Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

elitera
5. aug 2008

Jé, já jsem tak ráda, že nemáme televizi 😀 Občas cosi zahlídnem u rodičů (obojích) a to jsem se nestačila divit třeba nad reklamou, kdy kluk přijde ke kamarádovi domů, požádá jeho sestru o ruku, rodiče celí happy... a ona ho nezná. Pointa je v rodinném volání od T-mobile nebo co 😀 Mě teda fascinovalo vždycky víc reklam, ale už jsem fakt min. 4 roky bez TV. 🙂

sstefi
5. aug 2008

vojtisek, oni tie berušky akože neskákali ale ... bolo im dobre. 🤐 😀

sstefi
5. aug 2008

a babička s tou rakvou nemá chybu vojtisek 😀 😀 😀 😀 😀

kristi
5. aug 2008

vojtisek, bud rada,ze na to babicka ma 😀 😀 😀

Mie se nejvic libi na Ufona. to se vzdy smeje.

sasenka
5. aug 2008

Ja neznášam už reklamy - teda spoty o zavedení Euro, lebo všetko je zamerané len na dochodcov, akoby na SK ani ine skupiny obyvatelstva nežili a ten žvást, že nebudeme mať ani viac ani menej mi lezie na city. Ved kto zaplatí napríklad predajcom všetky tie náklady na nove kasy, ocenovacie kliešte, papiere a podobne??? Všetkýcm firmám nove softvéry??? Nebudeme naivní, ale my všetci.

lefika
5. aug 2008

sasenka, a to si nevedela, ze vsetci podnikatelia sa ta snazia len okradnut a zvysit ceny??? tak nech si kasy cvakaju samy, kapitalisti hnusni 😠

prasiatko30
5. aug 2008

ceny urcite pojdu hore - to su vsade len take ukludnovacie recicky ale pravda je taka ze vo vacsine statov zony € ceny po zavedeni € stupli - a to este ani nebol taky problem s cenami ropy ako je to teraz 😒 otazka je len to kolko - aby si to ti obchodnici a vsetci nezaokruhlovali az prilis. 🙄

prasiatko30
5. aug 2008

lefika - s tym nic nenarobis - ten obchodnik chce mat nejaky zisk a aby ho dosiahol urobi vsetko mozne - a v mnohych pripadoch nehovorime o krkolomnych ziskoch - len o to aby mohol normalne zit aby aj nieco zarobil za to ze pracuje a znasa urcite riziko. drobni obchodnici alebo podnikatelia budu prenasat do finalnej ceny aj to co mu narubia jeho dodavatelia 😒

lefika
5. aug 2008

prasiatko, bolo to myslene ironicky, fico by vsetkych podnikatelov najradsej zakopal pod zem.

ta reklama mi inak tiez uz lezie na nervy. a to pojde este minimalne do konca roka 🙄

bihan
5. aug 2008

Fuj, reklama s babi, ktorá rozopráva o € mi tiež pekne žerie nervy... ale je zameraná hlavne na dôchodcov, lebo väčšinou nemajú internet a je to pre nich jediná možnosť, ako získať info... My, ostatní, si to zistíme inde...

A k tomu zdražovaniu.. hovorí vám niečo inflácia? Ceny nikdy dolu nepôjdu, ani nebudú stagnovať 😅 či máme euro alebo korunu...

Mne sa hrozne páčia reklamy na Ikeu.. hlavne tá, kde pár večeria špagety, pomaly a veľmi sexy žena začne cucať špagetu a docucá sa k tenisku 😀 a "motto" je "upratujte"...

kili
autor
5. aug 2008

vojtisek, som sa dobre pobavila na vašej babičke hneď z rána 😀 😀 😀
a k beruškám, po troch deťoch by si už mohla vedieť, čo v tom aute robili 😀

bihan
5. aug 2008

teda k šnúrke od tenisky 😅

kili
autor
5. aug 2008

alebo kozmodisk "miláček" 😖 😀 😀 😀

bihan
5. aug 2008

Kili, to sa k tomu dajú zaradiť všetky tie reklamné minifilmy na V-krájače, saunabelty a zázračné športové náradie 😀

greta24
5. aug 2008

Mne sa velmi paci reklama so spiacimi kamionistami 😀 A super reklamy su cey Majstrovstva sveta v hokej, napr. Rozbil som vam okno..., Tecie vam pracka... Neznasam reklamy, ked maju v byte vsetko pripalene, mastne a s cmuhami. Prasce !

jabber
5. aug 2008

Ještě je super ta reklama (akorát zas nevím na co), jak ten chlapeček vyndá z myčky nějakou tříkolku a inkasuje za to od jiného dítěte peníze a venku stojí na myčku fronta dětí s tříkolkama a kolama - víte co myslím? To mi přijde roztomilý 🙂

jabber
5. aug 2008

greta - no a to vy nemáte? 😀 přece každá domácnost, která nepoužívá ten jejich XX vypadá takhle 😀 😀

monkula
5. aug 2008

jabber, to nepoznám 😅
Kofolové prasiatko milujeme celá rodina 😀
A včera som sa teda poriadne smiala ,keDˇsom po našej diskusii videla všetky tie reklamy na Vanishe, perwoly atď...
A ten test s bielymi ponožkami je teda strašný..
A všetky tie ženy majú dokonalé make-upy, vlasy a bordel ako v tanku 😝

jabber
5. aug 2008

monkula - zkusím to najít...

marcellinka
5. aug 2008

ja milujem reklamu na rajec, ako sa ta listicka olizuje 😵 a este ty kamionisti su super.
no ale nerozumiem preco som si este nekupila tu novu zubnu pastu 😉 aky ziarivy usmev by som mala a to hned po prvom umyti 😀

marcellinka
5. aug 2008

ti kamoinisti 😅

lefika
5. aug 2008

ja este "milujem" ked ide plna taska evy a vaska 😀

jabber
5. aug 2008

kamionisty myslíte jak chrápou za volantem? 😀

monkula - mám to, tak je to na vestavěné spotřebiče Miele 😀

https://www.youtube.com/watch?v=lqGZ8nngOBM
prasiatko30
5. aug 2008

lefika - jaj boze ja fakt nemam prehlad o ficovi - som mimo sk - a spravy sk si obcas prebehnem ale veeeeelmi zbezne

belda
5. aug 2008

miluju reklamu na axe s tím čokoládovým chlapíkem!do té jeho prdelky bych se taky zakousla 😀 mňam 😀

vojtisek2007
5. aug 2008

tak to já znám jinou reklamu s těma berkama - tam bylo v kufru spousta berušek a skákali až se houpalo auto a když vešel hlídač nebo co, tak zalezli a když odešel, tak zase v tom kufru skákali - nepřipadlo mi,že se by .....ale dobře jim asi bylo 😀 sstefi 😀 ale už tu reklamu dlouho nedávali
a kamionisti za volantem - neznám ???na co je

zukab
5. aug 2008

na druhej strane je strasne roztomila ta zvieracia reklama na rajec, ako tam plava na chrbte ten bobrik v rieke a skrabe sa na hlave, ten je perfis!

ano, ako tu uz bola spomenuta euro babka, co ani nevie, ze vsetko vie.... a jej chapajuca vnucka, uff, to je pre silne povahy 🙂

smajlik
5. aug 2008

mě zase dostává reklama na Jogobellu - paní co říká že si dává jogurt k snídani, k obědu i k večeři 😀 😀

lefika
5. aug 2008

smajlik: aspon nestravi pol dna v kuchyni, ale na zachode 😀

monkula
5. aug 2008

lefi, aspoň vieme, prečo majú také riňavé záchody 😀 😀 😀
A baby, myslíte rozdielne reklamy s lienkami, nie? tie lienky sa toto na prednom skle... 😀 😝 😝