Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

kili
autor
16. sep 2008

veronice, no ja by som nemala problém to vysvetliť. Ja som bola s tiež asi v takom veku sesterniciným synom v zoo a velice som tam okomentovala, že sa dve koritnačky akurát párili 😀

maja22
16. sep 2008

Moji dvaja maloletí bratranci sa pri tej reklame zhovárali: Som zvedavý, ktorá vyhrá.
Veď to je úplne jasné, že sa tie dve lienky bijú, no nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja22
16. sep 2008

Tá reklama na letiskový deň teda nie je reklama na letiskový deň? 😕 😅 A ja blbá furt čakám, že kedy nám konečne prezradia aj dátum, že kedy ten letiskový deň bude, keď je tak prekvapivo blízko.... 😅 😀 😀 😀

jerryjanka
18. sep 2008

majka pohodaaaaaaaaaaaaa už som teraz to E ako Viedeň tam počulaaaaaaaaa konečneeeeeeeeee

kili
autor
18. sep 2008

ja to tam furt nepočujem a to som sa fakt sústredila 😀

majka, ja som tiež čakala, že kedy bude ten letiskový deň 😀 😀 😀

asitka
18. sep 2008

reklama na t-com tuším...keĎ mu drahá cez telefon oznamuje, že čakajú bábatko...on sa tvári tak...a drží to sluchátko...že mám dojem, že chce to sluchátko hodiť o zem a dobre si zanadávať...a nie, že sa teší 😀 😀

zuzanocka
18. sep 2008

reklamy nase milovane 😀
je ich vela, co nemusim, ale
mne neskutocne lezie na nervy ta prihoreta reklama na nejake vlozky, kde tri farebne gulocky (=krv??)chcu akoze ujst a nemozu , lebo su tam bezpecnostne "ryhy", zacne to tam pipat... no proste kto vymyslel tu reklamu, mali by ho zbavit svojpravnosti. 😠 😠 😠

asitka
18. sep 2008

zuzanočka 😀

maja22
18. sep 2008

zuzanočka, môj malý to raz videl a nespustil z tých farebných guľôčok oči, tak sa mu to páčilo 😀 No ale ak tým mienili zaujať takúto skupinu "divákov", tak toho moc nezarobia... 😀 😀 😀

lefika
18. sep 2008

maja, aspon vidis, aky strasne infantilny musel byt ten clovek, co to vymyslel 😀

ja mam posledny tyzden-dva pocit, ze ma porazi, ak este raz zacujem vymenovavt idelany byt, idealnu zenu, idealnu svokru.... 😠

maja22
18. sep 2008

My s Marečkom máme aj obľúbenú reklamu - kde ten mladý muž urobí svojej milovanej ráno dúhu... páči sa nám aj tá hudba - tipujem, že to malého zaujalo ako prvé - zakaždým, keď ju začuje, zbystrí pozornosť a ide si to kuknúť 😀

asitka
18. sep 2008

schuti som sa teraz zasmiala...na reklame...kde skúšajú vysavač a jeho odolnosť....testovanie cez prah nemá chybu... 😀

monkula
18. sep 2008

lefika, ideálneho trápka nemusím ani ja a tú reklamu s farebnými guličkami na vložky som už spomínala.... 😝

jerryjanka
22. sep 2008

asitka - to je konečne srandovna reklama
nie je trápna a mali celkom dobrý nápad

pacna
14. okt 2008

mne sa pači česka reklama ma Matonku ta modelka odeta len do vody celkom pekne 🙂

audreyd
15. okt 2008

maja22, mňa sa malý minule pýtal, že či tá stzrecha bola špinavá, keď ju ujo išiel umyť (vystriekať hadicou) 😀

maruschka
15. okt 2008

pridávam trápnu reklamu-Winterfresh-myslím že komentuje Miro Noga...Jaj,jaj, tento rok u mňa vedie v rebríčku trápností....pasce a zlých zajačikov naňho/na toho princa/...Takže prvá reklama Winterfresh,kde hlavnú úlohu zohrávajú nápady a rady typu- Naparuj sa ako páv,,,,premietli na pasce a zlých zajačikov....
To ma už celkom dorazilo..Tak čakám, s čím vyrukujú,ak budú mať ešte nejakú reklamu.. 🙄 🙄 😒 😖

titkovamiriam
15. okt 2008

teda fakt ta reklama je horor ☹ ,paci sa mi teraz reklama na tie spojene poistovne 😀 ,marek len-hop-bum bac 😀

slnieckova
15. okt 2008

u mna vyhrava co sa tyka trapnosti reklama, kde je hamburger a vsetky jeho ingrediencie 😀 odlietaju (k tomu trapna basnicka) a potom sa naspat gracaju s tym, ze aj tak je najdolezitejsie stavnate maso v nom 🙄 🙄 🙄

slnieckova
15. okt 2008

vracaju, nie gracaju 😀

titkovamiriam
15. okt 2008

tak pri tej reklame ide marek k chladnicke a chce paradajku alebo syr 😀

danulik
15. okt 2008

maruschka - mne ta reklama tiez isla pekne na nervy, ale teraz sa uz iba smejem - to co je za blbost?? ze nastraz pasce, nastrahy, zlych zajacikov nanho 😀 no a o tom pavovi uz ani nehovorim.. to kto vymyslel??

maruschka
15. okt 2008

slnieckova,tak to je ďalšia..vždy ma vytočí,lebo hamburgery a vôbec takéto mcdonaldy nemám rada-sladké žemle,hnusné mastné mleté """mäso"""",absolútne nádherný "biošalát"" a "čerstvé" mliečko pre naše detičky..
Fuj,fuj,fuj....a tá reklama je tak isto nechutná, ako celé americké fast foody 😠 😠 😠

lucinkaaa
15. okt 2008

mna reklamy nejako velmi neoslovuju, ale teraz nam blizko bydliska vylepili novu reklamu na billboard. je to reklama na okej (predajnu?) a na nej zenske nohy, ktore si davaju dole tangace, proste totalne eroticky podton a k tomu text: Z nasich cien sa urobite. Akoze dovi dopo, to musel vymysliet nejaky paradne neukojeny chlap. Uz neviem co ma toto spolocne s elektronikou, ale budis, ak bolo ucelom reklamy zaujat aj ludi ako som ja, tak gratulujem. Akurat ze sa mi z toho chce blee....

titkovamiriam
15. okt 2008

maruschka presne tak ☹ je to smutne cim by nas chceli krmit-starsi moji to uz pochopili,lebo to bol sami happy mail-koly hrackam,no a z mareckom to dufam prejde tiez.

achalteke
15. okt 2008

maruschka - úplnej souhlas, reklamy na fast foody jsou fakt nechutný 😠 stejně jako samotný fast foody, který s manželem celej život bojkotujem

lucinkaaa - pěknej hnus

Mě teď docela nadzvedává TV reklama na Aquilu (nebo jak se to jmenuje) jak tam juchaj misky a řvou bjůdy, bjůdy, bjůdy a polejvaj se vodou a jsou moc happy....další debilní reklama mě napadla: vitana a její osamělý plněný papriky

kili
autor
15. okt 2008

lucinkaaa, tak to je fakt príšerné 😝

k reklame na hamburger: MM mi to vysvetlil, že je to paródia, za komunismu bola chvíľka poezie a tam boli také trápne básničky s podtónom tej melódie. už potom mi to neprišlo až také trápne. ale naša generácia, resp. ešte mladšia, pre ktorú je to najmä určené, tomu asi nerozumie. Alebo to je práve zamerané na staršiu? 😕

dari
15. okt 2008

jeeeej, akurat vcera ma zas dorazila reklama na coldrex tusim?...... ja viem ako vam je..... 😠 uplne som na nu alergicka a je strasne ako takymto sposobom zavadzaju ludi.....staci si dat tabletku a je mi fajn ... 😠

bubca
15. okt 2008

Ahojte, ako dovolíte, votriem sa vám sem, lebo tú reklamu, ktorú spomínala lucinkaaa sme mali "česť" tiež vidieť na vlastné oči a obaja s manželom sme boli zhnusení...toto prekračuje všetky hranice, niektoré reklamy sú skotočne trápne, ale toto je okrem toho aj vrchol nevkusu a už z princípu si v danej predajni elektroniky nič nekúpim...

kili
autor
15. okt 2008

dari, tú reklamu tiež neznášam, tak by sa žiaden človek nezachoval, že by neveril, že nevie ako mu je, však to je blbosť a našli ešte takých 2 na každú reklamu 🙄 . Trpím celé chrípkové obdobie 😝