Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

kili
autor
21. okt 2008

gtver, ono to bolo aj na SR, som si najprv myslela, že je to chlapec, tak som sa zamerala na to a skúmala, že či je to dievča al. chlapec, potom že zle počujem, tak som sa chcela zamerať na to, ale to už som nestihla, lebo to opravili, teda som si myslela, že som asi zle predtým počula, ale tu už niekto písal, že jej hovorili on

kili
autor
21. okt 2008

monkula, reklamu som síce nevidela, ale viem si predstaviť, ako to vyzeralo 😝 😀

monkula
21. okt 2008

ale tá čečina na rohoch ma fakt dostala... 😀

lefika
22. okt 2008

mna v poslednej dobe napina na vracanie, ked vidim reklamu na axu: ta v tom obchode, typek chce nieco vybavit a predavacka typicka neochotna krava...a genialne rozuzlenie, ze k poisteniu mate pravnika na telefon 😝 niekto sa musel riadne zapotit, kym vymyslel taku blbost 🙄

skolara
22. okt 2008

lefika a vies co my na tej reklame este vadi? Ta predavacka ma akoze obrovske prsia a este sa aj tak priblblo tvari. No neviem tie prsia vyzeraju totalne umelo 😝 od veci reklama 😝

emjee
23. okt 2008

mna irituje reklama na poistovnu, kde skrat v telke vyhodi metlicky zo slahaca, ktore vyletia von oknom ... absurdne podla mna je, ze ta zelena pohovka valiaca sa dolu schodmi, ked vyleti z dveri akoze pred tu slecnu na inline-och niekam zmizne a slecna na inline-och len vyboci trosicku a narazi do chlapika s privesom, ktoreho podla mna mala uz zrazit ta sedacka, co vyletela z dveri 😀

monkula
23. okt 2008

emjee ,ta ktá reklama je oza jstrašná.. aj mne lezie na nervy...
Už len to ,že metličky by nikdy nevyleteli, veĎ najprv sa musí stlačiť gombík, nie? 🙄

kulicka
23. okt 2008

My tu mame reklamu jedny banky na novou bankovni kartu. Kdyz clovek plati, muze si vybrat estli z konta a nebo na uver 😅 A takovym malinkym pismenkem dole rychle bezi : uver na urok 17,5% 😀 To jsou koumaci 😅

gurti
24. okt 2008

ja nemusim tie tinedzerske dvojzmyselne "Ty si to este nerobila?" (Veet) a podobne magoriny, ako aj samotne hesla niektorych kozmetickych, napr. "Staraj sa o seba!"...no a zvlast kategoria vsetkych reklam, kde su cielovou skupinou chlapi. Tam nesmu chybat sporoodete krasavice s velkymi kozami 😀 a typicky "machizmus"

monkula
24. okt 2008

gurti, napríklad na Axe....
ako zaklope na dvere, a tá baba mu hneĎ samozrejem musí dať, no nie? 🙄 🙄

petka_s
24. okt 2008

no a ta na axe-s tym cokoladovym chlapom,to bol hnus,az ma straslo ked som ju videla 😅

lienka26
24. okt 2008

Holky a taky s sebou taháte 3 - 5 kilový prací prášky kamkoli se hnete? 😀

lienka26
24. okt 2008

Jinak v ČR teď chodí naprosto úžasnáá retro - reklama na ETU. Té dávám opravdu VELKOU jedničku s hvězdičkou 😉

monkula
24. okt 2008

lienka, samozrejem že ťahám a ešte aj Perwol Black Magic a Silan sensation 😀 veDˇsa t ozmestí kamkoľvek, do kabelky, na zem k nohám... 😀

slnieckova
24. okt 2008

🙄 videli ste tu trapnu reklamu na T-mobile tusim? S tymi smskami.... co tam to dievca spieva 🙄 😀

ukana
24. okt 2008

lienka, ta retro reklama na Eta vyrobky je super 🙂

petka_s
24. okt 2008

mne sa to celkom na ten t-mobile paci,
take vesele,mile,ale ak to budu davat kazdu chvilku a do vianoc tak ma urcite svihne z toho :D

majka35
24. okt 2008

no mňa už švihá teraz a to som ju videla dvakrát ... 🙄 🙄
ale taká reklama ešte bývalého eurotelu: "padá sniežik padá, ej ale som rada" 😀 ... tak to bola reklama, ktorá určite oslovila mnohých ... 😀 😀

monkula
24. okt 2008

majka, no hej... hlavne negatívne... 😀

lienka26
24. okt 2008

monkulo - tak vítej v klubu 😀
Ještě jsem fascinována reklamou na Savo - jak ta paní sedí na vaně úplně vydřená z toho, že ji tu letitou špínu v koupleně Savo vyžralo a má kolem toho plno keců 😀 Hned při dalším čistění koupelny udělám totéž - zřejmě jsem Savo poněkud podcenila a dostatečně si ho nevážím 😉

lienka26
24. okt 2008

Jo a taky jsem přestala používat krém na ruce, protože po Jaru jsou táááák hedvábné!!! 😀

monkula
24. okt 2008

no a hlavne keĎ po tej reklame na Savo ju ukážu, ak opropaguje Provident... 😀
a najväčšou hovadinou sú reklamy na Jogobelu... ako má pani jogurty na raňajky, na obed, na večeru... 😀 😀

gurti
24. okt 2008

a s tymi obrovskymi kusmi ovocia 😀 vid na hony vzdialene realite

lienka26
24. okt 2008

Ty jsem dneska spíš slyšela v televizi (mám ji ráno jako kulisu a reaguju na zprávy v půl a celou) a jak jsem byla po ránu "dobře" naložená, tak jsem si jen pomyslela: chudáci, kde to žijou, když mají tak hnusně čerstvé ovoce, to ty stromy musí vypadat... a představila jsem si rozblemcanou brosev z toho jogurtu jak visí na stromě 😉

kili
autor
27. okt 2008

ewka, tak to je dobré, to by mali dať admini do úvodného príspevku 😀

mercy
27. okt 2008

Podľa mňa najblbšia reklama na svete je na Topvar, kde ľudia idú so zrkadlami na svah chytať slnenčné lúče, aby mal jačmeň dosť svetla.No na palicu...

ewkaewka
27. okt 2008

vystihla vsetko v jednom clanku 😝

bigmama
27. okt 2008

ja nepridám žiadnu originálnu reklamu, len čítam tie vaše postrehy a neskutočne som sa nasmiala, dík za zlepšenie nálady 😀 😀 😀

petka_s
27. okt 2008

a co hovorite na tie kraasne prisery v toal.misach a v kupelni ? 😀
reklama na domestos,mne sa to hrozne hnusi taka reklama,no co uz