• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
...fafa..."au.....bla bla bla"...CO????.... :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no su od stredy, do pondelka.... od 30. do 05.11..... :sunglasses:

expi, ducha a kldne aj smrad s auta a ine plyny mozem pridat tiez! na veceru trt makovy, ved chcem nosit tvoje gate :grinning:!!!
no sak aj ivan a deti!!! nech ma kto strazit, kym ma ty budes utesovat domacovicou!!!

fafa co mi uslo??? a upatali tvoje deti, ci radsej sa uz nehraju...?
24. okt 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, sak sa nehanbi :grinning:
no idem ja, rodina volaaa, olaaa!! prijemny pokec :wink:
24. okt 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica toto je brutus provokacia!!! :angry:
24. okt 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste este tu? Jaaaj, jakych ja mam dobrych ziakov v tej firme, vsetko vedia, vsetko sa naucili. Keby som takych aj v skole mala, to by mi bolo sveta zit! Ale to by bolo asi nudne. V skole mam aspon srandu. Ja si nepomozem, ale ked zacnu napodobnovat profesorov a este to rozvadzat, musim sa smiat s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
Ja nefajcim inak, nikdy som ani nezacala, ale konacikom neohrdnem, len ked soferujem, sa neda....
vies, ze ja rada provokujem, ale uz vas vazne necham pekne intimco v 3-ke :sunglasses:
autor
jeeej, mna zase zaraduje ako idiota.....kym precitam a napisem, uz sme o stranu dalej...... fajn :sweat_smile:
24. okt 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja...budicek 5:10....krute....papa dn...
24. okt 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka aj ja som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
certica O P A T R N E ..............si zuuuuuuuuubky umyvaj :grinning:
autor
fafa :sweat_smile: !!!

vitaj dannynka :wink:
24. okt 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem domov asi v utorok poobede a tiez pojdeme aj cez MT, aj cez PP. Zamavam vam z auta, chcete?
24. okt 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
expi, daj mi prosim ta link na ŠÚTaRCh dolny smokovec, sak to hladam ako mul uz kolko!
24. okt 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica a nabuduce tu este nieco vypisuj o zelenych NIKE... :angry:
24. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si tam???
24. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nie...vazne balim, lebo potom som cez den polomrtva...tak zajtra...cez den...papa a googluj....
24. okt 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zdravim "staronove" kusky :grinning:
..viamka...este raz repete ...prosim....prisaham...ze som este nic nepila..ale neviem vylustit... co Ti to mam najst????? :confused: :sweat_smile:
24. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skopiruj to, to je skratka! a hladaj.... cmuchaj..... snor!!! :wink: ides, ides, ideeeeeeees!

fafa dn! a zaspis tak skoro??? to svedci o tom, ze som ta slabo trenovla! pockaj, pockaj, este ti dm do tela!!!

sharlottka, vsetko v poriadku, len sa tu sem tam stare hriechy tahaju na obrazovku..... nedaj sa zmiast! co ucis???
24. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tu citim ako v absurdnej drame :sweat_smile: Ale ja absurditu v celku rada. Ucim anglinu, zatial. Kedysi som chcela robit medzinarodnu politiku, ale ma to preslo, odkedy som to zacala studovat a takmer dostudovala.
24. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sharlotta...vzadal si boj pred koncom????...
24. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, este som to tak uplne nevzdala. Mam za sebou dvoje statnice, vsetky skusky a uz mi treba len diplomovku odovzdat a ist na posledne statnice, len akosi sa k tomu uz druhy rok neviem dokopat :sweat_smile:
24. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak za cele studium mam priemer 1,6. :sweat_smile: Aj ked sa musim priznat, ze sme mali dost skusok z anglictiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sharllota :no a potom co? materska??? :grinning:

expi dakujem! mam este nieco na teba...a jukni mail! a siva!!!!
24. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sharlotta...a medzitym sa ventilujes aj "v umeleckej" brandzi...ak oprasim pamatove zavity..ze :sweat_smile: :grinning:
24. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, ked ja ma z deti tak trochu paniku a snazim sa im uspesne vyhybat. Aj ked chodim na konika, aby som sa navnadila, ale neucinkuje...
24. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Expi, pamatove zavity mas v poriadku. Ja som tak filozofickejsie zalozeny clovek, raz napisem knihu.Ked dopisem tu diplomovku :grinning: A toho roku si chcem podat prihlasku na psychologiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neucinkuje????????????, no ale to si na sakra mimo teme.... medzi vyrodenymi kadrami! trosku velky skok na nesnazilku, nie??? ale ostan, u nas ta to definitivne prejde, myslim rodenie!!!
24. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tu avivaz som skusala niekolko krat a celkom dobra finta :wink:
24. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok