Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

kili
autor
18. okt 2008

a tá reklama na čokoládu, čo si to tam tie dve ženy slovne rozdávajú 😝 😀

georgine
18. okt 2008

jj je to sila

😀

tucika
18. okt 2008

Tak ja nenavidim reklamu kde ten blbecek supne vajicko do mikrovlnky a ta mu vybuchne. Strasneeee!

kili
autor
18. okt 2008

tucika, myslím, že tú reklamu som už konečne pochopila, predtým totiž hovorí, že strávil večer s kamarátmi (každý si to vieme predstaviť) a z toho ďalej vyplývajú tie následné blbosti, ktoré sa len stupňujú 1. dá vajíčko do mikrovlnky 2. zavolá do providentu
😀

katka76
18. okt 2008

no ja som akoze stale nepochopila, ze ta zenska si kupi bluzku zaspinenu od ruzu, ved ma super prasok, ktorym to vypere. vy by ste si kupili nieco zakazene?

kvixa
18. okt 2008

ahojte, reklama na prípravok, ktorý zakaždým vytiahne ta baba z kabelky je dosť trapas 😀 mne sa pači reklama na O2 celkom.

monkula
18. okt 2008

o2 majú super reklamy a ten chodiaci pisoár, pomoc.. to ako keď české elektrárne mali reklamu a tam zase takto chodila elektrická zástrčka 😀

asitka
18. okt 2008

no moja mama...dnes tak pri nás sedela, kým som uspávala malú...a kukala telku...a šli reklamy...a ona len tak do ticha...my máme tak drbnuté reklamy...že sa na to ani pozerať nedá 😀 no...to je asi tak všetko k reklamám 😀 😀

monkula
18. okt 2008

asitka 😀 😀 😀
ty si po mame, že? 😀 😀 😀

titinkaa
18. okt 2008

pozdrav mamu asitka, už viem po kom máš ten humor 😀

asitka
18. okt 2008

no...to neviem..ale podobné sme si dosť...výzorovo...isto viem, že je moja 😀

tinka...odovzdám....

monkula
18. okt 2008

ja som nemyslela výzorovo.... asi je taká istá papuľa ako ty... a jja pozdravujem, to bola hláška, že dovidenia... 😀

asitka
18. okt 2008

ja viem, mon....ale ona je iná čarodejnica...tá keď zadrie...tak to stojí za to 😀 ďakujem...odovzám 😀

monkula
18. okt 2008

jak zadrie? nerozumiem reči Tvojho kmeňa... 😀

titinkaa
18. okt 2008

zadrie to je ako zahlási, zapíše aspon myslím to vyhodil moj prekladový slovník 🙂

monkula
18. okt 2008

vďaka.... titinkaa

asitka
18. okt 2008

tinuš to vystihla....že keď už čosi zahlási.... 😀 tak to stojí za to 😀

titinkaa
18. okt 2008

asitka mám kamošku z Terchovej a tá tiež občas zadrie 😀

asitka
18. okt 2008

cica...a ty si odkial??? ináč ja liptáčka...ale už 12 rokov bývam v žiline...vlastne už bude teraz 13násť 😀

monkula
18. okt 2008

kto ja? Alebo Titinkaa 😕

titinkaa
18. okt 2008

ja som rodáčka a občianka BB 🙂

asitka
18. okt 2008

mon...a tvoje by ma zaujímalo... 😀

tinka...dnes som bola v bb a študovala som tam na UMB

titinkaa
18. okt 2008

asitka je mamina študentka. a čo študuješ?

monkula
18. okt 2008

ja som z okresu Dunajské Streda, z obce medzi Sencom a Šamorínom 😀 😀
A teraz bývame na Záhorí 😅 😅

asitka
18. okt 2008

tinka...ja z liptova...ale boli sme s manželom v europe len tak...v dračiku a v alltoyse...pozrieť malému čosi....moja mamina je čochvíľa dôchodkyňa... 😀 ja som študovala v bb na umbčke.... 😀 promécie som mala v 2001 😀

mon...v senci mi býva brat....a z maďarov mám manžela 😀 ale o záhorí nemtuším 😀 😀

monkula
18. okt 2008

hej? a odkiaľ?
ak netušíš o Záhorí, o nič si neprišla...

titinkaa
18. okt 2008

asitka ja ta chcela pochváliť, že ako to super stíhaš, ale ináč aj tá moja bude za dáky rôčik 😀 😀
ty máš hlody dobré fakt 😀 😀

monkula
18. okt 2008

aj ja plánujem VŠ... 😀 už osem rokov 😀

asitka
18. okt 2008

mon...manžel...či brat??? obaja sú fešáci... 😀 😀 😀

tinka....ja sa niekedy nestíham...ani...no atď...škoda, že nie je z rk....mohli sme ich skamarátiť 😀

titinkaa
18. okt 2008

asitka to by bolo teda 😀 kedže sme cele výrečné po nich