Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

jevel
23. aug 2008

Monkula - si ťa predstavujem, ako Jarka v obchode odhováraš od Vanishu... 😀

monkula
24. aug 2008

😀 😀 😀
včera som sa smiala na zákernom úsmeve.. 😀 😀

teri3
25. aug 2008

Dobrá téma - mňa "vytáča" - ako mama, ktorá je super, vyperie ten podbradník presne 52-krát dočista...a potom už nie? A to dieťa, čo má zhruba 1 rok, nevie ani koľko je to 2 a nie to ešte 52.
No a úplná hrôza je tá, na ten sprchový gel, čo sa ten chlapík hore sprchuje a spodným susedám ide cez byt tá odtoková rúra a všetky s tou rúrou takmer sexujú 😝

m311293
26. aug 2008

Mně irituje reklama, jak chlap v letadle říká letušce, že je mu zima , jestli nemá něco na přikrytí a ona se na něj vyvalí

monkula
26. aug 2008

no, ja momentálne odolávam Jarkovým útokom, poslať sms s textom auto na 555 😖 😀 😀
vraj chce vidieť ako padá auto....
a túto reklamu neznášam.... je plná typicky slovenskej vlastnosti. závisti...
najmä ako tá fuchtla šmarí od závisti tú utierku a posiela sms-ku

danuska24
26. aug 2008

mne sa paci reklama s Marianom Cekovskym http://www.youtube.com/RPR4Slovakia
a absurdne su skoro vsetky a v kazdej zavadzaju..

liliandax
26. aug 2008

monkula - tak to sme dve 🙂 ja tu reklamu neznasam..

a ked vidim reklamu na zuvacky Airwaves, tak sa mi vlasy jezia 😝

mirko06
26. aug 2008

ahojte, dobrá diskusia 😉
mňa vytáčajú reklamy, kde krásna upravená mamička 3 a viac detí, v krásnom veľkom dome, so zelenou záhradou, oblečená ako modelka natiera deťom chlieb s maslom a deti sa idú zblázniť od radosti, že mamička im chce dobre, aj keď majú plnú chladničku nezdravých somarín .... 😠 to ako keď vidím, tak ma ide poraziť!

kacka.va
26. aug 2008

"dobrý" jsou i reklamy, kde na společenských akcích vytahují Perwol a jiné prací prášky 🙂.

kacka.va
26. aug 2008

jo a teď jsem si vzpomněla, že "proto všichni muži stojí ve tvé frontě", ani nevím na jaký je to šampon 🙂

elana
26. aug 2008

Já si zas včera všimla, že v reklamě na Persil Gold Plus (kam zas ty plusy a hyperplusy půjdou🙂) sypou prášek do komůrky na aviváž🙂 (aspoň teda si myslím, že každá automatka má zprava doleva komůrky na předpírku, hlavní program a aviváž, ne?🙂)

pebi
26. aug 2008

naše automatka má zleva doprava hl. praní, aviváž a předpírku 😉

elana
26. aug 2008

Fakt? Aha, tak to jsem vedle jak ta jedle. Já žila v tom, že když už jsem pár praček viděla, tak je to tak nějak úzus, že to jde popořadě🙂 Tak nic, výjimečně neni něco v reklamě padlý na hlavu😀

pebi
26. aug 2008

třeba je ta naše výjimka 😀

herminka
26. aug 2008

Naše pračka má zleva doprava hlavní praní, předpírku, úplně vpravo dvě "poloviční" přihrádky - jednu na aviváž a druhou na bělidla - každá to má jinak 😀

kacka.va
27. aug 2008

elana, já mám aviváž taky v prostředku. zleva to jde: hlavní praní, aviváž/bělidla, předpírka/změkčovač vody

mimakro
27. aug 2008

Heidi na bicykli, tak tú neznáša môj manžel. Vzerá tam ako superman, ten habit. Otrasné. Perwol pohotovo pripravený v taške je tiež super. Neviem, kto chodí na akcie s maxi kabelou. Dobré sú aj na sladkosti, aké sú plné mlieka a pod. Mám známu, ktorá niekoľkomesačnej dcére dávala Kinder mliečny rez a odôvodnila to tým, že je to zdravé, lebo je tam mlieko 😨 V reklamách na čistiace prostriedky sú super tie zasvinené toalety. No neviem, kto má také doma. Alebo mastnota za sporákom. Asi si pozvem uja Cilit Banga domov. Máme v letnej kuchyni taký super starý sporák. Však nech sa ukáže frajer, ako ho vyčistí. A samozrejme, aby sa pekne leskol.

kili
autor
27. aug 2008

mimakro, tak to je teda sila s tým kinder 😠

mimakro
27. aug 2008

Kili, to len dokazuje, že niektorí sú naozaj takí blbí. A tí, ktorí robia reklamu, to veľmi dobre vedia.

nobody
27. aug 2008

tak jsem dneska čučel na reklamní blok "nova the best tv" - což se moc nestává .. a tak čučím .. nějaká nadabovaná reklama už nevím na co..ale s titulkam "Šárka B (tak nějak), Jana X - učitelka v mateřské školce ... sakra, tak jsem si říkal, že v tý Anglii mají celkem zajímavý jména 😀

blumchen
27. aug 2008

Presne - bezne si nosim perwol v kabelke vsade - do roboty, na party ... 😀 😀 proste vsade, neeee???? A tiez bezne stretnem rozpravajuceho bobra v lese na prechadzke, ako v tej uzasnej reklame na zubnu pastu 😀 😀 !!!

nobody
27. aug 2008

blumchen ... asi nechodíš do lesa 😀 😀 😉

weja
3. sep 2008

sorry, asi tu budem teraz trochu od veci, ale neviete nahodou, od akeho interpreta je pesnicka v tej novej reklame na T-mobile (ta s tou duhou)...? Dost by ma to zaujimalo, tak ak mi viete poradit, dakujeeeeem... 🙂

laola
3. sep 2008

Opět jedna dobrá na prací prášek: Jak se Karel hrůzou vzbudí ze spánku, že mají tvrdou vodu... Tomu autorovi bych dala korunu...

jabber
3. sep 2008

Teda holky, já budu muset asi víc koukat, já u některých vůbec nevím o čem mluvíte.... 😅 , aby mi něco neuteklo 😀 😀

kili
autor
3. sep 2008

jabber, či to nie je tým, že niektoré bežia len na SR

jabber
3. sep 2008

kili - hm, tak tím by to bejt taky mohlo.... 😀

nobody
3. sep 2008

weja ... kdybych znal tu reklamu, tak ti napíšu song

monkula
4. sep 2008

aj ja chcem vedieť, kt ot ospieva, aj mne sa tá pesnička páči..

V poslednom čase ma neskutočne irituje reklama na ideálnmu hypotéku 😝 😝 a reklama na vložky ,ke
´d tam tie guličky skáču po vložke a zrazu ich zastavia reflektory, húkačky atď, to je fakt otras... 😝

kili
autor
5. sep 2008

mňa štve, že vždy sú pre (nech ide o čokoľvek) 9 z 10 tich, ten jeden je dobrý alternatívista 😀