Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

simply.vero
4. aug 2008

anebo taková starší, teď už to neběží, ale ženská oznámí manželovi, že je těhotná, a on vyběhne beze slova z bytu. ona zděšená, myslí si už kdoví co, pak on se vrátí s balíčkem zdravého celozrnného chleba a zahlásí: "tak teď musíme žít zdravě!" A ona mu skočí kolem krku: "miláčku, já už jsem ho koupila!" 😀

dasap
4. aug 2008

zukab: no to bude myslím právě ten Zott, tam ta ženská mluví jak když je mimo, já nějak nepochopila zdea je to úmysl nebo je fakt mimo 😀

simply.vero
4. aug 2008

sstefi, ale vyplatí se pospíchat - když zavoláš hned, přidají i tištěný country zpěvník 😀

bubba
4. aug 2008

jaj to som si nevsimla....bobik je super a pripomenulom i to reklamu co mi raz dosla mailom neviem uz na co to bolo,tiez romantivka vecera zena sa mazne s kuriatkom miluckym vonavuckym a chlap ho potom novinami rozpuci 😨 nevideli ste to niekto?uz neviem presne o com to bolo

bubba
4. aug 2008

simply vero,alebo zena oznami muzovi ze je tehotna a on si uteka vymalovat garaz nanovo pre "rodinne auto"tak to ma tiez pobavilo 😀

janka196
4. aug 2008

bubba ja som to videla ale tiez si nespomeniem na co to bolo 😅

sstefi
4. aug 2008

alebo si pred natáčaním "niečo" dala 😅 😀

nobody
4. aug 2008

kili .... a nejlepší jsou některé špičkové stroje na fitness .. 😀 😀 holt to pozoruju, když to musím znát..a teda třeba patentovaný reflexní ergonomický ...... (a hnusná platová tyčka tam je) 😀 😀
toho je strašně moc
ale zas by nebyla sranda, kdyby takový věci a hlavně styl nebyly...

janka196
4. aug 2008

sstefi dala, jogurt 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

tak tá s tým celozrnným chlebom musí byť iná trapošina 🙄 😕 😀 😀

jabber
4. aug 2008

anebo tohle, to je taky povedený 😀 :

https://www.youtube.com/watch?v=rJeD_X8wU5M
zukab
4. aug 2008

dasap, ano, to je ono!
je to zott.
som mimo SK, takze som trocha z cviku, ale tato zena, co snad slape na nejakom LSD mi v pamati utkvela 😀
no a samozrejme sexy tanecnik v ciernociernej koseli, ktoreho priatelka perie v perwolle a sestra o nej ani netusi (pripadne mama, zalezi od verzie) 😀
tiez babka, co ma doma hodiny tanca a tanecnik jej svojimi topankami poskriabe dlazku ako keby bol horolezec a mal na nich zo spodu pripnute macky, ci co.
len babi pouzije magicky pripravok, dva tri krat prejde handrou po dlazke a vsetko sa leskne ako psie oneee 😀

nobody
4. aug 2008

simply.vero ... jo, musíš hnedka volat ... horší pro tu jejich úsřednu (1 telefonní čáslo 😀 ), co musí všechno stíhat, když ta reklama jde semtam na několika stanicích ve stejný čas ... ach jo

simply.vero
4. aug 2008

jo, bubba, ta je taky super, ale to je aspoň vtipné 😀 Líbí se mi ty reklamy tuším na Hornbach - "Čím víc projektů, tím líp vám to půjde." Anebo "Dodělejte to, než vás to dodělá." 😀

simply.vero
4. aug 2008

jojo, sstefi, to je úplně jiný level 😀

sstefi
4. aug 2008

nobody, tak aspon stíhajú napalovať, ked nestihaju dvihať telefon 😀

zukab
4. aug 2008

a tiez su fantasticke reklamy na cokolvek, hlavne ze z tych predvadzajucich kvazihercov urobia totalnych magorov, ktori nie su schopni napr. vytriet dlazku konkurencnou metlou, umyt varnu dosku konkurencnym praskom, otvorit si konzervu a podobne.
vsetko im pada z ruk, vsetko ospliechaju, poskrabu, vsetko im prihori, pripadne to rozbiju, atd.
pokial sa im do ruk nedostane zazracny vyrobok, s ktorym ide zrazu vsetko uuuplne lahko a z totalneho nemehla sa stava kralovna domacich prac, s neustale upravenym makeupom, ucesom, v nazehlenych satach, skvelej manikure a so ziarivym usmevom na tvari 😀

simply.vero
4. aug 2008

nobody, chudinky operátorky tam musí mít nával, všichni touží po folku a country 😀 nekupto 😀

zukab, s tou babkou a tanečníkem 😀

kili
autor
4. aug 2008

mne sa strašne páči, keď na discavery al. iných týchto staniciach idú reklamy na lieky v tom cudzom jazyku, neviem už akom, či rumunčina či čo a na konci musia povedať tie upozornenia, to je fakt super, by som si to najradšej dala ako zvonenie na telefón 😀

bubba
4. aug 2008

no a vzdy som sa pobavila na tej ceskej herecke ci spevacka ci co to je co robila reklamu na "slim fit"ci fast taky napoj a rozpravala tam po slovensky s hroznym prizvukom.... a po vypiti je bachrata ak hrom stale 😀 😀

bubba
4. aug 2008

ale musim uznat,ze reklamy na pepsi alebo colu su celkom napadite hlavne s tymi futbalistami dobre spracovane...

a redbull 😀 😀 akoze to som kreslila ja keby ste chceli vediet 😀

simply.vero
4. aug 2008

Jo, zukab, anebo ta blond kočka, co posílá nádobí ze stolu rovnou do myčky, když ostatní ještě ani nedojedli. A hned je prostřeno na další oběd. 😀

bubba
4. aug 2008

no naj naj reklamy boli na margotku ti sedlaci co tam sedia a kukaju tv a ona zahlasi"jozko co keby sme podnikli daco romanticke"a ona si predstavi plazma tv na plazi s partou kamaratova ona im nosi pivo 😀 😀 no a vsetci v teplakoch a ona v zasterke 😀

kili
autor
4. aug 2008

bubba, to vážne si to kreslila ty, to je sranda, tak preto sa ti táto téma tak páčila, aby si sa mohla pochváliť 😀

jabber
4. aug 2008

nobody -s těma autama máš pravdu, mě se líbí ta zpívaná na Fiat Bravo 😵

zukab
4. aug 2008

teraz pri poslednej navsteve rodnej hrudy som zaregistrovala nejaku opernu spevacku, podla prizvuku z juznych okresov, co si lepi zubnu protezu a konecne moze hryzt do jablka bez problemov 😀
jej predchodkyna bola tiez fantasticka, ta sa zvykla smiat s rukou pred ustami, pripadne sa nesmiala vobec a priatela z nej boli celi zmaeaeaeteni a rozcarovani.
akonahle vsak objavila akesi lepidlo na zubnu protezu uz sa opat smeje a priatelia sa k nej vracaju s radostou na dusi 😀

bubba
4. aug 2008

killi nie to bol zart 😀 😀 ale chcela som tym povedat,ze urcite by som to aj ja s mojim talentom vedela nakreslit 😀

bubba
4. aug 2008

zukab 😀 😀 😀 😀 ano ano

sstefi
4. aug 2008

simply. ja by som chcela toho, kto im hned ten druhý obed navariiiiil 😀

kili
autor
4. aug 2008

bubba, jáááj, bolo to písané, ako že naozaj, nabudúce viac preháňaj, ak chceš myslieť niečo ironicky 😀