Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

lefika
4. aug 2008

bubba, ta druha, co zenska vylizala zas.rany pekac, je vacsie terno 😠

zukab
4. aug 2008

bubba
😀 😀

zukab
4. aug 2008

dufam, ze neporodim predcasne od toho, ako sa tu rehocem 😀

simply.vero
4. aug 2008

anebo ta strašně stará, jak pošlou malého kluka pro jogurty pro celou rodinu.
Ségra: "Já chci nějaký jemný a jahodový!"
Máma: "Pro mě meruňkový a netučný!"
Táta: "To já chci pěkně hustý, jako smetanový!"
Dají mu tři pětikoruny, kluk koupí Jemný od Danone a ještě mu zbyde na bublifuk 😀

bubba
4. aug 2008

zukab tak z tej rreklamy zrovna mi je asi tak zle ako ked povycapovali tie super krvave plagaty po slovensku s tematikou prosti potratu 😝 😝

jabber
4. aug 2008

simply.vero 😀 😀 😀

lefika
4. aug 2008

simply.vero a 3clennej rodine veselo vystaci jeden jogurt: aj ja chceeeem, my ich tyzdenne kupime 20 😠

simply.vero
4. aug 2008

Lefika, to ne, rodina je čtyřčlenná a ty jogurty byly v balení po čtyřech, takové to balení v měkkém kelímku, jak je nahoře spojené a ty je rozlomíš. Ale zase jsou levné, dobré, husté, jemné, netučné a jako smetanové. 😀 Bohužel, už je nevyrábí, máš smůlu ☹

sstefi
4. aug 2008

kili, ved predsa na preventívnu, nie? raz ročne 😎 😀 😀 😀

jabber
4. aug 2008

já si většinou pamatuju jen reklamy, který se mi líběj a těch je fakt pár, ostatní většinou zaznamenám, třeba toho kluka na wc jak od něj uteče i ten kokršpaněl myslím, ale už nevím na co vlastně jsou 😀 . My doma na reklamy někdy vypínáme zvuk a občas je docela sranda to sledovat jako němej film 😀

sstefi
4. aug 2008

simply, ten chlapčisko musel kúpiť ite jogurty zlacnené, po záruke. a to všetko kvoli tomu bublifuku 😠 dnešná mládež 😠 😀 😀 😀

simply.vero
4. aug 2008

jabber, no jo, anebo: "fůj, to smrdí! je to prázdný! mami, je to prázdný!" došel vám brise one touch? nezapomínejte na novou náplň! 😀

bubba
4. aug 2008

lefika,tak tu som este nevidela,to je nejaka nova? 😨

bubba
4. aug 2008

reklama na Espumisan????no to proste nema chybu 😀

sstefi
4. aug 2008

ved už je zajtra! 😲 brú noc dámy 😀

simply.vero
4. aug 2008

sstefi, kdepak, prošlý a zlacnený byl ten bublifuk! 😀 jogurt jedl i on, neotrávil by sám sebe! 😀

jabber
4. aug 2008

simply.vero - no vidíš, tak brise one touch už mi tam nenaskočí 😀 😀

Ještě se mi líbily reklamy na Oskara 😀

simply.vero
4. aug 2008

jabber, no vidíš, a já si takové blbiny pamatuju léta, některé reklamy, co jsem uvedla, jsou aspoň deset let staré. hrozně mě mučí ta moje paměť, ale důležité věci v ní zdaleka tak dlouho nezůstanou 😀

Na Oskara, jasně - "Jsem ti složil písničku, Vladěno. Pro tebe. Zmýlená neplatí, láska se chápe opratí" 😀 😀

simply.vero
4. aug 2008

a ještě mě napadla jedna, tu asi znát nebudete, běželo to ve Španělsku. Dětská párty, najednou všechny děti (nejmíň 15) běží hromadně s radostí a se zpěvem do jakési místnosti a zavřou za sebou dveře. Ukazuje se, že to je záchod a že reklama je na dětský vlhčený toaletní papír 😀 A na konci reklamy si animovaná želvička vytře tím papírem zadek, asi aby děti viděly, jak se to přesně správně používá 😀

jabber
4. aug 2008

simply - anebo Bob v autě 😀

aniska
4. aug 2008

nepaci sa mi reklama na "cokoladu milku" - kde ten svist bali cokoladu a masiruje krave vemeno

nikka.vo
4. aug 2008

Jsem se fakt nasmála 😀 😀 😀

http://www.televiznireklamy.cz/novinky003.php tady můžete nabrat inspirace, jsou tam snad všechny reklamy z ČR 😅

nobody
4. aug 2008

tu reklamu znám - tu pseudošpanělskou 😀

a na Oskara jedině : "Sousedy si nevybereš" 😝

dobruuuu

simply.vero
4. aug 2008

nobody, ona není španělská? a odkud je?

jabber
4. aug 2008

Super reklamy byly vždycky v Český sodě 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=dlt4YS0CJSQ


https://www.youtube.com/watch?v=nu9Khec5OCQ

- reklama začíná po minutě a půl, ale dobrý je to celý 😀 😀

tripplebi
4. aug 2008

ja som raz videla perfektnú reklamu s takou veveričkou, čo strážila tuším pivo.

neznášam reklamu, ani neviem na čo to je, ale chlapík v aute sa povzbudzuje, potom nejaký chalan pred zrkadlom...

a tá reklama s vypľutým zubom je nechutná

kili
autor
4. aug 2008

keď už ste tu písali o tom brise one touch, tak ten chlapec je asi nejaký východný príbuzný saxany, lebo on podstrčí papierik popod dvere, ktoré sú od záchoda asi 3m 😀

idem aj ja spať

vojtisek2007
5. aug 2008

tak některý reklamy jsou fakt hrozný - ale nejhorší je - když opravdu zblbnou vaše okolí - mám babičku skoro 90let - chodíme jí na kupovat (taky jí peru - samozřejmě v perwolu,nebo persilu, aviváž zásadně silan, vaříme s maggi,uklízíme s cilitem bang,v zásuvkách máme tisíc vůní airwick, který střídáme s těma sajrajtama co zabíjí komáry a mouchy, ráno snída musli,jogurt,bebe dobré ráno,pak vypije aktivii aby neměla potíže se zažíváním... a podobný ptákoviny) - a ten seznam bych vám přála vidět - celý den sedí u televize a čučí na reklamy, my to pak musíme chodit kupovat....a běda,když to není. Tuhle už nás fakt dostala, protože povídá, proč taky není reklama na pořádnou rakev - takhle neví, co si vybrat a my to určitě potom zkazíme... 😀
Mě osobně se líbí reklama na coca-colu,kofolu,nebo na peugot s těma beruškama jak v něm skákali čico

darina77
5. aug 2008

najradšej mám keď ukazujú ako predtým niečo čistili s inými čistiacimi prostriedkami tak to vždy dajú čiernobielo a potom už s novým prípravkom to je farebné
a väčšinou v tých čiernobielych záberoch všetko zhodí zo stola

titkovamiriam
5. aug 2008

tak ja moc na reklamy nedam,ale co clovek si ich pozrie ved su v telke kazdych 30min. 🙂
takze sa mi paci reklama na coca-colu,perlu,a kde su zvieratka,neznasam reklamy na telefony,banky,pozicky a sporenia.