pak můj svátek a taky loni jsme se 8.3. vzali tak ted i výročí svatby (aby si to MM pamatoval 😀 😀 )

tomaslavka3
8. mar 2009

ja som este z komunistickej ery.som rada,ked dostanem v tento den klasicky hrebicek,narcis,ci tulipan,ako volakedy a vzdy spominam,ake oslavy sa robili zenam z ROH ,co som dostala v robote a vyhrala v tombole.a hlavne ako sa chlapi napili a oslavovali

bramburka
8. mar 2009

ja jsem oslavovala ze jsem byla poprve na cely den v praci, takze vlastne emancipačně... 😵

kamka17
8. mar 2009

ja som urobila radosť mojej mamine kvetinkou 🙂 a od drahého som ani nič nečakala, tak som aspoň nebola sklamaná, že som nič nedostala 😉

liviky
8. mar 2009

..když si někdo vzpomene tak to samo vždy potěší,ale že b sme to ňák slavili toee 🙂

babatko88
8. mar 2009

podľa mňa je tento sviatok taký odveci ako Valentín, keď ma manžel miluje dáva mi to najavo každý deň a niekedy aj darčekmi, nikdy nie kvôli tomu, že niekto si spomenie raz za rok a žene donesie kvet,... je to trápne... ja som napr. tento rok dostala už dva darčeky, nečakane a to som žiadny sviatok nemala 🙂

dioliana1
8. mar 2009

no ja mam na Valentína narodky tak to ma dve muchy jednou ranou a na MDŽ som toho roku dostala pol kila domacej vudenej klobasy 😀 😀 😀

nnikka
8. mar 2009

ja som dotala od MM digitalnu vahu - taku sklenenu, na ktorej su namalovane kvietky 😀 tak ze spojil prakticke s peknym 😀

hasleerka
9. mar 2009

no babatko, tam nejde o manžela, je to medzinárodný deň žien a nie manželiek, náhodou mne sa páčilo, ked nás kolega v tento deň vždy prevapil a doniesol snežienky ... ja si nemyslím že tento deň je o daroch ale o pozornosti, ja som napr. nedostala žiadny dar ale boli s mm v kine

JE TO ÚCTA K ŽENE!

babatko88
9. mar 2009

podľa mňa skôr riadna blbosť... načo ti má cudzí chlap dávať kvety (snežienky)? somarina, ale to je môj názor, ako čítam, vy máte iný