Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

kili
autor
27. okt 2008

príšerná je tiež, čo sa tá baba s červenou šatkou predvádza pred zrkadlom, div že si to tam nerobí a okolo nej kopec ľudí 😀

alebo úplne príšerná, kde sú na večierku a hrajú nejakú podivnú hru na spôsob flašky ale z lepiacim papierikom, a na koho ukáže, musí otestovať, koľko má lupín. predpokladám, že na ďalšiu párty už im nikto neprišiel 😀

monkula
27. okt 2008

jabber, mala si pravdu, reklama bola na sprchovacie gély Fa... 😉 😉
kili, tú reklamu s tou červenou šatkou nepoznám...
A tá spievajúca na T-mobile, prináša úžasné posolstvo - baby, nájdite si pracháčov, čo za vás budú cvakať telefónne účty..
A dnes so mpostrehla ,že spieva už aj chlapík... 😝

nevesta
27. okt 2008

Monkula ano uz maju aj chlapa 😝

To so satkou je o tej avivazi, ze? 😕 Mne inak vsetky reklamy na pracie prasky a avivaze pridu dost odveci 😝

kili
autor
27. okt 2008

spievajúceho chlapíka som dnes videla aj ja, no to s tou babou je lepšie, aj keď jej polovicu veršou nerozumiem.

monkula
27. okt 2008

kili, ja jej tioež nerozumiem 😀 😀
jaaaj, na Silan feel atractive, a strašne smrdí tá aviváž, 😝 😝

kili
autor
27. okt 2008

áno, na niečo také. mňa rozčuluje, že má taký pekný náhrdelník a zakrýva ho kusom handry

kocurik16
28. okt 2008

ja teraz neviem čo je horšie či pľutie krvi pri umývaní zubov alebo baba ,čo naťahuje nohavičky vodičovi pod nosom

bubca
28. okt 2008

ahojte kočky, niektoré reklamy sú fakt des, len čo je pravda 😀 . Mňa ale momentálne štve, že výrobcovia už začali pomocou reklamy "masírovať" hlavičky našich detí a z Vianoc robia komerciu ako hrom...

ankam
28. okt 2008

ta krv pri umyvani zubov.........najhnusnejsia reklama-chcelo sa mi grcat ked som ju prvykrat videla 😝 😝 😝

ankam
28. okt 2008

a ta reklama na T-mobile?este nech daju babu a deda ako spievaju nieco na tu istu melodiu a bude to super 😵

kocurik16
28. okt 2008

to by mohla byť reklama na zázračnú modrú tabletku s dedkom a babkou

cuchre
28. okt 2008

a reklama na palmex? kupuje TU bluzu, ale hovoria o TYCH bluza? satach? a zubnu krvavu reklamu upravili a nastastie stiahli tu, kde si chlap smirgloval zuby...to bolo HNUSNE 😠

lefika
28. okt 2008

babyyyy, zachrante ma niekto od tej t-mobilovej zenskej!!! nahodou to raz zacujem alebo to niekto spomenie a po zvysok dna nemozem dostat z hlavy to debilne viaaanoce salala ☹ 😢 😠 🙄 pomooooc 😢 😢 😢

kocurik16
28. okt 2008

ja mám zase problém s tým,že si dokážem predstaviť našu suku ako dobytok pti vianočnom stole dokonca aj visiace uši by sa dali teoreticky upraviť ako rohy a ozdobiť čečinou ale pretierať si oči z hajzľovej misi tak to je fakt silná káva

maruschka
29. okt 2008

baby, tak včera som videla fakt trápnu a nepochopiteľnú reklamu.........Tuším na Pronto proti prachu..Zavreli sme Janu do sklenenej kocky, aby sme zistili....atď. 😕 😕 To má aký význam zatvárať niekoho do sklenenej kocky, keď ide utierať prach???????????A ešte keď je tá kocka otvorená 😕 😕 😒 😖 🙄 😀

Teraz je už ťažko vidieť normálnu a dobrú reklamu-všetky sú iba trápne...

lefika a vianoce ša-la-la bežia aj u nás..Moja dcéra je z toho úúúúplne zblbnutá..Na vianocnehity.sk si môžeš pozrieť t-mobilových zákazníkov, ako sami nahrali svoju vlastnú pesničku na tú melódiu----akože trápnosť nad trápnosť 🙄 🙄 🙄

monkula
29. okt 2008

maruschkaaa, presne to isté so mvčera hovorila aj ja MM ,že načo ju zavreli do tej sklenenej kocky, stáel som neprišla na to ,aký to vlastne malo význam... 😀
a včera sme teda s MM pozerali ak ovyoraní, na reklamu na Datart.. ako je tá sliepka na koľajnichiach, príde Datart auto, zatrúbi a sliepka sa zlakne ,utečie a prejde tade akurát vlak.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
a ešte aj nejaký úplne odveci slogáň.. 😀

kili
autor
29. okt 2008

náhodou, potrieť oči vodou zo studničky je super 😀

jedna perfektná je z teleshopingu. že na vypadávanie vlasov, prípravok obsahuje rastliny z piatich kontinentov 1. z pralesov v juž. am. 2. niekde z áziez 3. z chránených oblastí európy 4. národných parkov sev.am. 5. asi z austrálie, ale to už si ani nepamätám.
kde tam narátate 5 kontinetov? akosi im chýba antarktída, čo sa im teda nedivím, lebo tam by sa rastline asi moc nedokopali 😀 . ešte to, že ako to honostne znie, že z 5 kontinentov, pritom tam určite majú nejakú burinu zo záhrady. tí, čo si to kúpia nemajú len na hlave ale ani v hlave 😀 . ale je aspoň vidno, kto je ich cielová skupina. 😀

slnieckova
29. okt 2008

http://www.ceknito.sk/video/1144

😲 😲 😲 🙄 🙄 😖

nevesta
29. okt 2008

Tak to je dost zle 😝

slnieckova
29. okt 2008

http://www.ceknito.sk/video/113199

😀 😀 😀 😀 😀

kocurik16
29. okt 2008

tá pravá studnička mi nevadí ale s tou z reklamy mám problém.to mi pripomenulo,ked som chodila do roboty a riadili sme s kolegyňou plošinu,tam bol miesto umyvadla založený záchod. Bolo nám teplo tam sme si pustili vodu a ochladili sa.Potom sme sa smiali,že už vieme aké je umývať sa v záchode(som trochu mimo témy 😖

kili
autor
29. okt 2008

slnieckova, tá posledná je úžasná 😀 , si už predstavujem tie babky, ako sa budú diviť 😀

slnieckova
29. okt 2008

😀 😀

liliandax
29. okt 2008

slniecko 😀 mne sa to pacilo 🤐 🙂

misa84
29. okt 2008

zdravim, nevim, jestli uz nahodou tenhle postreh tady nepadl, ale vsimli jste si taky uz reklamy na BeBe dobre rano, jak tam je ta hromada lidi na ulici a vyzivaji uterni snidanare, aby se pridali, bla bla, tak na konci je tam chlapek, ktery vytahne takovou placku, na ktere je napsano "hnuti za dobrou snidani" tak prvnich nekolik milisekund tam pokazde ctu misto "HNUTI" "HUBNUTI". nejdrive jsem si myslela, ze jen spatne vidim, ale manzel to nedavno rekl taky sam od sebe, ze se mu zda, jako by tam cetl "hubnuti". taxi rikam, jestli tam neni nejaka podprahova informace, jako ze se po bebeckach hubne, coz je blbost....vsimli jste si toho taky nekdy??

slnieckova
29. okt 2008

prave som pocula v radiu tu bohovsku reklamu na T-mobile 😀 a poviem vam, je tam jedna velka pravda: ten chlapik tam spieva: kto tvrdi, ze laska casom opadne, ten nikdy nemiloval poriadne.... 😀 😀

monkula
29. okt 2008

slnieckova a ty si mu aj rozumela? lebo ja tým hercom nerozumiem ani slovo.. iba šalala 😀

ankam
29. okt 2008

monkula daj s i www.vianocnehity.sk a tam ti to pojde aj zo slovami 😀

monkula
29. okt 2008

vďaka za link ,anka, ale nemám záujem... 😀
MM sa minule smial, lebo som namiest oich slov zaspievala Vianoce šalala, tát oreklama je riadne priblblá 😀 😀 😀

ankam
29. okt 2008

blba je fakt-a nezacali nejak skoro???s tou reklamou?ved do Vianoc mi z nej vlasy vypadaju 😀