Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

dukie
26. feb 2009

Jo a stejně tak je dobrá reklama na kafe (zase nevím který), jak tam ti dva chlapíci - mechanici opravujou v dílně auto a dají si kafe z šálků s podšálky. 😀 Jako viděly jste někdy chlapa, kterej si sám uvaří při práci v dílně kafe do šálku s podšálkem? Já teda ne... 😀 😀 😀

aguaverde
26. feb 2009

😕 😕 😕 my ani doma podšálky nemáme 😅 😅 😅 😀 😀 😀

dukie
26. feb 2009

aquaverde: My máme celkem dva. 😀 😀 😀 A manžel stejně pije všechno z půllitráčku... 😀 Kdybych mu uvařila kafe do šálku s podšálkem, neřku-li do míšně, tak mi asi půjde změřit teplotu, páč nabude pochyb o mém zdraví. 😀 A to bych řekla, že mám obecně docela kultivovanýho mužskýho, možná někdy až moc... 😅

aguaverde
26. feb 2009

dukie tak to sme na tom podobně 😀 ten můj by si myslel že sem se zbláznila 😅 😕

když odbočím od tématu: dokážu si představit jak dopadl strop po těch vajíčkách 😀 😅 stalo se mi to samé akorát s tím rozdílem že sme tenkrát neměli odsávač a všechny vajíčka skončily na stropě 😀

dukie
26. feb 2009

aguaverde: Jsem ráda, že v tom nejsem sama. 😀 😀 😀

aguaverde
26. feb 2009

dukie 😀 😀 😀

anta
13. feb 2014

Jestli chcete tip na vyčištění sedačky od propisky, tak použijte dětský šampon na vlásky SEBAMED, ten opravdu zabírá, mám to tak 100x vyzkoušený, fakt že jo. Zabírá i na případnou zašlou špínu a rozhodně to žádnou díru nezanechá. Nejdřív umyjte tím šamponem a pak to setřete houbou namočenou ve vodě