Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

martina.d.
5. sep 2008

kili, je len škoda, že prečo nezverejnia aj názor toho jedného, čo s daným výrobkom bol nespokojný. 😉

aponchie
5. sep 2008

me se hrozne libi reklama na Opel jak ty priserky skacou a pak ta jedna uleti balonem 😀 nesnasim reklamy na jogurty pac je moc nejim a prijdou mi notne lzive..mam rada reklamu na Mroze toho miluju a je porad dobrej 😀 proc je treba reklam na vlozky dodneska nechapu..nebo ta posrana aktivia na zaludek to je takovej blabol az to boli..kdyz budte pit zakysane mleko,kefir apod ma to mnohem vetsi ucinek nez ta blbost..a uplne nesnasim kdyz vnucuji detem tycinky plne mleka,uzasne jogurty s nejakyma kulickama a tak 😝

weja
5. sep 2008

nobody - nevadi, uz som si to zistila... 😉

monkula - ak ta to este zaujima, tu pesnicku naspieval Michal Chrenko vyslovene pre ucely reklamy T-mobile... 🙂

rinuska
5. sep 2008

mna irituje hláška :je krásne byť sama sebou - ked sa tak na seba pozriem , mám bordel v dome , tehu nevoľnosti , je mi naskapanie a toto mi večer zahlási n ejaká modelka , tak nemám nič lepšie 😀

asitka
5. sep 2008

jáááj..najnovšie beží reklama na nejaký prací prášok...ženská si skúša veci....a nakoniec zahlási...že si to nemôže zobrať...lebo je to zamazané od rúžu....tak zadrbe to...a potom si to už nemôže kúpiť...trochu na hlave postavené....ešte, že máme tie pracie prášky...

bubba
5. sep 2008

neviem ci ste to tu uz pisali,ale ja ked vidim tu reklamu na 9percetny urok od VUB.....mozete svoje peniaze vozit vo furiku alebo ich dat do kociara alebo polievat 😅 😅 😅 😅 pomoooooooooooc ktory debil vymyslel tuto reklamu a este zato aj drzo zobral peniaze 😝

danielala
5. sep 2008

No ja som včera na pol ucha započula textík z reklamy na nejaký šampón či balzam či aký gebúz na vlasy: ".... o 130% (alebo 150%?- už nepamatám, sorry) lesklejšie vlasy!!!!" To by ma fakt zaujímalo, akými prístrojmi ten lesk vlasov merajú 😲 😲 😲

monkula
5. sep 2008

asitka, aj ja som nad ňou dnes krútila hlavou.... 🙄

asitka
5. sep 2008

monkula...keby to aspoň naaranžovali...že si doma čosi skúša....a nevie sa rozhodnúť...ale toto??? 😀

daniela..ja mať o 150% lesklejšie vlasy....tak som jak naleštená vianočná gula 😀 niekedy také absurdnosti slovné vymyslia...že nemchápem... 😀

aponchie
6. sep 2008

moc se mi libi reklama na Hornbach 😎 vse co si umis predstavit to take dokazes 😀

nobody
6. sep 2008

asitka ...to je normální ..o 130 procent větší objem vlasů
tak jde akorát o to, houpnout číslo od 101 do 199
😀

nobody
7. sep 2008

jabber ..to je aspoň reklama 😀 😝
měj se

jabber
10. sep 2008
https://www.youtube.com/watch?v=kEhUA5OYm1M

😀 tohle se mi líbí 😀

gucz
12. sep 2008

čo hovoríte na tie trápne reklamy orientované na decká? napríklad tá na huba buba glock, mne tečie voda zo zubov keď to náhodou vidím, ihneď prepínam. By ma vážne zaujímalo, kto trápne reklamy vymýšľa 😝

ikke
12. sep 2008

ja mam rada reklamy holandskej "proveniencie", vobec, reklamy v holandsku na holandske produkty maju vzdy nejaku vtipnu pointu 😅 dost velky rozdiel, ked hned za takouto reklamou pustia nejaku na persil alebo aquafresh 😝
moc dobre su napr. reklamy poistovne achmea, konkretne tato mi dnes sposobila brusny krc
http://www.centraalbeheer.nl/cbi/cb/corporate/f...
(ked kliknete na tie zelene nadpisy vlavo, spustia sa dalsie, starsie reklamy)

emjee
12. sep 2008

ikke 😀 😀 😀

asitka
12. sep 2008

no a čo beží teraz reklama na študenstskú pečať... 😀 ja po jej vzhliadnutí...som si normálne predstavila,,...že sedím v škole...a toto učiteľka vystrája...no asi by som sa rehotala jak blázon....

gucz...to aj mňa.... 😀

audreyd
12. sep 2008

mne sa páči hláška pre garnier "staraj sa o seba" tiež záleží od toho, ako sa to povie 😀 (dúfam, že ma chápete... 😅 )

simply.vero
12. sep 2008

audreyd, tak to vy máte ve slovenské verzi teda daleko vtipnější slogan 😀 my máme "pečuj o sebe", to je mnohem sušší a jednoznačnější 😒 😀

jabber
13. sep 2008

simply 😀 , ale je to šílená reklama, stejně jako 'Loréal - já za to stojím' 😅

nevesta
13. sep 2008

Ikke, ta bola dobra 😀

alibernet
13. sep 2008

a prosím,vysvetlí mi niekto zmysel či pointu reklamy na Axe? tá s dievčatami šplhajúcimi po odtokovej rúre nejakého špinavého chlapca... neviem, ako vás, ale dosť ma vytáča 😠

nobody
13. sep 2008

alibernet ... líbí se jim ta vůně, tak šplhají (že tam jdou i ty sračky, to vypusť z hlavy 😀 )
tak to chápu já

ankaa
13. sep 2008

Mne je zle z reklamy, ktorá už teraz nechodí ale myslím, že bola na kofolu.
Mladý párik sedí na lavičke a práve sa idú pobozkať. Pribehne chlapec na bicykli a začne vrieskať: Oni sa milujú, oni sa milujú... Hrozné, a nechutné. 😝

asitka
14. sep 2008

alibernet...ja keď som videla prvý krát tú reklamu...som si myslela, že ten chlap tam čúra....ešte, že nakoniec dali značku axe...ale aj tak mi to príde úúúplne odveci....a zaujúmavé je...že všetky majú tam kde je rúra...obývačku....či čo to akože je...iba on... sprchu....alebo hajzlák za stupáka.... 😀 pánboh vie.čo majú susedia nad našou spálňou 😀

vm72
14. sep 2008

a mě strašně vadí,že v 90% reklam dělají z ženských hloupé slípky 😠

gucz
14. sep 2008

hej a hovoria vety typu "tak to som teda nevedela...", úplne od veci

maruschka
14. sep 2008

a ešte AXE reklama-chlapec z čokolády---nechutnééééééééééééé..Ako si odlomí nos,potom mu odtrhnú ruku,odkusnú zo zadku a tupé dievčatá z fitka sa pomaly zabíjajú pri tom,ako sa vrhajú na stenu zo skla,len aby ho videli...Jaj,jaj..tak to je reklama,ktorú radím do rubriky--Iné trápnosti.. 🙄 🙄 🙄

nobody
14. sep 2008

vm72 to je fakt 😀
asitko ,,,, pánboh aj susedia 😀 😀 😀 😝