Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

sharlotta
7. aug 2008

Aponchie, mne vyperie zaschnutu krv uplne bez problemov... 😕

aponchie
7. aug 2008

hehe mezi nama mydlo s jelenem vypere mnohem vic jak nektere prasky a soda do pracky je lepsi jak kalgonit a ocet je lepsi jak cilit bang na koupelnu a vubec... 😀

sharlotta
7. aug 2008

Uplne s tebou suhlasim...Co je to mydlo s jelenom? 😕 Pacila som mi reklama, kde chlap mal niekolko krat zomriet a vzdy sa postavil cely a potom ukazali smrtku v krcme, ako sa pozrela na hodinky a dalej pila pivo... 😀

titkovamiriam
7. aug 2008

vcera tu niekto spominal reklamy na zdravotne poistovne a vecer som uz videla novu na vseobecnu 😀

aponchie
7. aug 2008

sharlotta me nevypral nic..ani persil mi nic nevypere ..jako jo bezne veci vypere asi jako kjazdy prasek co sem zkusila,ale nic navic 😝 me se libi reklama na staropramen ..pozvi sve ex 😀 pak se mi libi na bmw na volvo na opel a reklamy na natgeo wild

jabber
7. aug 2008

len - no je to fakt, ale podle mě je to proto, že to právě má člověk spíš naposlouchaný, s tou psanou slovenštinou se moc nesetkává....já kolikrát vidím napsaný slovensky nějaký slovo a až když si ho řeknu nahlas, tak vím co to je 😀

lefika
7. aug 2008

hmmm, tak my sme asi vynimka: ja este aj teraz pravidelne kupujem ceske knihy a dcera jedine co pozera pravidelne je kouzelna skolka 🙂

len
7. aug 2008

Jabber, tak to souhlas - z televize jsme to slýchali denně, ale přečetla jsem za život asi tak deset povinných článků v čítance 😀 Zatímco anglicky holt čtu téměř denně, no 😒

sharlotta
7. aug 2008

Ja si niekedy az po chvilke uvedomim, ze ludia nehovoria po slovensky, ale po cesky...A neznasam predabovanu Angeliku. 🙄
Dost sa cudujem, co vsetko dokaze ta Perla vycarit, zrazu je na chlebe aj syr a sunka a to vsetko len vdaka Perle... 😕 A ta zenska, co mala asi 5 zamestnani a cely den nic nejedla, len BB kesy...no uzas...

sharlotta
7. aug 2008

A pamatate si tu reklamu na vlozky, co sa zeny na seba usmievali a mali tak polozene ruky jedna povyse druhej a este to tak pohojdali...Ale to uz bolo daaaaavno...

aponchie
7. aug 2008

fuj perla .. 😀

jabber
7. aug 2008

lefika - no jo...kouzelná školka - to je pro děti trhák 😀 Dceři se zatím líbí jen ta znělka, ale synovec a neteře - ty to žerou a hlavně, když je tam Michal 🙂 On má taky skvělý ty divadelní představení Kouzelná školka 🙂

sharlotta - no já dát manželovi k snídani na talířek 3 (slovy tři) Bebe sušenky, tak letím nejdřív já a sušenky hned za mnou 😀

sharlotta
7. aug 2008

Moj by sa asi schuti zasmial a odrezal by si poriadny kus chleba... 😀

aponchie
7. aug 2008

mala jak vidi Michala tak sili ..ted byl u nas na namesti a ona malem dostala zachvat a porad se na nej pta kde jako je ten mluvici Michal 😀 ale zatim nic koupit nechce..jen dneska me dostala jak prej ji musim koupit nejake kostiky..ja ani nevedela co to je?!nejaka holcicka to mela v hlidacim koutku a jedla to a ona ze taky..tudlenudle nekoupim 😀

milhaus
7. aug 2008

to je malo i pre mna na ranajky a môj by to nejedol, radšej chleba s paštikou

jabber
7. aug 2008

aponchie - jen neříkej 😀 , při příštím nákupu v Globusu budeš lítat mezi regálama jak šílená a shánět kostíky 😀 😀 (taky nevím co to je). Michal to ze všech těch moderátorů tam prostě nějak nejvíc s dětma umí 🙂

lefika
7. aug 2008

aj moj by si odrezal kus klobasy a kekse hodil do smeti 😀 ale ja sa priznam, ze som to skusala 😅 po pol hodine od zjedenia beb dobre rano ovocna ma prepadol taaaakyyy vlcii hlad, ze som potom do seba narvala vsetko, co mi prislo pod ruku 😠 takze odpoirucam, ak potrebujete povzbudit chut do jedla 😉

nobody
7. aug 2008

kostíci jsou jogurty ....
anebo co já vím 😀

jabber
7. aug 2008

aponchie http://www.kostici.cz/ 😀 😀 😀

sharlotta
7. aug 2008

No to je dost nechutne...

zelvatko
7. aug 2008

jj, kostíci jsou jogurty 🙂

jako reklamy už neřeším.. z toho co nám rvali ve škole do hlavy o reklamě.. v reklamě musí být vtíravá hudba, na kterou si vzpomenete i při nejnevhodnější době, všichni jsou mladí, krásní, oblíbení, všechno je úžasné dokonalé - prostě kýč jak sviňa 😀

aponchie
7. aug 2008

jabber nekoupim ani za mak..mala je zvykla na bilej jogurt ve sklenicce nebo klasik nebo chocensky a ovocne skoro vubec nechutnaji ani me ani ji davame si nase domaci marmelady do bilejch takze ne pije neslazene caje typho a tim to koci odmitam kupovat nejake konder mlecne rezy a jine cypoviny.. 😀 a uz sem si zjistila co to je 😀 ja jsem fakt silena..ja jdu v obchode jen za tim co chci a maximalne rozjimam u zeleniny a ovoce nebo u testovin a kecupu to klidne i hodku lustim a kombinuju ale tohle fakt neee..

nobody
7. aug 2008

želvátko ... to je preventivní kýč 😀

aponchie
7. aug 2008

btw myslim ,ze to teprve prijde az bude vetsi ty reklamy a pod 😝

jabber
7. aug 2008

sharlotta 😀 to je co? Nejlepší je želva Žofka 😀 http://www.kostici.cz/?k=tajna-sekce

sharlotta
7. aug 2008

Ja byt dieta, tak sa bojim... 😲

nobody
7. aug 2008

kostíci, smraďoši , ....
já chci taky 😝

jabber
7. aug 2008

😀 😀 😀

cordoba
7. aug 2008

tady jedna známá absurdita za všechny, koukněte se na to v tomhle pořadí a dokonce :

https://www.youtube.com/watch?v=uT4dpFpiTgkhttps://www.youtube.com/watch?v=7-kSZsvBY-A
janula34
7. aug 2008

cordoba - to nema chybu 😀 😀 😀