Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

nobody
5. aug 2008

tak bacha, já asi vrátím maturu z chemie 😀 😀 😀 😀
když už len začala s tou fyzikou 😀 😀 😀

len
5. aug 2008

A jak ty reklamy doplňují naše vzdělání 😉
Jinak nevím, jak Calgon pračkám, ale mojí mámě odrovnaly myčku tablety Calgonit (už nevím, kolik v jednom, ale ta vosková kulička ucpala čerpadlo) 😝

draga
5. aug 2008

herminka to by mohla být pravda 😉 čím víc praček calgon zničí tím víc se nakoupí nových 😀 jo a ty počty každých deset minut se na území čr zničí pračka... 😀 😀

herminka
5. aug 2008

Draga, no právě, proto tolik výrobců doporučuje Calgon 😀 Musím se někde v drogérce podívat na jeho složení.

nobody
5. aug 2008

twn calgon je nějaký polyfosfát nebo co za sračku
a vápník ho pohlcuje ... takže brání sloučení

ale možná tak na tvrdou vodu 😀

nobody
5. aug 2008

😀 😀 😀

sakra, nedokončil jsem myšlenku -.---- na vodu trvrdou je nej kladivo ... anebo valcha -.----

len
5. aug 2008

No, na tu tvrdou vodu, která je na většině území ČR, by to určo zabralo 😉
Ale pak bych teda chápala, že tvrdá voda ničí pračku, když tu pračku pak lidi opravujou kladivama 😀

nobody
5. aug 2008

no právěže to faká spíš v tý měkký --- je to divný ... já na chemii nikdy nebyl..teba kromě biochemie a bioniky 😀 😀 😀 a stejně dělám úuplně jiný věci z jinýho soudku ---

takže podle mýho je galgon pro pár procent oblastí ... ale fakt nevím

honem pěkně ručně oškrábat 😀 😀

herminka
5. aug 2008

Polyfosfát? To už se snad nesmí prodávat, ne? Ať žijou sinice 😖 Spíš jsem čekala, že to bude líp zabalená a předražená soda.

nobody
5. aug 2008

herminka ... nevím, jestli to má zákaz ...myslím, že ne
je fakt, že je mi to jedno .... já si koupím akorát tak colgate 😀 😝

len
5. aug 2008

Soda efekt 😀

len
5. aug 2008

Jinak myslím, že fosfáty jsou zakázaný jenom v práškách na praní, v práškách do myčky myslím, že ještě ne...
Jo a Colgate taky neberu, nejradši mám Fluoru 😎 (možná proto, že nemá debilní reklamy)

nobody
5. aug 2008

no takto, pokud to vyhazuje tolik praček, tak se potvrzuje, že to bude nějaký polyfosfát...i když to dělají a kryjí, že je skvělý na tvrdou vodu (no co by nebyl, když je tu tak rozšířená že jo 😀 😀 😀 😀 )

efedrin je taky zakázaný? 😀

len
5. aug 2008

Efedrin? Bacha, jsem z Roztok, u nás se vyrábí 😀

nobody
5. aug 2008

jo vlastně, vy to taky kryjete
standart 😀

monkula
5. aug 2008

ja som kúpila kameňožrúta a bojím sa ho tam sypať, lebo Mm mi povedal, že je dosť možné, že tú našu špirálu drží pokope práve ten vodný kameň 😀 😀

marse
5. aug 2008

Mna uplne doziera ta reklama na vanish s tou inteligentnou formou ci co to je, ja by som skor zostala prekvapena kde sa zobrala ta zenska v ruzovom v nasom dome 😀

alebo tie ,, inteligentne" deti co sa snazia najst skvrnu aby porazili vanish. 😀 😀

monkula
5. aug 2008

marse, žeee a oni t oberú normálne, že jééééé cudzí človek v našom dome, a nesie mi vanish 😀

marse
5. aug 2008

monkula za chvilu uz aj u nas to bude plne bezne, 😅

alebo ma udivuje ten mali cinanko co sedi na wecku a krici ze to smrdi a potom maminke popod dvere posle listocek ze dosiel brise one tach ci ako sa to pise, ten maly moze mat tak 3-4 roky, ale pise a kresli ako dospely, to moju dceru by ani nenapadlo ze nam dochadza vonavka na wecku 😀 😀 😀

sharlotta
5. aug 2008

Mne sa "paci" ta blba reklama, ako ujo zaspi na gauci a je v skole so spinavym trickom a potom sa z tej strasnej nocnej mory zobudi s tym, ze bezi skontrolovat zenu, ci dobre vyprala, ked maju doma tvrdu vodu...

monkula
5. aug 2008

marse, ak mi aj uprace, môže prísť 😀 😀

marse
5. aug 2008

sharlotta to mas pravdu, .. ako moj tato ani nevie kde mame praci prasok 😀

monkuli potom ju posli ku mne 😅

monkula
5. aug 2008

marse, dobre, pošlem 😀 😀
a s tým práškom ,asi tak 😀 😀

sharlotta
5. aug 2008

A este sa mi paci Heidy Klum, ci jak sa pise na som bicykli so sirokym usmevom...oproti ventilatoru...

marse
5. aug 2008

alebo reklama kde teta nakupuje v tescu a pritom telefonuje do inych obchodov 😀

ved to je uplne normalne, nie??? aj my to robime pri kazdom nakupe 😀 😀 😀 😀

simply.vero
5. aug 2008

Sharlotta, Heidi Klum je taky dobrá v té reklamě na jogurtové bonbóny absolutně bez tuku, takže se z nich nemůže ztloustnout. 😀 😀 Co na tom, že v nich je cukru jak v cukrovaru! 😀

monkula
5. aug 2008

katjes jes-jes-jes 😀
A ešte je dobré, že Heidi ukážu na detske joslave a ani jedno dieťa nie je jej 😀

nobody
5. aug 2008

myluju bublynky 😀

marse
5. aug 2008

babulky a nezabudnite si dat Activiu ak budete nafuknute lebo si vsetci budu mysliet ze ste tehu 😀 odkedy jem activiu moje travenie funguje bez problemom.

minule ked to islo v telke, tak moj muz zahlasil ze nech sa ide vykadit a bude jej dobre 😀

naty
5. aug 2008

Nevím, jestli to tu už někdo nezpomínal, ale já teda okamžitě přepínám, když jde Eva a Vašek... 😝 ...z písnička Bílá orchidej znám jen tři slova a už jí nesnáším... 😠 😀