Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
26. okt 2007

juuuuj, ale ste to vy dve zaklincovali 😎

idem si citat do postielky, dn! 😉

certica
26. okt 2007

co citas? ja tiez idem zalahnut a vychutnavat masaz

verulka
26. okt 2007

certica, nejako rychlo menis fotos 😲 pred chvilkou ina teraz zas...skusas, ci si len nerozhodna 😀

certica
26. okt 2007

skusam 😀 , co sa mi este neokukalo 😅

tilly
26. okt 2007

veo veo je španielska detská pesnička, my sme ju mali v rámci animácií na menorce

viamka
autor
27. okt 2007

dakujem, s touto info mam uz len krocik ku kompletnosti! 😀

prajem pekny vikend!

sharlotta
27. okt 2007

Dnes sa tu nikto neponeviera?

viamka
autor
27. okt 2007

ja, ale asi len na chvilu..... 😎 vikend patri rodine.....

fafa
27. okt 2007

rodina uz dufam spi, aspon vacsia cast, nie? moji este nie su doma...tak to vyuzivam...

viamka
autor
27. okt 2007

ako? 😀 deratizacia bytu? alebo teba? alebo zeby vecera??? haaaaaaaaaaaaa? deti uz lezia, a mangel isiel nieco "vybavit"! tak sa tu chvilu motam......

elenita
27. okt 2007

tilly, veo que veo una cosita? 😀

fafa
27. okt 2007

uz balis? my sme dnes mali pohodu...rano sme zacali na Mestskom urade 😅 deti poobede spali asi tri hodiny, takze skory odchod do postele nehrozi... 😔

viamka
autor
27. okt 2007

a co na mestskom v sobotu????

fafa
27. okt 2007

overovali podpisy...inokedy nestihame...strach..zajtra sa vidime???

viamka
autor
27. okt 2007

cca poobede - podvecer. urcite ti zavolam, lebo na nase nizke prelety cez nr sa neda spolahnut..... urobte si program, ked - tak vam ho naburame 😀

fafa
27. okt 2007

o.k. ale rada by som ta videla pred adrenalinovym relaxom v Tatroch.. 😝 uz mam doma rodinu, takze tu budem nepravidelne...veo veo que ves....

viamka
autor
27. okt 2007

a pri com sa tak tvoja deti unavili, ked tak spali???

balenie? az zajtra vecer. dnes periem, a zajtra, ked sa vratime chcem pozehlit a popchat ta do cadilcu.... tak ides so mnou? zisla by sa au pair-ka! hoci...... teba by moji experti asi rychlo dostali na kolena 😀 😀 😀 ty, moja dobra dusa! aspon by sme pokecali popili, pohulili 😀 a tak

fafa
27. okt 2007

no neskusaj na mna taketo veci...Tatry su moja srdcovka..ja more nemusim, ale hory ano...tak aby som ta nahodou neprekvapila...mozno by aj Kleopatre nieco take nezaskodilo..ale ked ty to oznamis tri dni pred odchodom... 🙄

viamka
autor
27. okt 2007

noprepac, ze ja to viem 6 dni!!!! ale som na to myslela, ci by som nemohla zobrat este 5 inych deti a nejaku dospelu samovrahynu! 😀

viamka
autor
27. okt 2007

a co zajtra varis???

dame aj tento rok spolocne mobil pecenie vianocnych kolacikov???

fafa
27. okt 2007

no napiste typy na slavnostny obed...o tyzden ma to caka a fantazia nulova...
zajtra nevarim...o nas sa totiz cez vikend trhaju... 😀

viamka
autor
27. okt 2007

😀 kde ty chodis na tych trhacov!

a naco som ti radila, ked som ti poslala minimafinu????? na prd makovy?
ok, budem zlata: kuracie prsia nakrajas na kocky, napichas na spajdle a polejes /jemne/ nejakym moooooooooooooc zdravym olejom, ochutis solou a grilovacim korenim a sup do chladnicky. pred obedom upecies..... ak chces byt originalna, posyp estragonom..... vonave a netradicne.... 😉 polievku a prilohu pisat nemusim, ze???
mam sa vybicovat aj k nejakym chutovkam??? alebo dezertu??? 😉

fafa
27. okt 2007

bicuj, bicuj 😉 ... 😀 no dnes sa napriklad svokra urazila, lebo zavolala az o siestej vecer a volala nas zajtra na obed...moja mama volala uz rano o desiatej...no kto vyhral, hadajte...hadam nemam zit v neistote do vecera a az potom sa rozhodnut 😀
mna mafinu nemam formu...este som sa nejak nedostala do obchodu s takymi vecami... ☹

sharlotta
27. okt 2007

So mnou svokra hovorila a sa urazila, ze neprideme 1.11., ked ona ma volno...Ja mam narodeniny a ked uz budem konecne po 2 mesiacoch opat na vychode, tak si svoje narodky viem predstavit aj lepsie, ako u svokry. Heloween party 😵 a hruska 😵 a kamartky, ktore som nevidelaaaaa

viamka
autor
29. okt 2007

sharlotta, hruska ano, ale kompot dufam nie!!! poznas aj ine sposoby konzervacie??? 😉
podla mna si nevdacna a sebecka!!! ako mozes odmietnut take neodolatelne pozvanie od svokry? 😀 😀 😀 neboj, nesibe mi, chcela som byt vtipna.....

certica
29. okt 2007

jej cafte damy 😎
viamka, som rozmyslala nad tym kompotom hruskovym, to som naposledy tusim jedla pred 25-timi rokmi 😀 . u nas sa mimochodom kompoty konzumuju maximalne v kolaci 😉
no a musim sa pochvalit - dnes sme boli na 3D a cakame dalsieho CHALANISKA! takze vopred dakujem za gratulacie 😀

verulka
29. okt 2007

certica, bomba, krasne fotocky, ja som nevedela,ze to uz takto skoro krasne vidiet 😕 my si musime este chvilku pockat...

ena
29. okt 2007

certica: 🙂 vidis, ani ty nemusis nic ruzove dokupovat 🙂

certica
29. okt 2007

jej ena, ved ja sa v podstate tesim, chcela som chlapca, aj ked prekvapko pre mna 😀
verul, dik

verulka
29. okt 2007

tak a teraz uz len poriesit mena...i ked pri 2.to este ide, ale co tak treti 😅 ja budem mat fakt priekak pri chlapcenskom mene...