8. marec - MDŽ. Ako vnímate tento sviatok?

jaduska
7. mar 2008

Ako vnímate tento sviatok? Oslavujete, neoslavujete? Dostanete kvetinku od drahého? 😉

yanik
7. mar 2008

neoslavujem - manža říká, že od tohoto roku slavíme den matek 🙂
ale můj taťka asi 2 roky zpátky (to byla asi doba, kdy bylo jasné, že budu žít se svým tehdy ještě přítelem) mi k MDŽ přinesl kytku 🙂 a dneska večer mi už v telefonu taky popřál vše nejlepší 🙂

eros
7. mar 2008

jaduska ak nezabudne hadam aj daco dostaneme a mala oslavi 1rocik tak hadam nezabudne dat aj mne kytku 😀 😀 ,ale dako to moc neoslavujeme prednejsie su ine veci teda aspon pre mna

melory
7. mar 2008

dostala som bonbonieru...visne v cokolade. mnam tu zboznujem.
bolo to prvy krat po 11.tych rpkoch co sme spolu a prislo mi to krasne, ze ma vnima ako zenu a nie ako to pojasene dievcisko.

bramburka
8. mar 2008

no vida, málem jsem zapomela, budu neco požadovat! Asi polední klid 😉

gabbi
8. mar 2008

Slavime, ale manza tim zamaznehned i muj svatek 😀

elise
8. mar 2008

význam MDŽ je vlastne taký že ženy bojovali za svoje práva ako je voliť, študovať....a nie je to len komunistický sviatok ako ho mnohí volajú (jasne že za socializmu sa oslavovalo vo veľkom a princíp sa strácal) ono je to tak že nie každá žena je matka, den matiek je krásne podakovanie maminám ale mdž je všetkým ženám či majú dedičky alebo nie 😉 ja dostanem od manžela na mdž kvetinku od kolegov v práci som dostala pekné maily. 😉

nika000
8. mar 2008

ja som dostala od oca bonbonieru a kvietok 🙂 od manžela asi nedostanem nič ☹ on to neuznáva.

macanet
8. mar 2008

Neslavíme, ale něco dobrého snad donese, jako vždy, když jde na nákup 😉

majka07
8. mar 2008

neslavíme, ale kytičku vždy dostanu, ikdyž jí dostávám často 🙂

giovannajana
8. mar 2008

Ja som pred chvíľkou dostala krásnu ružičku. Dcérka sa rozplakala, že ona nemá kvietok, tak šiel kúpiť aj jej 😀

macanet
8. mar 2008

To je hezký 😉

mari.m
8. mar 2008

ja som dostala od ocina cokoladu a od draheho tiez dostanem coko, aj ked minule srandoval, ze mne nic nekupi na MDZ,ale az 1.juna na den deti 😀 😀 😀

klbikes
8. mar 2008

Krasny MDZ prajem!
Od otca dostavam vzdy kvietok- rezany, od muza kochlikovy.....a bratia mi kupuju kyticu....moji mili chlapi 😵

bianca
8. mar 2008

krasny sviatok
ja asi nedostanem nic,lebo manzel zahlasil ze to je Medzinarodny den zelezniciarov 🙄

tilly
8. mar 2008

tak ja dúfam, že sa ten môj nedovalí s kvetinou, radšej nech donesie čokoládu alebo vínko 😀

konoupek
8. mar 2008

Tak od přítele nedostanu určo nic bo pochybuju,že vůbec ví,že dnes něco takovýho je a tatka mi každý rok přinese kytku a i dnes mi jí už dal 😉

misicka455
8. mar 2008

My tenhle svátek taky nijak neprožíváme, ale popřáno a kytí už jsem dostala 🙂

dida_tn
8. mar 2008

pekný sviatok žien 🙂
Mňa už včera ocino prekvapil kyticou a bonboniérou a dnes asi dostanem od manžu kvietky (ale zatiaľ nestíhal vybehnúť do mesta 😉 ).

prasiatko30
8. mar 2008

my tiez neoslavujeme mdz - ale den matiek mam isty takze sa ani nestazujem 😀 inaksie u nas slavime aj den otcov takze mame to dost vyvazene aby sa nestazoval drahy ze nemaju tolko sviatkov 😝

andrysek2
8. mar 2008

ahojik my tez neslavime manzel mne prekvapil kytickou trech ruzii 😀 😀

estrellita
8. mar 2008

my teda taky nikdy neslavime, a skoro zadne takove svatky - jen na 1. maj pusu pod rostkvetlou visni, to je sranda ji najit, takze spis z legrace. ale i tak jsem dneska mela prekvapko a dostala jsem ruzicku 😵

ankam
8. mar 2008

ahojky,dostala som ruze a bombonieru 🙂 tiez som ostala prekvapena

andelka
8. mar 2008

I já jsem dostala růžičku, červenou. Probudila mě její vůně. Nějak si nepamatuju, že bych něco dostala 5 let zpět, ale teď už jsem manželka, tak jsem asi povýšila i na ženu 😀 My neslavíme Valentýna, ale 1. máj, máme ten den vždycky výročí (půlroční, myslím jak 4.5, 5.5 roku) a jelikož je volno, jezdíváme na výlety. A hledáme rozkvetlé cokoliv.

mirka414
8. mar 2008

dostala som konecne zrovna dnes Crosstrainer 😵 😵 nieco ako Orbitrek takze sup cvicit a chudnut 😀 .a dnes sme krasne cela rodinka pracovali na zahradke rezali sme stromy bolo to nadherne 😵

marse
8. mar 2008

ja som dostala krasny cerveny tulipan a krasne vyznanie cez sms, kedze je manzelik v praci 😵

katy2
8. mar 2008

neoslavujeme, manzel to neuznava, tvrdi, ze zenu si treba vazit cely rok a nie len 8.3.

many
8. mar 2008

my taky takový svátky neslavíme 🙂

marse
8. mar 2008

katy presne to je nieco ako s valentinom ale mala drobnost vzdy potesi 😵

kotenko
8. mar 2008

My oslavime, cokoladka a kvietok potesia... tak isto oslavujeme aj 1.maja, den matiek, den otcov, den deti a pod...

neroriso
8. mar 2008

jednoznacne neslavime...ak ide o nejaku malu pozornost tak tu dostavam skoro kazdy tyzden takze taketo sviatky neuznavame ani velmi 😎