9 mesačná dcérka nechce jesť. Čo mám robiť?

lauricita95
25. feb 2016

Už krásne papala aj príkrmy mliečko sme mali len pred spaním v noci niekedy raz cez deň. Posledné štyri dni nechce nič ani príkrm ani mlieko všetko pľuje. Normálne sa naje iba v noci mliečka. Bojím sa že schudne a dr. Nás pošle do nemocky. Neviem čo robiť aby začala znovu pekne papať. Poraďte ženy prosím.

seahorse27
25. feb 2016

Treba zistit, preco nechce jest a riesit problem. Mozu to byt zubky, afty, bolave hrdlo...cokolvek.

rusalinka
25. feb 2016

Môjmu, keď rástli zúbky, tak viac ako pol roka bol len na mlieku, polievkach a výžive. Bola som zúfalá... Chvalabohu, nebolo na ňom vidno, že by trpel hladom 😀 Prešlo to, treba vydržať, stále skúšať, zbytočne sa nenerváčiť... (keď po dllllhom čase zahryzol do jablka, ktoré sme akože papali so všetkými hračkami, tak som ani nedýchala). Príp., ak máš možnosť, nech vidí, ako iné deti papajú, vtedy sa krpci celkom chytajú... Držte sa, určite to prejde, neboj 🙂

rhiannon
25. feb 2016

No mne sa zda,ze to jej prikrmovanie si vzala trochu zhurta. V 9 mesiacoch by mali byt taj max 3 prikrmy denne a ostatne mlieko. Mozno ju to prilis zatazovalo...alebo fakt zubky...pokial ma tekutiny,tak by som to par dni neriesila ale potom urcite k lekarovi...