• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
autor
juuuuj, ale ste to vy dve zaklincovali :sunglasses:

idem si citat do postielky, dn! :wink:
26. okt 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co citas? ja tiez idem zalahnut a vychutnavat masaz
26. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, nejako rychlo menis fotos :astonished: pred chvilkou ina teraz zas...skusas, ci si len nerozhodna :grinning:
26. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusam :grinning: , co sa mi este neokukalo :sweat_smile:
26. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veo veo je španielska detská pesnička, my sme ju mali v rámci animácií na menorce
27. okt 2007 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, s touto info mam uz len krocik ku kompletnosti! :grinning:

prajem pekny vikend!
27. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa tu nikto neponeviera?
27. okt 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja, ale asi len na chvilu..... :sunglasses: vikend patri rodine.....
27. okt 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodina uz dufam spi, aspon vacsia cast, nie? moji este nie su doma...tak to vyuzivam...
27. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako? :grinning: deratizacia bytu? alebo teba? alebo zeby vecera??? haaaaaaaaaaaaa? deti uz lezia, a mangel isiel nieco "vybavit"! tak sa tu chvilu motam......
27. okt 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, veo que veo una cosita? :grinning:
27. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz balis? my sme dnes mali pohodu...rano sme zacali na Mestskom urade :sweat_smile: deti poobede spali asi tri hodiny, takze skory odchod do postele nehrozi... :pensive:
27. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co na mestskom v sobotu????
27. okt 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
overovali podpisy...inokedy nestihame...strach..zajtra sa vidime???
27. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cca poobede - podvecer. urcite ti zavolam, lebo na nase nizke prelety cez nr sa neda spolahnut..... urobte si program, ked - tak vam ho naburame :grinning:
27. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. ale rada by som ta videla pred adrenalinovym relaxom v Tatroch.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mam doma rodinu, takze tu budem nepravidelne...veo veo que ves....
27. okt 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pri com sa tak tvoja deti unavili, ked tak spali???

balenie? az zajtra vecer. dnes periem, a zajtra, ked sa vratime chcem pozehlit a popchat ta do cadilcu.... tak ides so mnou? zisla by sa au pair-ka! hoci...... teba by moji experti asi rychlo dostali na kolena :grinning: :grinning: :grinning: ty, moja dobra dusa! aspon by sme pokecali popili, pohulili :grinning: a tak
27. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neskusaj na mna taketo veci...Tatry su moja srdcovka..ja more nemusim, ale hory ano...tak aby som ta nahodou neprekvapila...mozno by aj Kleopatre nieco take nezaskodilo..ale ked ty to oznamis tri dni pred odchodom... :rolling_eyes:
27. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noprepac, ze ja to viem 6 dni!!!! ale som na to myslela, ci by som nemohla zobrat este 5 inych deti a nejaku dospelu samovrahynu! :grinning:
27. okt 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co zajtra varis???

dame aj tento rok spolocne mobil pecenie vianocnych kolacikov???
27. okt 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napiste typy na slavnostny obed...o tyzden ma to caka a fantazia nulova...
zajtra nevarim...o nas sa totiz cez vikend trhaju... :grinning:
27. okt 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: kde ty chodis na tych trhacov!

a naco som ti radila, ked som ti poslala minimafinu????? na prd makovy?
ok, budem zlata: kuracie prsia nakrajas na kocky, napichas na spajdle a polejes /jemne/ nejakym moooooooooooooc zdravym olejom, ochutis solou a grilovacim korenim a sup do chladnicky. pred obedom upecies..... ak chces byt originalna, posyp estragonom..... vonave a netradicne.... :wink: polievku a prilohu pisat nemusim, ze???
mam sa vybicovat aj k nejakym chutovkam??? alebo dezertu??? :wink:
27. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bicuj, bicuj :wink: ... :grinning: no dnes sa napriklad svokra urazila, lebo zavolala az o siestej vecer a volala nas zajtra na obed...moja mama volala uz rano o desiatej...no kto vyhral, hadajte...hadam nemam zit v neistote do vecera a az potom sa rozhodnut :grinning:
mna mafinu nemam formu...este som sa nejak nedostala do obchodu s takymi vecami... :frowning2:
27. okt 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
So mnou svokra hovorila a sa urazila, ze neprideme 1.11., ked ona ma volno...Ja mam narodeniny a ked uz budem konecne po 2 mesiacoch opat na vychode, tak si svoje narodky viem predstavit aj lepsie, ako u svokry. Heloween party :dizzy_face: a hruska :dizzy_face: a kamartky, ktore som nevidelaaaaa
27. okt 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sharlotta, hruska ano, ale kompot dufam nie!!! poznas aj ine sposoby konzervacie??? :wink:
podla mna si nevdacna a sebecka!!! ako mozes odmietnut take neodolatelne pozvanie od svokry? :grinning: :grinning: :grinning: neboj, nesibe mi, chcela som byt vtipna.....
29. okt 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej cafte damy :sunglasses:
viamka, som rozmyslala nad tym kompotom hruskovym, to som naposledy tusim jedla pred 25-timi rokmi :grinning: . u nas sa mimochodom kompoty konzumuju maximalne v kolaci :wink:
no a musim sa pochvalit - dnes sme boli na 3D a cakame dalsieho CHALANISKA! takze vopred dakujem za gratulacie :grinning:
29. okt 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, bomba, krasne fotocky, ja som nevedela,ze to uz takto skoro krasne vidiet :confused: my si musime este chvilku pockat...
29. okt 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica: :slight_smile: vidis, ani ty nemusis nic ruzove dokupovat :slight_smile:
29. okt 2007 o 15:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ena, ved ja sa v podstate tesim, chcela som chlapca, aj ked prekvapko pre mna :grinning:
verul, dik
29. okt 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a teraz uz len poriesit mena...i ked pri 2.to este ide, ale co tak treti :sweat_smile: ja budem mat fakt priekak pri chlapcenskom mene...
29. okt 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok