Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

liliandax
6. aug 2008

monkula - presne tak.. aj ja ked som na poste a z kazdeho okienka "cumi" ta papierova velka hlava.. no mam dost 😝

a ta reklama na zuvacku je tiez riadny otras.. 😖

kili
autor
6. aug 2008

alebo, cítete, ako vaša pleť stárne? ja nie, ale možno je to tým, že mám len 26r 😀 😀 😀

monkula
6. aug 2008

aj ja mám 26 😀

titkovamiriam
6. aug 2008

ja tiez nie 😀 a mam 37 😀

monkula
6. aug 2008

tak to si šťastná žena 😀

maruschka
6. aug 2008

najlepšie na tých reklamách na krémy proti vráskam je to,že tam účinkujú bezchybné 16-násť ročné modelky,ktoré ani raz nerodili,nemajú deti,starosti,atď...Takže jednoznačne tieto reklamy pôsobia zaručene depresívne, ale to je asi zámerom tvorcov reklám-vyvolať komplexy z vrások,celulitídy,atď....potom sa veselo predávajú krémy hoci aj za 1000 tis a vyššie. 😕 😕 😕

sisstin
6. aug 2008

maruschka: dovolim si nesouhlasit trošku..např. na protivráskové krémy působi Andie MacDowel či Claudia Shiffer..a ty rozhodně žádné mladice už nejsou 😀

titkovamiriam
6. aug 2008

no veru ale aj reklamy na sampony 😒 a aj na tie vlozky mi lezu na nervy lebo ja sa v ziadnej necitim spokojna 😅

monkula
6. aug 2008

maruschka, to isté som minule povedala MM, nech tam dajú obyčajnú ženu po 40-ke, s tromi deťmi, čo behá z roboty po nákupoch, doma sa stará o domácnosť, deti...

sisstin
6. aug 2008

no kdyby mi tam dali do reklamy nějakou opotřebovanou ženskou, tak to bych si to nekoupila už vůbec..takhle můžu snít, že budu vypadat, jak ty modelky 😀

monkula
6. aug 2008

sisstin, si ideálny konzument reklamy... 😀

sisstin
6. aug 2008

monkula: no, dost věcí jsem si koupila na základě reklamy 😅 😅

titkovamiriam
6. aug 2008

jej a mozno by zrusili reklami 😠 ,tak to asi nie ☹ -treba to brat triezvo,a inak u nas to este nieje take najhorsie,ale na tych satelitnych staniciach su fakt take absurditi a tam aj kazdych 15 min. 😠

bihan
6. aug 2008

JJ, práve som pozerala jeden katalóg, tam krémy pre 30+ a tá ženská určite nemala viac než ja (tiež 26 😀)

Siss, Andy McDowel spí denne do desiatej, má osobného kuchára, poobede si zajazdí na koni a celý deń sa natiera krémamy proti vráskam.. taký život by som brala aj ja 😎 Ale Cludi mám rada...

sisstin
6. aug 2008

jinak, ted ty reklamy na vložky už moc n ejsou..ale když mi bylo asi 12, tak jich v jednom reklamním bloku bylo i 5..furt si pamatuju tu babu, která s potutelným usměvem bere vložku, leje tam modrou tekutinu a pak tu vložku stříhne 😅

len
6. aug 2008

Tak já musím říct, že spoustu věcí jsem v obchodě zavrhla jenom proto, že mají fakt hroznou reklamu - skoro bych se s tím styděla vylézt na ulici 😀 Takže na mě třeba působí spousta reklam značně kontraproduktivně 😒

sisstin
6. aug 2008

a též si kvůli tomu pamatuju, jak mi matka na základě těchto reklam furt tvrdila, že vložky jsou nejlepší a nemám používat tampony 😅 😅 😅 no nepřesvědčilo mě to..fakt ne 😅

jabber
6. aug 2008

sisstin 😀 to asi běhalo ještě málo reklam na tampóny 😀 . Nejdementnější je podle mě ta 'více času s kamarády, méně času s tampóny' - to mi fakt zůstává rozum stát 😅 🤐

nobody
6. aug 2008

asitka ..musíš házet víc falzetů ... a oni se aktivujou 😉

bihan
6. aug 2008

mne prídu strašne stupídne reklamy na tú "sukničku" na tampónoch pre väčší pocit bezpečia 😅

sisstin
6. aug 2008

jabber:čím kratší aplikace, tím delší čas zábavy 😅 😅 😅 mně přijde ujetá ted ta nová, ve který, když se jdeš bavit..tak máš tampon..ale co ve volném čase..a ta holka se točí okolo tyče v autobuse 😅

len
6. aug 2008

Jojo, normální ženská během MS přece tráví většinu času na záchodě a na kamarády jí čas nezbývá 😉 Já si nemůžu pomoct, ale jak jsem vyzkoušelo všecko možný, tak neexistuje vložka ani tampón, se kterým bych si troufla vzít při MS bílý kalhoty, natož, abych se cítila nějak příjemně nebo minimálně neutrálně 😝 Tohle jsem zažila až s kalíškem, na který se žádný reklamy nedělají (protože si ho ženská koupí jednou za život) 😎

nobody
6. aug 2008

samý Mistrovství světa tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

kili
autor
6. aug 2008

tinkovamiriam, tak si kúp menštruačný kalíštek, keď nie si spokojná s vložkami. 😉

jabber
6. aug 2008

nobody - nevíš o čem je řeč, co? 😀 😝 😀

droby
6. aug 2008

joj reklami, ma chyta des ked to vidim, nemozem citit: "hmm spinave ponozky" 😠
"pust to naplno moj uces to vydrzi" 😠

ale ta prva reklama na kofolu s tym parikom 😀 jak keby som nas videla 😅 😀

sisstin
6. aug 2008

ta na kofolu je bomba..ale lepší je u nás, než na Slovácích..tak oba dva mluvěj slovensky..to už není tak dobrý..jako když týpek česky..a baba slovensky 😀

lefika
6. aug 2008

inak na tej kofolovej reklame absolut nechapem, preco tie hovada na svk toho cecha predabovali a obaja hovoria po slovensky 😕 ved tym ta reklama prisla o znacnu cast pointy 😠

jabber
6. aug 2008

sisstin - no právě, ale mě nějak nepřijde, že bych s tampónama ztrácela hodiny času....jsou to dementi. Mě by akorát zajímalo jestli jim takováhle stupidní reklama zvýší prodej

len
6. aug 2008

Hm, já si myslela, že je česko-slovenská, aby ji bez dabingu mohli pouštět jak v ČR tak na Slovensku 🙄