Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

jevel
4. aug 2008

ja by som si to hodila, keby mi moje deti chceli silou mocou zašpiniť tričkou a aby to wanish nevypral a ešte keby sa pri mne v dome objavil ten chlap "wanišák" by ma šlahlo 🙄

jabber
4. aug 2008

Nejlepší reklama, jakou jsem kdy viděla, je tahle:

https://www.youtube.com/watch?v=ucOaoIwqdyQ

😀 😀

kili
autor
4. aug 2008

monkula, tak to zas také absúdne nie je, mohli v nejakom stánku dóisť tak utekala kúpiť. A to, že v každom štáte dajú iné mesto, tak to som si všimla.

bubba
4. aug 2008

ja obdivujem tvorcov reklam na tampony(menej casu s tamponmi viac s kamaratmi 😀 😀 )na vlozky na ktore si mozes dat super obtiahnute biele gate,no neviem keby mala zenska take silne kr...ako ja ci by jej to stacilo 😀 potom milujem reklamy na vsetky top cistiace prostriedky(nikde sa nehovori ze tak smrdia a ze to spali prsty)a reklamy na prasky 😀 😀 najviac ma chytila za srdce veta "nedavajte to tam,ved to znicite!!!" 😀 😀 ked tie pipeny akoze sedia v hladisku a ten pan tam robi akciu na vanish 😀 😀 no reklamy su kuuuul(ci cool)
no a samozrejem reklamy na super uvery(ktore aj tak nedostanes lebo nemas rucitelov ani dostatocny prijem)a reklama "lidl je lacny"tam by mohli dodat aj to ze"lidl je smejd"nikdy tam nic normalne nezozeniete 😀 no len tie 10 korunove malinovky samozrejme....no a nase skvele reklamy na 100 percentne dzusy 😀 😀 ked si ho kupite,ze zlozenie....100 percent ovocia,voda,zahustovadla,cukor,umele prisady a eeeeeeeeeeeeeeecka a ine chcanky 😀

milujem tuto temu kto to zalozil 😀 😀 idem kuknut 😀

bubba
4. aug 2008

no jasen killi som si mohla mysliet ze niekto slavny 😀 😀 😀 na MK

monkula
4. aug 2008

bubba a že lidl, bez čakania... 😠 😠
Alebo mám halucinácie, že tam vždy čakám 20 minút v rade? najmä v pondelok a štvrtok

kili
autor
4. aug 2008

tampóny, tie sú super, ako ich nevie zaviesť, potom jej dá OB, zavedie ho na prvý šup a ani si neumyje ruky 😝 😀 😀 😀

monkula
4. aug 2008

bobikaaa, na to som zabudla... 😀

janka196
4. aug 2008

no bobika to je vrazda 😀 😀

jabber
4. aug 2008

Bobika je prostě dokonalý 😀

dasap
4. aug 2008

ano - BOBIKA - to byla ta nejlepší reklama 😀 😀 😀

nobody
4. aug 2008

nic proti teleshoppingu 😉 😀

sstefi
4. aug 2008

kili ruky? načo, ved na to má iste nejaký špeci dezinfekčný prípravok v kabelke hned vedla perwolu 😀 😀 😀

janka196
4. aug 2008

sstefi 😀 😀 😀 😀

jabber
4. aug 2008

nobody - hele plnou tašku Evy a Vaška sem netahej 😀 😀

simply.vero
4. aug 2008

😀 😀 Já fakt nemusím reklamy na "pocit sucha a bezpečí během vašich dnů". 😝

A pak taková ta starší na sušenky Bebe, jak dala ráno máma každému dítěti (včetně taťky 🙂) na talíř tři sušenky a hotovo.

Anebo na Milky Way Minute - "Ráno se postaráte o všechno, ale může se vám přitom stát, že se nestihnete nasnídat." Vypraví děti do školy, pak sní po cestě do práce čokoládovou tyčinku a funguje na tom celý den.

A ta reklama s tou obrovskou plachtou a vrtulníkem je u nás taky, ale nejsem teď v ČR, tak nevím, jestli tam máme taky ty paradajky. 😀

janka196
4. aug 2008

joj a este na tie gely na klby. co z babky je zaraz mladica a beha za vnucatkami 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

simply a po reklame na výdatné ranajky bebe a milky way ide blok v teleráne s I. Bukovským. tak si vyber 🙄 😀 😀 😀

kili
autor
4. aug 2008

teleshoping je super, kúpite si jeden nôž a k tomu máte zadarmo 10 ďalších, nožnice, brúsič, krabicu, knihu receptov... 😀
super je tiež tá domáca sauna, to som žasla 😀

bubba
4. aug 2008

baby to co je bobik 😅

simply.vero
4. aug 2008

sstefi, kdo je I. Bukovský? 😅

sstefi
4. aug 2008

tú saunu ešte nepoznám 😲 hííííí 😀 😀 😀

janka196
4. aug 2008

kili ale mas to zadarmo iba ked zavolas hned a opakuju to kazdu hodinu 5 dni v tyzdni 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

odborník na zdravý výživu, simply 😀 😉

zukab
4. aug 2008

ja zacinam mokvat, ked vidim tu zensku, co propaguje jogurty neviem akej znacky.... take tmave vlasy ma, nikdy sa nevie vykoktat a celkovo rozprava ako pribrzdena. v cestine aj v slovencine.
melie nieco o tom, ze jej zalezi na stastnych detoch a stastnom manzelovi a preto im kazdy den dava (stastne?) jogurty. a ku koncu sa usmeje ako priblbla 😀

nobody
4. aug 2008

jabber ... netahám ...no škoda, překazilas mně to 😀 😀

většina reklam na auta jsou aspoň na úrovni, na operátory ....semtam nějaký šampon

jinak to stojí za h*v*o ..... slepičí třeba ... kanadský

simply.vero
4. aug 2008

bubba, to vypadá na kulturní výměnu 🙂 pusť si ten spot nad tím

janka196
4. aug 2008

bubba jaber na tu reklamu hodila link na predchadzajucej strane 😉

sstefi
4. aug 2008

alebo tie špeci cd-čká 12 ks ludoviek aj vážnej hudby a pod.
tam asi treba kupiť len obal a k tomu pošlú tých 12 cd, nie? 😀 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

aj to samozrejme len v prípade, že zavloláte hned po odvysielaní. inak len 11 cd 😀 😀 😀