8 mesiacov snaženia a nič

bezmena18
22. júl 2018

Ahojte žienky píšem sem lebo už ma miestami prepadá divná nalada.. Idem takto od poriadku snažíme sa o babo skoro 8 mesiac.. Ide o to že mavam nepravidelnu ms.. Niekedy meška aj dni tyždne.. Potom zas ju mam pohode a potom zas nič mam to takto už roky.. Takto zo zakladnych vyšetrení som ja v poriadku.. A partner nebol zatial na sperniogram bude mat 31.. Chcem sa žienky spýtat a zaroveň potrebujem trocha podporit ste tu aj také čo nali nepravidelnu ms a podarilo sa? Aldbo ste nemali dlhšie ms a tiež sa podarilo 😊

jany149
22. júl 2018

@bezmena18 ja mám tiež nepravidelný cyklus, neviem, či vôbec niekedy okrem obdobia, keď som brala HAK som mala pravidelný.... A mám dve deti a obe na "prvý šup"ako sa vraví...
A to mi bývalý gynekológ rozprával, že určite len tak neotehotniem a bude to dlhý boj...
Takže ťa chcem povzbudiť, aj keď to nie je ľahké, určite to nevzdávaj, je to možné...
Držím ti veľmi palce, aby si čím skôr mala dve čiarky na teste....

drakvak
22. júl 2018

Áno, ja mám 2 deti, obe sme počali cca v 3.cykle po tom, čo sme sa rozhodli, že plánujeme dieťa... pred prvým tehotenstvom som mala cyklus aj viac ako 50 dní, čiže som netušila, kedy mám ovuláciu, gynekologička mi pri preventívke urobila hormonálny profil z krvi a vyšlo viac mužských hormónov ako je norma a že otehotnenie bude dlhšie trvať, tak som si nakúpila ovulačné testy, že to idem sledovať, ale už som ich nestihla použiť 😉 keď som už mala 56 dní po menzese, tak mi to nedalo, urobila som test a jupí 😊 Druhé sme chceli s rozdielom plus mínus 2 roky, vyšlo to presne na 1 rok a 9 mesiacov... takže len trpezlivosť, ono to príde v správnom čase, držím palce ❤️

janulienkaaaaa
22. júl 2018

tiez som mala a mam nepravidelnu ms, s manzelom sme sa hned po svadbe pokusali o babo,nakolko som mala uz 28 rokov. Po troch rokoch snazenia sa mi podarilo otehotniet, tehotenstvo bolo bezproblemove ako aj samotny porod. Drzim silno palce.....ale z vlastnej skusenosti, viem, ze vsetko ma svoj cas a babo pride v spravny cas 🙂 ...pre mna to boli tazke 3 roky, navstevy po lekaroch, plac, modlitby ...ale teraz viem, ze ak by to prislo skor tak ako som ja chcela, nebolo by to dobre.. 🙂 takze len si pockat a neboj aj ty sa budes coskoro tesit 🙂

29simona29
23. júl 2018

@bezmena18 ja som mávala nepravidelnú ms od 14. rokov a podarilo sa nám do 2mesiacov...teraz mám doma zdravého krásneho 3mesacneho synceka☺️ms mi chodila tak ako tebe,sama som bola prekvapená ako rychlo to išlo...ak ti môžem poradit,kup si bazálny teplomer, budeš vedieť kedy cca mávaš plošne dni, ja som otehotnela na 21.den cyklu ale keď som začala merať teplotu aby som zistila,kedy mávam plodne dni,už som bola tehotna...bolo to super aj kvôli tomu,že som presne vedela,kedy som otehotnela..inak som užívala euthyrox na predpis od endokrynologicky, pila áno alchemilku a brala inofolic...či to bolo kvôli tomu, to je vo hviezdach ale som príklad toho,že aj pri takomto cykle sa da v pohode otehotnieť...pred tým som vraj mávala niektoré cykly anovulacne, ja som mávala ms niekedy aj na 45.-50.den...Tak hlavu hore,určite sa podari ☺️

bezmena18
autor
23. júl 2018

@29simona29 dakujem za podporu ❤️

zuzkamargit
23. júl 2018

zacnite pit obaja tekvicovy sirup

matrix87
23. júl 2018

ja neviem, ci ta velmi potesim a povzbudim... ja mam pravidelnu MS a o druhe dieta sme sa snazili 4 roky. Kamoska ma nepravidelnu MS a konecne je tehotna po 8 rokoch...
My uz sme boli aj v Heliose v Martine, kde manzelovi vysiel dvakrat zly spermiogram, takze partnera pekne nahovor, aby si siel dat spravit ;) A uzivajte Inofolic a Folandrol a zinok. ja som bola aj na folikulometrii parkrat, aby som vedela, kedy asi mam ovu... a podarilo sa nam to nakoniec mesiac pred planovanym IUI, ked uz sme sa na to vykaslali a povedali sme si, ze to aj tak nevyjde, paradoxne, vyslo a o mesiac mam termin ;)

karmen118
23. júl 2018

Mne pomohlo, keď mi gynekológ zistil kedy mám plodné dni. Tiež mám menzes všeliako, pár mesiacov mám pravidelný, potom sa mi rozhádže...zistil, že mávam plodné dni tak 20-21 deň v mesiaci, a tiež nie každý mesiac ovulujem. Poradím ti, začni užívať kyselinu listovú už teraz ako sa snažíte, mne veľmi pomohla. A potom mi gynekológ poradil aj Inofolic - on už kyselinu listovú obsahuje - nie je na predpis plus Folandrol pre muža. O prvé bábo sme sa snažili vyše dva roky a pol. Teraz bude mať dcérka zanedlho 18 mesiacov 🙂.

evkamotka
24. júl 2018

Ahoj a sledujes si hlieny, vytok, stav krcku, bazalnu teplotu, robis si ovulacne testy? Aby ste vedeli kedy mas plodne dni, ako ti popri takejto ms funguje cyklus? My sme sa snazili cez pol roka a cielene sme slefovali cyklus a to mam pravidelnu ms

bezmena18
autor
25. júl 2018

Ahojte tak znova sa ozývam aktualne asi 3 dni mam bolesti picha ma pod bruškom je mi divne miestami mi pride zle dokonca mi 2 krat tiekla krv z nosa a mam taki divny vytok vsetky mozne farby taky ruzovo hnedý vytok uff.. Uvidim ako dalej.. 😊

dadus_ka
25. júl 2018

@bezmena18 ja som mala 38-40 dnove cykli ale pravidelné😊 ovulaciu som mala okolo 26- 28dc a podarilo sa bez doplnkov. Teda len kyselinu listovu som brala 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre