Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

asitka
14. sep 2008

nobody 😀 😀

nobody
14. sep 2008

🙂

kili
autor
14. sep 2008

ankaa, tak mne je tá reklama skôr nostalgická, pretože sme mali malého suseda, a keď sme sa s MM bozkávali, tak on vždy dobehol nažalovať mojej mame, že oni sa milujú 😀

a sa tu verejne priznám, že čo chodí ta reklama na Viedenské letisko, čo je už možno dva roky, tak ja som stále netušila, že načo tá reklama je, lebo som stále počula Letiskový deň a jeho ponuka, na miesto Letisko Vieden a jeho ponuka 😅 😀 😀 😀

jerryjanka
15. sep 2008

kili z toho si nič nerob ja som sa to dozvedela až teraz od teba ja som to stale tak mala že letiskový deň
oni to tam ale tak povedia ja tam to e vôbec nepočujem

kili
autor
15. sep 2008

jerry, tak fain, že nie som jediná 😀

kristi
15. sep 2008

nova reklama na Pur - ucinnost si overime v mega velky restauraci, kde svete div se, myje nadobi krasnej chlapek a svete div se, myje ho ve drezu 😝 😝 😝

maart
15. sep 2008

...hele holky a vite co taky nechapu....tu reklamu na nejaky ten praci prasek s Hermankovou, jeji kamoska si zkousi svetrik v kabince a vyjde a rika:"Nemuzu si ho vzit, je od makeupu"....to ho jako zaspinila ona? Nebo nekdo jiny?....no kazdopadne Hermankova priskoci s krabici prasku na prani a je to vsechno vyreseny.... 😀 🙂 😝 , picla bych se!!!! 😀

maruschka
15. sep 2008

maart, ja som sa dnes tiež pozerala na tú reklamu a tiež som nechápala,že kočka si skúša totálne zašpinenú blúzku v obchode-divné,že?! 😀

maart
16. sep 2008

Tak presne tak, Maruschko, je to proste nepochopitelny 😅 .....

ukana
16. sep 2008

mne je nepochopitelne, ze vsetky mamicky doma behaju, varia a upratuju v lodickach, kostymcekoch, nahodeny make-up...ja teda doma nosim teplaky a stare tricko 🙂 Ale k umyvaniu riadov si obliekam bluzku a bezim pred tym ku kadernicke 😅 😀 😀 😀

lefika
16. sep 2008

ukana, nahodene a namalovane su len mamicky, ktore pouzivaju ten pravy vyrobok. zeny, ktore pouzivaju napr. "bezny praci prostriedok" alebo "plnu skrinu roznych cisticov" namiesto jedineho praveho, su v teplakoch a tricku 😀 😝

ukana
16. sep 2008

ahaaaaaaa..tak ja som ta blba s tou plnou skrinou somarin 😀 😀 😀

alibernet
16. sep 2008

a nemusite pozerať ani reklamu. keď chcete vidieť nahodenú mamičku... pozriet si vystyleovanú a vyfúkanú a vymakeupovanú p.Bajzovú v Paneláku, mám z nej "depky", lebo mám len dve deti, angličtinu vôbec nestíham, vlasy akurát umyjem, teplá večera? uááááááááááá

aponchie
16. sep 2008

no jo no ti lidi co ty reklamy delaji musi bejt bud poradne zfetli nebo je to musi hodne bavit ,asi penize co jineho pac je dolozene ,ze ty zarucene hnusne stupidni reklamy ucinkuji nejlepe 😀

maruschka
16. sep 2008

alibernet,ale si si všimla,že veľa krát už je v Paneláku večer-nehovoríme o noci,keď už všetci spia,no a Bajzová decká doma nemá.Alebo sa hrajú v detskej tak,že ich nie je počuť..U nich deti vidíš iba pri raňajkách a sem-tam sa mihnú akože prišli zo školy..Ja keby som mala takéto deti,tak študujem nie jednu,ale dve vysoké školy a popri tom podnikám určite. 😀 😀 😀

maruschka
16. sep 2008

najnovšie som nepochopila reklame na žuvačky-spáruj sa,ako páv sa naparuj???!!!Prosím vás to čo je za reklamu?To má akože niekoho nalákať?A o čo sa v tej reklame vlastne jedná? 😀

elise
16. sep 2008

tá reklama na vypratie podbradníčka 52x to číslo asi myslei že je to každý týžden v roku čiže podbradníček pere 52x do roka 😀 😀 😀 závidím im pretože malý zašpiní podbradník tolko krát koľko papá 😒 😒

kisska
16. sep 2008

ozaj dievcata vsimli ste si, ze v reklame na Slovnaft (chalanisko taha policajtku v aute) a pri zakrute policajtka vystrci ruku von z okna spolujazdca? a nevyzera, ze by sa nejak nahynala 😀 😀 😀

monkula
16. sep 2008

kisska, možno je to Saxana 😀 😀 😀
maruschka, tú reklamu nechápem ani ja...

alibernet
16. sep 2008

žeby zabudla na blinker a udávala zmenu smeru?

alibernet
16. sep 2008

maruschka, tak potom teta Bajzovie nemôže byť vzorom mojím a ostaneme na rožkoch, lebo mňa tí moji dvaja prckovia tak vyšťavia, že keď zaľahnú, zaľahnem aj ja, dokonca žasnem, ako často sa spárujú aj bez žuvačky... my by sme chceli tretie, ale mám takýýýý strašne blbý pocit, že kým títo dvaja nezmiznú z domu... 😀

maruschka
16. sep 2008

alibernet,túto teóriu tretieho dieťaťa až po odchode detí na vysokoškolský internát razí aj môj manžel..Ja mám dve baby a veľa krát sa zavriem v kúpelni a predýchavam ich neskutočné aktivity..Práve teraz som vysvetlľovala môjmu manželovi,aké sa mi zdá byť zbytočné upratať byt doobeda-večer to vyzerá aj tak ako po výbuchu 😀 😀 😀

alibernet
16. sep 2008

och, dobrý manžel, ktorý to pochopí, skvelý, ktorý uprace 😀 😀 😀

veronice
16. sep 2008

damy prosim vas, vie mi niekto vysvetlit tu reklamu na sprchove gely AXE? neviem ci ja som taka blba blondina se nechapem o co tam ide alebo nas je viac....??? Ja tu reklamu totiz fakt nechapem....

maruschka
16. sep 2008

veronice, možnopreto,že má zapôsobiť na mužov,preto je pre nás nepochopiteľná 😀 😀

alibernet
16. sep 2008

veronice, tam vyššie to niekto veľmi trefne vysvetlil

alibernet
16. sep 2008

inak je hrozná a desná a ponižujúca a vôbec , fuj, asi im to napíšem aj na rpr.sk

veronice
16. sep 2008

he, tak to je fakt....som rada ze nie som jedina ktorej ta reklama nejde do hlavy....

inak neviem ci ste to tu uz spominali ale mne sa tiez nepacila ta reklama na opel ci co to bolo kde tie dve lienky v aute zacali po sebe skakat....neviem ako vase deti ale nase krsniatko sa ma potom spytalo ze co tam tie lienky robia.....no vysvetlite to 7 rocnemu chlapcovi..... 😠

alibernet
16. sep 2008

jóó, to si mala počuť môjho muža, že jeden normálny chlap si také auto v živote nekúpi, keď má také blbé tlmiče, odvtedy sledujem každý výmoľ a ked sa nám začne triasť auto, tak revem ako lienka

veronice
16. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekne

a vobec, mna stvu vsetky reklamy ktore idu prave ked sa ma stat vo filme nieco fakt velmi podstatne, to ma ide roztrhnuuuuuuuut 😠