Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

janka196
4. aug 2008

kili 😀 😀 ha ked vidim reklamu na perwol ci ako sa vola tak sa mi chlpy jezia. ze vsade nosi zo sebou tu hovadinu na pranie 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

mne pri tých "výhodných" pôžičkách 🙄 že sa na to ešte nejakí blbci chytia, nepochopím 😅

janka196
4. aug 2008

a presne ako vravis persil ma strasne trapne reklamy. inak ja som reklamny maniak ale jak ide na prasok ta prepinam 😀 😀

janka196
4. aug 2008

sstefi 😀 😀

petrunka01
4. aug 2008

Kili-přesně,jak píšeš-vždy je něco o 50% lepší(ale než co)..taky mě dostávají "rodinné reklamy"-načančaná mamina nese večeři "z kvalitních a zdravých potravin" z nějakého nejmenovaného supermarketu usmívajícímu se manželovi a vzorným dětičkám s rozzářenýma očkama... 🙂 😉

sstefi
4. aug 2008

ale máš svatu pravdu kili 😀 😀 😀 síce telku takmer vobec nepozerám, ale ked už, tak sa mi fakt pri niektorých trápnych reklamách ide rozum zastaviť 😅

andelka
4. aug 2008

Mně se líbí reklama na Aerwick, s těmi zvířátky. Jak tučňák s medvědem mají děti prasátka. 😀
A dost mě uráží reklama na Müller, s blbou blondýnou. To si myslím mohli odpustit. Vtipy o blondýnách jsou ohrané.

sstefi
4. aug 2008

a že sačková polievka je kao do babičky, tak byť tou babičkou, tak sa urazím 😅 😀 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

ako nie kao od babičky 😅 😀

petrunka01
4. aug 2008

můj manžel zase nemohl vydýchat reklamy na Dove-přišly mu strašně stupidní-že díky tomu správnému deodorantu zízkala vytouženou práci a tak....

kili
autor
4. aug 2008

ježiš, tu sa to rozbehlo 😀

na ten perwol, tak to tiež žasnem, a tiež, že od kiaľ to vždy vyhrábnú, keď vedľa nich nič nestojí a na zem sa nezohýňajú

haluskacz
4. aug 2008

jo reklamy jsou na hlavu 😀 Sice je moc casto nevidam, tak jednou do mesice u maminky, ale uplne mi to staci 😀 si rikam, jestli jsme narod blbcu, nebo co 😀

janka196
4. aug 2008

kili no presne cely cas to drzia za chrbtom a cakaju kto sa ich opyta na saty znamej, syna...... 😀 😀

janka196
4. aug 2008

ale co sa mi pacilo, bolo reklamy na axe. to som sa fakt smiala 😀 ze baby na to letia

katwind
4. aug 2008

holky, nebudu mluvit o tom, jak mi reklamy přijdou většinou děsně trapné, kór třeba ta, kde paní z tašky-kabelky vytasí perwol, ariel nebo já nevím co jako že to zrovna má dnes na koncertě náhodou s sebou😉 ale manžel dělal v reklamce a prý tyhle reklamy na prášky a perwoly a tohle všechno jsou nejúspěšnější reklamy, nejvíce lákají lidi ke koupi...sice to nechápu, ale proto se furt znovu a znovu objevují, mají zkrátka úspěch 😝
mně se líbily reklamy na vodafone/oskar, přišly mi originální a zábavné😉

kili
autor
4. aug 2008

MM sa zas diví, že vždy obrovský barák, moderná drahá kuchyňa a oni umývajú riad ručne
alebo v jednej reklame išla umývať riad ručne a pod drezom mala umývačku, hlas povedal, že vy ešte umývate riad ručne... a že sa pri umývačke ušetrí atď., a neviem, ale sa mi zdalo, že potom tam tá umývačka už nie je, ale to sa mi asi len zdalo.

sstefi
4. aug 2008

ale musím uznať, že reklamy na colu a orange su väčšinou pekné 😅 🙂

janka196
4. aug 2008

sstefi to hej 😉

sstefi
4. aug 2008

no, a mne MM vraví, že kolko toho mám v kabelke, a to tam ani perwol nenosim 😠 😀 😀 😀

haluskacz
4. aug 2008
janka196
4. aug 2008

haluskacz 😀 😀

kili
autor
4. aug 2008

to áno, cola ale aj kofola majú super reklamy. Ale takých super je bohužiaľ menšina.

a protivý sa mi reklama na airwick či ako sa to píše. teda tie zvieratká mám u prdele, ale protivý sa mi ten harmonia, že každú hodinu iná vôňa, by som sa z toho asi poblila 😝 😝 😝

jevel
4. aug 2008

ja sa vždy čudujem, že farba na vlasy vydrží 6 týždňov - ja mám za tú dobu vyrastené korienky asi pol metra 😅

sstefi
4. aug 2008

tak to asi aj ja. ja totiž "zbytočné" vone nemusím. 😝 a tieto "voňače" do bytu už vobec, bleeeeeee 🙄

janka196
4. aug 2008

jevel tak to si teraz trafila 🙂

sstefi
4. aug 2008

😀 😀 😀 jevel, kokso, ranajkuješ nejaké postreky? 😀 😀 😀 😀

dasap
4. aug 2008

já TV příliš nesleduju, takže nevím co zrovna aktuálně běží za reklamy, ale líbily se mi reklamy když začal O2, jak to bylo jako pod vodou, to byla taková celkem osvěžující změna

jinak s MM asi nejvíc nesnášime takového toho chlápka v růžové košili co nabízí snad vanish nebo nějaký ten prášek, to je opravdu katastrofa🙂
a nebo jsem kdysi nechápala reklamy na jogurt zott, kdy bylo jasně vidět, jak je to dabované a ještě špatně. to mě celkem urazilo, jakože když nám cpou svoje jogurty (nevim odkud pocházejí) tak by si aspon mohli vyrobit reklamu v našem jazyce 😝

kili
autor
4. aug 2008

halus, síce nemám zvuk, ale aj tak sa rehocem jak blázon 😀

bambusko
4. aug 2008

nahodou, ja som blbost z reklamy vyuzila v praxi. dcere sa potrhala latkova babika, maznacik, spi s nou od polroka, cize uz vyse 6 rokov, uz bola pozasivana, vyblednuta... mali sme v zalohe nahradnu pre takyto pripad. ked bola v nemocnici, babika uz dohrala, zacali sa z nej vysypat tie gulicky, manzel ju doniesol domov, ze ju mam opravit, ale uz sa fakt nedalo. tak sme ju vymenili a ked prisla ema domov, pytala sa, co som s babou robila, no nemohla som jej povedat, ze jej milacik je zavrety v krabici v skrini. tak som povedala, ze som ju vyprala v perwole, ci nevidela reklamu 🙂 v pohode mi to preslo bez dalsich otazok, kedze doma bezne pouzivame na otazku "to je nove?" odpoved "nie,vyprate v perwole" 😀

monkula
4. aug 2008

haluska 😀 😀 😀 😀
to sa aj my rozčuľujeme so sestrou, že skade ťahajú ten perwol
Mne sa páčia reklamy na pepsi colu a najnovšie na Nike...