Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

jevel
5. aug 2008

neviem či to tu už niekto spomínal, ale ja sa vždy čudujem nad reklamou na špirálu , ktorá vám zvačší objem rias o 300% 😅 . to by som mala aké antény????? a hlavne , že v reklame ukazujú babu čo má umelé mihalnice... 🙄

titkovamiriam
5. aug 2008

Monkula akoze prcaju?! 😀 ,mne sa tiez ta reklama paci 😀

kili
autor
5. aug 2008

tak tú reklamu skákajúcich lienok v kufri som nevidela, to je možno verzia do 22.00 😀

danulka2
5. aug 2008

ano tie lienky su uzasne 😀 😀 😀 . A uz davnejsie davali tiez dobru reklamu:po vecernej ulici pobehovali spermie a vzdy do niecoho priesvitneho narazili= reklama na prezervativ 😉 😀 . Ale tie co stale so sebou nosia pervol, persil a ine vhodne doplnky do divadla ci na koncetr, tak tie ozaj nemusim 😝 .

jevel
5. aug 2008

ano lienkové reklamy sú dve. 🙂

ja ešte nechápem, prečo majú reklamy na prášok hneď prádlo aj vyžehlené, alebo ten malý chlapček čo kadí na záchode a minie sa mu "bríz van tač", že chodí na WC-ko s papierom a ceruzkou a posiela svojej mamke správy o tom pod dvere. čo nevie hovoriť? alebo už sa dusí od smradu??? 😕 😅

vojtisek2007
5. aug 2008

česky beruška - slovensky lienok ??? pochopila jsem to správně ? 😀

jevel
5. aug 2008

a kamionisti sú supeeeer a ešte sa mi páči taká stará reklama na kečup, kde je taký červenovlasý chlapček a robí si z hranoliek úpírie zuby 😵

danulka2
5. aug 2008

jevel 😉 dusi, dusi 😀

jevel
5. aug 2008

beruška= lienka

sasenka
5. aug 2008

Lefika, moja mama ma obchodík, čo uživí akurát tak ju, ma tak zisk priemerne 10.000 - 12.000 mesačne a je tam od rana do večera. Nova pokladnica stála 17.000,-, idu do nej iné papierové pásky, za 21,- (do starej išli za 5.-) . Nove kliešte na duálne ocenovanie 3.000,-takže skoro 2 mesiace bude robiť zadarmo. Inak ma asi 3 roky do dochodku, isto by už nove veci inak nekupovala, to by už vydržala s tým starým zariadením.

Takže čo ma robiť??? Každy si myslí, že sa podnikatelia neviem ako nabalujú na chudákoch ludoch, no ale kto si to myslí, nech si to vyskúša!

jevel
5. aug 2008

sasenka - pravda - malí a strední podnikatelia si to na Slovensku môžu hodiť. len prežívajú 😠

sasenka
5. aug 2008

inak mne je smiešne, ked ta kočka v super šatách z mini kabelky vyloví 2,5-litrový Perwoll 😀 To ako nosí všade so sebou???

jevel
5. aug 2008

ja som sa inak dala oblbnúť reklamou a kúpila som si ten Bref tornádo . Syn sa na to tronádo tááák tešil a bol sklamaný. myslel, že to bude peniť viac. Nič to nevyčistilo aj tak som musela WC-ko vyumývať ručne 🙄

danulka2
5. aug 2008

sasenka ved hovorim, ze maju pekne ,,doplnky,, na koncerty ci do divadla 😀

danulka2
5. aug 2008

no inak s brefom mam take super skusenosti, ze ked som ho dala do wc, tak som ho musela tiez este rucne umyt, lebo mi zasral celu misu. uz nikdy viac.

jevel
5. aug 2008

danulka - 😀
ja som si myslela, že to vyčistí skôr pod tou vodnou hladinou , kde sú schované mikróby a chystajú inváziu a nič z toho nebolo len taká mini pena 😀

lefika
5. aug 2008

sasenka, moj otec ma tiez maly bufet, tak viem, o com hovoris. tiez je z toho nestastny a pekne ho se.ru ficove dristy o tom, ako sa podnikatelia budu snazit na eure zarobit...oni chudaci budu radi, ak to preziju 🙄

vojtisek2007
5. aug 2008

jaká je to ta reklama s těma kamionistama ???

zukab
5. aug 2008

jevel, a ty nevies, ze len hajzlikovy domestos zabije vsetky bakterie?
ved sef vsetkych bakterii to sleduje zo svojej vesmirnej lode a je na svoju druzinu nesmierne hrdy, ked tu zrazu chodiaca domaca dokonalost pouzije vrazdiaci domestos a vsetci pomru.
co nepozeras reklamy??? 😀 😀 😀

titkovamiriam
5. aug 2008

JEJ a kamionisti z kooperativy su suprovyyyyyy 😀

jevel
5. aug 2008

zukab - noooo asi domestos super hustý musím kúpiť 😀 . a k čomu bolo to tornádo? jáááj aby som sa necítila ako väzeň - no to mi už pomohloooo 😀

lefika
5. aug 2008

kooperativa mala aj pred tymi kamionistami dobru reklamu: ako baba narazila do chlapika a ten si namocil ksicht do bagety s kecupom 😀

moncika15
5. aug 2008

super tema 😀
ja neznasam "hnuti za dobrou snidani" alebo "ked ju milujes nie je co riesit..kofola"

sasenka
5. aug 2008

trapna je aj tá, čo sa chlapík sprchuje v AXE a kočky sa prilepia na odtokovú rúru - jasné, že odtok im vedie stredom bytu a nie pekne schovaný v šachte 😎

Inak sa mi páči reklama od ING pod krídlami leva, pekná gragika

jonatanka
5. aug 2008

no priklanam sa k tym praskom na pranie, to uz mi miestami stoji rozum, neviem ci nevystahujem rybycky z akvarka aby som mala kde skusat ucinky noveho super odstranovaca skvrn s inteligentnou formulov vyhladavania . 😎 , vsak to tam len hodia pomiesaju a maju hotovo a ja koza blba kvoli tomu pustam pracku, to kolko vody som mohla uz usetrit 😀

draga
5. aug 2008

a mě fascinuje prací prášek který vypere bryndáček našeho miláčka přesně 52x a zůstane stále stejný 🙂) by mě zajímalo kdo to měřil 🙂

zuzka76
5. aug 2008

ja nemusim reklamu na cilit bag a hlavne tu hlasku "bang a spina je prec" 😀
mp zase neznasa reklamu na sampon, nie som ista, ale tusim, ze to je na elseve, ked ta zena povie "aha, tak preto su vsetci muzi v tvojom rade" 😕 😅

draga
5. aug 2008

zuzka jj tak to přesně můj manžel taky nechápe, že všichni stojí jako pitomci v jedný frontě... 😀 😀

expertka8
5. aug 2008

...reklama je odvodena od slova "klamat" 😀 ...ale co v skutku milujem..su reklamy vtipne...a najma istym sposobom iteligentne podana pointa 😉
..napr. reklamy takehoto druhu priam zboznujem 😀

😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=uOuYjhe1DMwhttps://www.youtube.com/watch?v=3g9Tu1Tf3Sghttps://www.youtube.com/watch?v=QDm10o5dBVM