Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

expertka8
24. okt 2007

...fafa..."au.....bla bla bla"...CO????.... 😅 🙄 😝

viamka
autor
24. okt 2007

no su od stredy, do pondelka.... od 30. do 05.11..... 😎

expi, ducha a kldne aj smrad s auta a ine plyny mozem pridat tiez! na veceru trt makovy, ved chcem nosit tvoje gate 😀!!!
no sak aj ivan a deti!!! nech ma kto strazit, kym ma ty budes utesovat domacovicou!!!

fafa co mi uslo??? a upatali tvoje deti, ci radsej sa uz nehraju...?

certica
24. okt 2007

fafa, sak sa nehanbi 😀
no idem ja, rodina volaaa, olaaa!! prijemny pokec 😉

viamka
autor
24. okt 2007

certica toto je brutus provokacia!!! 😠

sharlotta
24. okt 2007

Vy ste este tu? Jaaaj, jakych ja mam dobrych ziakov v tej firme, vsetko vedia, vsetko sa naucili. Keby som takych aj v skole mala, to by mi bolo sveta zit! Ale to by bolo asi nudne. V skole mam aspon srandu. Ja si nepomozem, ale ked zacnu napodobnovat profesorov a este to rozvadzat, musim sa smiat s nimi 😀 😀 😀
Ja nefajcim inak, nikdy som ani nezacala, ale konacikom neohrdnem, len ked soferujem, sa neda....

certica
24. okt 2007

vies, ze ja rada provokujem, ale uz vas vazne necham pekne intimco v 3-ke 😎

viamka
autor
24. okt 2007

jeeej, mna zase zaraduje ako idiota.....kym precitam a napisem, uz sme o stranu dalej...... fajn 😅

fafa
24. okt 2007

no idem aj ja...budicek 5:10....krute....papa dn...

dannynka
24. okt 2007

viamka aj ja som tu 😀 😀 😀 😀

viamka
autor
24. okt 2007

certica O P A T R N E ..............si zuuuuuuuuubky umyvaj 😀

viamka
autor
24. okt 2007

fafa 😅 !!!

vitaj dannynka 😉

sharlotta
24. okt 2007

Ja idem domov asi v utorok poobede a tiez pojdeme aj cez MT, aj cez PP. Zamavam vam z auta, chcete?

viamka
autor
24. okt 2007

expi, daj mi prosim ta link na ŠÚTaRCh dolny smokovec, sak to hladam ako mul uz kolko!

fafa
24. okt 2007

Cica a nabuduce tu este nieco vypisuj o zelenych NIKE... 😠

viamka
autor
24. okt 2007

si tam???

fafa
24. okt 2007

uz nie...vazne balim, lebo potom som cez den polomrtva...tak zajtra...cez den...papa a googluj....

sharlotta
24. okt 2007

😕

expertka8
24. okt 2007

...zdravim "staronove" kusky 😀
..viamka...este raz repete ...prosim....prisaham...ze som este nic nepila..ale neviem vylustit... co Ti to mam najst????? 😕 😅

viamka
autor
24. okt 2007

no skopiruj to, to je skratka! a hladaj.... cmuchaj..... snor!!! 😉 ides, ides, ideeeeeeees!

fafa dn! a zaspis tak skoro??? to svedci o tom, ze som ta slabo trenovla! pockaj, pockaj, este ti dm do tela!!!

sharlottka, vsetko v poriadku, len sa tu sem tam stare hriechy tahaju na obrazovku..... nedaj sa zmiast! co ucis???

sharlotta
24. okt 2007

Ja sa tu citim ako v absurdnej drame 😅 Ale ja absurditu v celku rada. Ucim anglinu, zatial. Kedysi som chcela robit medzinarodnu politiku, ale ma to preslo, odkedy som to zacala studovat a takmer dostudovala.

expertka8
24. okt 2007
expertka8
24. okt 2007

...sharlotta...vzadal si boj pred koncom????...

sharlotta
24. okt 2007

No, este som to tak uplne nevzdala. Mam za sebou dvoje statnice, vsetky skusky a uz mi treba len diplomovku odovzdat a ist na posledne statnice, len akosi sa k tomu uz druhy rok neviem dokopat 😅

sharlotta
24. okt 2007

Inak za cele studium mam priemer 1,6. 😅 Aj ked sa musim priznat, ze sme mali dost skusok z anglictiny. 😝

viamka
autor
24. okt 2007

sharllota :no a potom co? materska??? 😀

expi dakujem! mam este nieco na teba...a jukni mail! a siva!!!!

expertka8
24. okt 2007

...sharlotta...a medzitym sa ventilujes aj "v umeleckej" brandzi...ak oprasim pamatove zavity..ze 😅 😀

sharlotta
24. okt 2007

Jaaaj, ked ja ma z deti tak trochu paniku a snazim sa im uspesne vyhybat. Aj ked chodim na konika, aby som sa navnadila, ale neucinkuje...

sharlotta
24. okt 2007

Expi, pamatove zavity mas v poriadku. Ja som tak filozofickejsie zalozeny clovek, raz napisem knihu.Ked dopisem tu diplomovku 😀 A toho roku si chcem podat prihlasku na psychologiu 😝

viamka
autor
24. okt 2007

neucinkuje????????????, no ale to si na sakra mimo teme.... medzi vyrodenymi kadrami! trosku velky skok na nesnazilku, nie??? ale ostan, u nas ta to definitivne prejde, myslim rodenie!!!

sharlotta
24. okt 2007

Inak tu avivaz som skusala niekolko krat a celkom dobra finta 😉