Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

zelvatko
18. feb 2009

absurdita..: nový cilit bang.. ale já si myslím, že moje domácnost je čistá.. no, teda..čuně jedno!! 😀

astrane
19. feb 2009

Mě teda vytáčí reklama na Briece duo,či jak se to píše 😔 Táta medvěd,máma tučňák,děti prasátka...???jestli to mělo být jakože multikulturní,tak se jim to teda nepovedlo... 😝

kristi
19. feb 2009

zelvatko, souhlas.....tu vanu jak prase, strasnej dobytek ta zenska

dobra je taky na Always : budte stastna i ve svych dnech 😀

monkula
20. feb 2009

zelvatko, tá reklama neskutočne vytča MM, že čo sa jej tam vidí čisté, prasaťu 😀 😀 😀 😀

A reklama na jogurt za 20 centov, ten ho tiež dostáva do mrákot 😀 😀

mikalove
20. feb 2009

mne je smiešne ako každy hned vytiahne prací prášok hocikde...

kacka.va
21. feb 2009

astrane: z té má manžel taky docela haló 🙂, že to je nějaký divně namíchaný 🙂)

mexx
24. feb 2009

Teda...prave ma zabila reklama na zubnu pastu Sensodyne... 😅 Christova je v nej smrtelne umela...teda vlastne cela ta reklama je smrtelne umela... 😀 🤐

bubadlo27
24. feb 2009

asi vsetky reklamy na Sensodyne, su umele a nechutne 😀 😀

ja neznasam, tu, kde padaju tie zuby do umyvadla, neviem tusim paradontax to je? 😕

mimus
24. feb 2009

uz som raz do tejto temy nakukla a len som sa pousmievkovala na reklamach co opisujete a dnes som musela prist znova ci niekto uz odpisal tu otrasnu reklamu na sensodyne s christovou
no tak toto som rozdychavala 10 minut...fakt som dlho nevidela tak otrasne umelu reklamu
tak dik ze nie som sama 😅

kili
autor
24. feb 2009

a čo je to za reklama, som ju tuším ešte nevidela 😕

adrianamickova
24. feb 2009

veru tak,tak uz hocikto,ale christovu by som v reklame na pastu necakala 😝
prachy su prachy..... 😝

geminis
24. feb 2009

holky, nevím, zda už to zde nepadlo, ale mě vždy vytočí reklama na nějaký ten prací prášek...třeba heřmánková nebo kdokoliv, když se s tím kýblem vytasí. V obchodě, na diskotéce. Já už vidím, jak se s tím každý tahá "Ne, je praná v perwolu" a šup, už to loví zpoza stolu nebo kabelky 🙄

adrianamickova
24. feb 2009

aj ja len dnes po prvy krat,ale uz nam to budu tlacit do hlavy...castejsie

zelvatko
25. feb 2009

teda já nevím jak vy, ale já u sebe běžně nosím 5kg persilu 😀 😀 😀

další kus: u nás je radost posedět 😀 na SAVO .. to je mazec.. a pak že mi práce nevoní.. 😅

j.a.n.u.s.
25. feb 2009

Me dostala reklama na bref, ale ne sama o sobe...ale to, ze za tim hned dali reklamu na nejakou dobrou vodu z pramenu prirody...rajec myslim. Trosku absurdni...chemie, ktera tece do prirody a pak voda ciste z prirody...no chaaa.

elitera
25. feb 2009

tak jsme o víkendu měli tu čest shlédnout několik reklamních bloků a jako nevlastníci televize jsme se nestačili divit. Zejména mě dojala reklama na Cocacolu Zero, v době, kdy se zase zvyšuje množství výskytů AIDS... 😅 Ale asi jsem prudérní...

mikalove
25. feb 2009

dnes som videla tu reklamu s christovou,len neviem či sa smiať či zaplakať,ona už asi stratila sudnosť 😅

astrane
25. feb 2009

Jo reklama na colu Zero mě taky pije krev-nejlepší je být d-vkař.... 😒 (Omlouvám se za výraz),mě připadá jako reklama na nevázaný život,to pití je tam jaksi navíc...
Ale celkem se nám líbí reklama na Kinder Pingui-jak tam tancuje ten tučňák,aby ten druhej mohl do ledničky...i když je tam zmrzlý všechno-i akvárko a kytky 🙂

maruschka
25. feb 2009

mikalove myslíš tú na zubnú pastu??Práve som hovorila manželovi, aká to je trápna reklama..strojená,naučená a úplne neprirodzene tam hovorí... 🙄

jáááj a oddnes používam len a len lak na vlasy-tuším Taft..Veď bežne chodím do veterného tunela,v ten deň bežím na Malibu na detskú párty a večer cupkám s polovicou holého zadku a minišatičkami na super párty.....Takže z toho vyplýva, že sa mi náramne hodí, a že je to pre teba, teba aj teba.... 😀 😀 😀

mikalove
26. feb 2009

presne maruška,na nás ako vyšité 😀

danulik
26. feb 2009

pomooooooooc - to co ma byt ta christova??? 😀 😀 😀

a este mi prosim vas vysvetlite, preco zavreli tu janu do skleneho boxu, ked isla utriet prach???

mikalove
26. feb 2009

danulik,ja tomu ani ja nerozumiem

jabber
26. feb 2009

jsem se teď pobavila u tohohle

https://www.youtube.com/watch?v=rEc_PIoQFeQ

😀

mikalove
26. feb 2009

dobréé,mam rada vtipné reklamy 😀

bibinka
26. feb 2009

maruschka- pokiaľ by si mala tri opatrovateľky na jedno dieťa, tak stíhaš aj oveľa viac vecí ako madam v reklame 😀 😀 😀 😀

sirinka
26. feb 2009

jaj vcera som videla tu reklamu s christovou....hruza, sme sa s mm velmi smiali, lebo dotycny zubar nam kedysi hrozne dodrbal zubky a ten styl prirodzenej konverzacie....jedno horsie ako druhe, uz davno som nevidela taku stupidnu reklamu...

geminis
26. feb 2009

maruschka,
super postřeh! ale jak píše bibinka, ještě máme co dohánět... 😀
škoda, že nemáme slovenskou televizi, já bych se taky ráda pobavila u christové! tak mi aspoň naznačte, o čem tam jde...

mimus
26. feb 2009

geminis dnes to islo i na ceskej....len teraz neviem ci prima alebo nova 😉

olivi
26. feb 2009

celkom nahodou som narazila na toto...

https://www.youtube.com/watch?v=DnHEJPabVkE

😒

dukie
26. feb 2009

Vzpomněla jsem si přávě... my se smanželem hodně zasmáli u reklamy na kávu (teď nevím jistě, která to je), jak tam ten mladík zve holčenu z baráku na kafe a ona nic... ale jak ucítí na balkóně to aroma, tak na něj zazvoní a francouzsky na něj, jestli by jako neměl kafe i pro ni... jsem manželovi říkala, že by mě zajímalo, jací muži jednak otevírají dveře od bytu s kávou v ruce, druhak dokonce s podšálkem... 😀 A manžel mi na to odpověděl: "Takoví, ke kterým jen tak, sama od sebe, přijde na kafe takováhle holka." 😀 😀 😀