Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
25. okt 2007

dakujem

certica
25. okt 2007

viamka, strucne, ale vystizne 😎 v tom sa musim este vela ucit...

viamka
autor
25. okt 2007

co??? ja a strucnost sme kazda na inom konci slovnika..... ale to sa da naucit od expi!

viamka
autor
25. okt 2007

no a v aprlili nenosime este formicky! 😉

viamka
autor
25. okt 2007

no a keby som ja vysypala kabelku, ktoru uz mimochodom roky volam jaskyna, najprv by padali ine veci ako konturka a tak!

viamka
autor
25. okt 2007

a teraz si dam sama papa a idem zehlit! tak papa viamka!!! 🙂

certica
25. okt 2007

ja som napr. vcera definitivne rozkladala sportak /kocik/, co sme mali v lete na dovolenke - mimochodom odvtedy bol odstaveny na balkone chudak a ejhla, co sa z neho vysypalo: kyblik, formicky, musle nazbierane na plazi... 😀

viamka
autor
25. okt 2007

fafa, skoro som zabudla, daj vediet, ako dopadol pokes so sefikom! vzhladom na tvoju aj, to asi bola rychlovka, coooooooooooo? 😀

certica
25. okt 2007

viamka, ne ze vyhoris! 😲

viamka
autor
25. okt 2007

ok, skladam ponozky! bez zehlicky 😀

sharlotta
25. okt 2007

Ja by som mu povedala, ze mam na kridu alergiu, takze tiez by som nic neobkresilila, ani v takom vynimocnom pripade, ze by som nebola v skou a neodpadla by som.Logicke...vidim mrtveho spolujazdca a co urobim? Chytim kriedu a obkreslim ho! A mozno by som mu aj fuzy prikreslila...

fafa
25. okt 2007

viamka, ty mas vazne stastie...(myslim, kriedy)
vidim, ze sa tu vyskytli iste nezrovnalosti ohladom mojej family, hoci certica pohotovo zasiahla....dcera je strelec, na radost mojej matky...
tak co verulka si ryba alebo baran? baby majte so mnou zlutovanie, prave som prisla z madarov..kriedy su teda povinna vybava? musim dokupit.... 😀

certica
25. okt 2007

fafa, minimalne vo farbach stat.vlajky 😀 tie kriedy samo...

sharlotta
25. okt 2007

A kym budes cakat, kym pride zachranka a policia, mozes si aj kreslit... 😅

certica
25. okt 2007

tak ja uz mam synatora vzhuru nohama, tak sa luucim

fafa
25. okt 2007

certi, u nas je vsetko vzhuru nohama...strach a hroza...idem vychovavat... 🙄

viamka
autor
25. okt 2007

fafa, co ty raz nedas tym detom pokoj! 😀 chudence male!!! co od nich chces, aby sa prezliekli, umyli a najedli? potom sa maju pohrat, navecerat a okupat a po rozpravke spat??? jezisi, co ty by si nechcela!!! 😀 😀 😀

co sef? ocenil caro nz dialektu??? 😕

cetrica, o kolkej davas potomka spat, ked mu dozicis do 16-tej spinkat? a vecer kedy potom zaberie??? haaaaaaaaaaaaaaa?

expi, hod mi link na tu vyhlasku prosim ta, ta, taaaaaaaaaaaaaaa! nech sa mi dobre spi..... pri takom erotikus citaniiiiiiiiiiiiii...... mato isiel dnes het

certica
25. okt 2007

viamka, takze moje dieta vstava (trochu oneskorilo ranny budicek, ale sak sa nam meni cas, takze 😅 ...) cca 7 - 8h, poobede ide medzi 13.30-15h, taha cca 2,5 hod. t.j. budi sa medzi 16 - 17.30 a vecer medzi 21.30-22.15.
problem je, ze cez den mi skor nezaspi, aj ked vstava dajme tomu o 6h rano

sharlotta
25. okt 2007

Som si kupila knihu o bilinkach, idem sa vzdelavat. 🙂

certica
25. okt 2007

mna to kedysi tiez vcelku bavilo - bylinky, teda skor moj oco mal take 2 knihy, ze lecive bylinky a chodievali sme kadeco zbierat a susili sme vo velkom 😀 , aj do zberu sme nosili (repik, baza, sipky, podbel, materina duska, lipa,....)

certica
25. okt 2007

no, ale to som chodila este na zakladku 😀

zvedavamt
25. okt 2007

cavesko. my sme este dnes v ramci prechadzky s malou nasklbali skorocel a aj materinu dusku sme nasli 🙂 slabsia,ale potesi

fafa
25. okt 2007

certica, ty bosorka...
sarlota tak prosim ta najdi nejaky zazrak na atopicky ekzem...uz citam vselico..nam nic nezabera a chova sa to absolutne anarchisticky...

zvedavamt
25. okt 2007

moja Lalica ma AE, ale ked pije kozie mlieko,tak nema ziadne prejavy

fafa
25. okt 2007

no to som este neskusila...ale neznie to bohviako 😅 ...skusim...dik...

sharlotta
25. okt 2007

V mudrej knizke pisu, ze na ekzemy je dobra pupalka dvojrocna, ale neviem, ci to nejak vyrazne zaberie...Ale to kozie mlieko je inak fakt dobre...Odporucam, len kde zohnat kozu 😝

zvedavamt
25. okt 2007

no ona ine ani nemoze,neznasa kravske a zo sojoveho mi nepriberie. robim jej z neho kasu abo granko abo do varenia - chuti ako smotana. a skus aj cajik rooibos

sharlotta
25. okt 2007

Neviem, ci deti mozu rooibos...Obsahuje velke mnozstvo mineralov a posilnuje imunitu, ale to by som si najprv zistila, ci to dieta moze. A odkial mas kozie mlieko? Inak chuti dobre.

zvedavamt
25. okt 2007

rooibos som davala malej od 6mes,vraj sa da aj skorej. len taky slabsi najprv a hlavne cisty. kozie mlieko je velky problem,uz beriem od 3ho chovatela. a budu ho mat vo Vege ale ma stat 500ml 70sk 🙄

sharlotta
25. okt 2007

Pohladala som na nete a rooibos mozu aj deti, ale ako pises, slabsi. Nasla som aj detsky rooibos.