Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

ukana
15. aug 2008

asitka 😀 a ake ich ma vybielene 😀 prirodzena krasa sa tomu hovori 😀

slnyecko
15. aug 2008

corega,jedzte,hovorte a smejte sa s istotou 😝

asitka
15. aug 2008

ukana..ze vahas 😀 od prirodzenia je taka 😀

ma_se
15. aug 2008

ja sa zasa musim smiat,nad kremami proti vraskam...daju tam mlade dievca,ktore este nevie,co su to vrasky a este nikdy nemala veasky...a do reklami daju...ZE NIKDY VRASKY NEMALA RADA.... 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
15. aug 2008

alebo, ako tá mladá baba pozerá do výkladu, že jeje minisukňa, to bola revolúcia ,ako keby to pamätala 😀 😀

asitka
15. aug 2008

jeeej...som videla čekovského....v reklame...rada pre reklamu...že, nenechajte sa oklamať reklamamy...šak šetky klamú 😀 😀

a ešte sa mi páčia všetky tie tety...čo nosia pervoly...a woolity...v taške všeade so sebou...tuším ich začnem nosiť aj ja...čo ak sa ma nejaká mamička spýta...na zázračné farby na odevoch mojich detí 😀 nebudem in...

monkula
15. aug 2008

a že ak uvidíte klamlivú reklamu volajte..
tak to by im zvonilo non-stop... 😀 😀

achalteke
15. aug 2008

dasap - naprostej souhlas: týpek co nabízí vanish u mě vítězí na plný čáře.....naopak svýho času se mi líbila reklama na plazmu - nevim značku, ale skákali tam všelijaký barevný míčky...

achalteke
15. aug 2008

absurdita nejtěžšího kalibru bylo zahájení olympiády a pokrytecký žvásty o míru...to bylo fakt silný kafe 😠

emjee
15. aug 2008

achalteke - sony 😉

simply.vero
15. aug 2008

Achalteke, Sony Bravia tuším. 🙂 Mně se líbila hrozně ta písnička na pozadí. 😵

achalteke
15. aug 2008

jo právě ten song jsem dost žrala 😀 pak jsem si ho stáhla a už se mi oposlouchal 😉

rozela
16. aug 2008

ahojky, mě se teď moc líbí reklama na albert. ti dva chlápci, jak věší na balkoně prádlo. když jsme ji viděla prvně, opravdu od srdce jsem se zasmála. jo a taky je pěkná reklama na rajec. zvířátka asi nikdy nezklamou. ovšem jak tu píšou ostatní, prací prášky, čisticí prostředky, půjčky - děs a hrůza.

kamilecka
16. aug 2008

Jaaaaaj ja som si spomenula na reklamu na Mirindu a na tych troch otanzovych chlapikov, to som zboznovala 😉 srandaaaa

monkula
16. aug 2008

a ja mááám song z reklamy na Sony Braviu ,o chvíľku pošlem Link, OK?

jabber
16. aug 2008

rozela - jo ten albert s balkonem je dobrej 😀 a tady ta taky:

https://www.youtube.com/watch?v=Ezr0GsNMCjw
magg
16. aug 2008

no ked ste rozprudili taku debatku, tiez sa pridam: irituje ma ked muz v reklame ospevuje damske vlozky alebo tampony, vychvaluje ich ako by ich sam pouzival 😖
Dalej mi strasne vadi reklama kde si "niekto" cisti zuby a vypluva krvavu pastu a nakoniec aj zub, to je neskutocne nechutne, ale aspon ma to odnaucilo jest pri telke.
A samozrejme xkrat spominane perwoly.

marse
17. aug 2008

mna vzdy udivuje ze v tych reklamach hraju 25 rocne ,,mamicky" a maju 12 rocne deti 😀 😀 napr. na ramu. 🙄

a tiez ta reklama kde pride do busu ta pani a kontroluje uctenky 🙄 u nas v buse by ju zrejme ludia poslali do prdele 😠 😀

rozela
17. aug 2008

jabber: ta je taky skvělá 😀 .

magg: máš pravdu, kamarád říká, že ženská je nejsťastnější, když má svoje dny. podle reklamy to tak prostě musí být 🙂 . a co se týče té pasty a zubu, to pokaždé přepínám jinam. z toho je mi fakt zle.

pamatujete na první reklamu na berlingo? ty miminka - konečně pořádný kočáááhr 🙂

jerryjanka
18. aug 2008

ahojte
všimli ste si že tu reklamu na vypluvanu krv - a zub zmenili? asi mali sťažnosti
ale už tam je červenou len ten text - takžeto ani ako krv nevyzera a aj ked vypluje ten zub tak je vidieť ako je to zaretušovane 🙂

monkula
18. aug 2008

jerry, hej ,akurát so mt ovčera manželovi vravela ,ale ten zub tam je stále 😖 😖 😖

lefika
18. aug 2008

jerryjanka, vsimla som si to...ale na oblubenosti u mna ta reklama nestupla 😉 skor by som povedala, ze dokonala antireklama: ak budem niekedy pododbnu pastu potrebovat, na 100% si kupim inu znacku 🙄

kamilecka
18. aug 2008

Monkula ked si taka expertka na songy z reklam,kto spieva tu z Kooperativy, taky zensky hlas. nieco ako You can feel, life .......

aponchie
18. aug 2008

uplne nesnasim toho chuja co se smeje od ucha k uchu a drzi tasticky albert a spokojene nakupuje 😀

kili
autor
18. aug 2008

ja neznášam, že ostatní muži sa musia svojimi úlovkami chvastať... 😝 ten nadrapujúci sa chujo s tými pannami je k zblití 🙄

lefika
18. aug 2008

ked uz sme pri "muzskych" reklamach, co poviete na tu fernetovu, kde chlapik vyfukne zensku? ja som cumela, ked som to prvykrat videla 😕 🙄

aponchie
18. aug 2008

kili kterej?

kili
autor
18. aug 2008

apo, ako ktorý? 😕 no ten posledný, čo má tie dve morské panny vedľa seba. Sa tváry, že by som mu jednu vrazila

kili
autor
18. aug 2008

lefika, prečo, takú by som vyfučala aj ja 😀