Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

monkula
7. aug 2008

to je želva? 😅 ja jarkovi stále, že havinko 😀 😀
Ale je to hnus, hlavne keď idem po dačo do chladničky a tam nalepená kostíčka Bára 😝 😝

jabber
8. aug 2008

cordoba 😀

monkula - no, vždyť má krunýř 😀 😀 😉

kili
autor
8. aug 2008

aj ja sa chcem vedieť tak upraviť 😀

monkula
8. aug 2008

jeeej, fakt 😀 😀 😀

jabber
8. aug 2008

kili - já taky a ještě za minutu, nebo jak dlouho to tady na tom videu trvá 😉 🙂

monkula - 😀 , no ale jak je vidět na tom jejich webu, tak si ho občas odkládá 😅 😝 😀

katka76
8. aug 2008

mna sa minule maly pytal, ze ako je mozne, ze male mimi v reklame perfektne hovori a vie napocitat do 52

laola
8. aug 2008

Jooo, holky, a "Jednou Persil, pořád Persil", to je taky nářez 😀 Vymyšlení tohoto absolutního rýmu muselo dát asi pěkně zabrat 😀

len
8. aug 2008

Cimrman by to ocenil 😎

kili
autor
8. aug 2008

ja zase nechápem, keď je reklama na čistiaci prostriedok a oni ho nastriekajú do prostred špiny a pretriu ju od začiatku, tak je čistá celá pretretá časť, aj tá, kde ten čistiaci prostriedok nie je 😀

laola
8. aug 2008

No, já spíš nechápu, kde berou tak zasraný věci 🙂 Na tak špinavej záchod bych si nesedla. A můžu říct, že takový hajzlíky nejsou ani na nádraží 😀 O podlaze, dřezech ani nemluvím...

asitka
8. aug 2008

tiež sa čudujem, kde asi je taká domácnosť...že masť by sa na sporáku dala krájať...hajzel špinavý, ako keby si 3 roky neumýval....kachličky v kuchyni no des...či nás majú za takých špinďúrov????

a ešte sa ma dojíma...reklama na prací prášok...šibnú tam slovenskú herečku..a pod ňu napíšu,,,že učiteľka... 😀

dagina
8. aug 2008

laola 😀 😀 . Reklamy vždycky přepípám, nedá se na to koukat, ale hrozně se mi líbí na Kofolu, jak se ti dva mladí nastěhují do nového bytu..., a teď mají ještě jednu novější..., to je docela příjemné.

monkula
8. aug 2008

aasitka, žeeee..
Aj ja som hovorila mužovi, aha, Barilíková...že učiteľka, pcheee, herečka je to 😀

leninn
8. aug 2008

mě zase fascinují půjčky a hypotéky u sportovců, třeba teď stále Petr Čech, ten si jestě bere hypotéku u České...

kili
autor
8. aug 2008

o tej "učiteľke" som si to nevšimla, bohvie ale, či by som tú herečku spoznala, možno by mi to ani neprišlo divné.

lucqa
8. aug 2008

ja som videla krasnu reklamu ked sme boli na dovolenke a nebolo co robit lebo lialo, a teraz si ju rada kuknem znova a znova, tak si kuknite 😀

https://www.youtube.com/watch?v=R_lpLBcSN3g
dagina
8. aug 2008

Lucqa, tak to je mazéééc, fakt krááásnéé 😀 . leninn, jj, Petr Čech určitě potřebuje hypotéku 😀 😀 .

lucqa
8. aug 2008

dagina, mna ta reklama uplne dostala 😀 Konecne nieco co ma dobry napad a nie je to vtierave 😀

zukab
8. aug 2008

teraz ma tak napadlo, bezalo to pred rokmi a rokmi.
ani neviem na aky prostriedok to bola reklama, ale v kazdom pripade tam pri nejakej otazke boli tri moznosti a moznost CEEEE bola: je ucitelkou matematiky 😀 😀 😀

laola
9. aug 2008

Jo a ještě se mi strašně "líbí" reklama na, tuším, Rex. Jak roztáhnou to obrovský prostěradlo a na něm se koná TRADIČNÍ pražská pouť... 😀 😕 A leze tam baba s pytlíkem rajčat a pak ho tak věrohodně upustí. Nevím jak vy, ale já jsem ještě na pouti stánek se zeleninou neviděla 😀

kili
autor
9. aug 2008

laola, už som to tu písala, môže tam byť stánok z bagetami al. niečo podobné a rajčiny im náhlo došli, takže až tak nereálne to nie je, ale aj tak to tú reklamu neospravedlňuje za tie ostatné kraviny 😀

laola
9. aug 2008

Kili, to jsem si nevšimla... Každopádně tvořitelé reklam na prací a čisticí prostředky jsou asi nějakým způsobem mimo... 😀

margarita
9. aug 2008
emjee
9. aug 2008

margarita 😀

kili
autor
9. aug 2008

ja nemám zvuk ☹
budem musieť asi počkať, kým bude opravený náš PC. Alebo mi to nejaká dobrá duša popíše, o čo beží?

lentilka
9. aug 2008

margarita 😀

emjee
10. aug 2008

kili: z repraku sa ozyva "mayday mayday can you hear us we are sinking" a mlady odpoveda "what are you singing about?"

sirinka
10. aug 2008

😀 tato je dobra 😀

margarita
11. aug 2008

no ved aj ja vravim 😀 , inak emjee, ten mlady hovori (teda snazi sa 😉 ) What are you thinking about? ale ako vsetci, co maju problem s anglickym "th", to znie ako singing. sorry, to je moja profesionalna ucitelska deformacia 🙂

kili
autor
11. aug 2008

emjee, si my teda pomohla 😀
no nič, hádam mi to MM preloží 😅