Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
30. okt 2007

kniha! certi, mas bod! drbe mi tu a som tu dva dni aj s cestou! neva.... co vy????

no procedury???? ohodnotim nakoniec, nechcem im skodit.....len mam dojem, ze sa to tu preorientovalo na diagnosticke centrum, hoci su tu aj riadne chore decka a tie liecia atb a ine dobroty.... ale to su stavy, ktore by liecili aj domaci pediatri, len mozno nie tak odborne.....

ale radsej to okomentujem, az ked tu budem dlhsie a povyzvedam co a ako.... ozaj im nechcem krivdit....

viamka
autor
30. okt 2007

vecera - zapekana brokolica ufuf a som sa bala, ze priberiem.... pokial sa to nezmeni tak mi to tu aj prospeje!!! 😀

cim sa zaobera civilizovany svet???
fafa upratali tvoje deti hracky???
certi, co davas na marhulove gule???
expi spi???
verulka, uz si sama???

certica
30. okt 2007

tak ma teraz napadlo... babka kupila vikimu farbicky, ze nech si ide kreslit a on jej hovori, ze: "idem lustit krizovky" 😀 to na margo tej nudy 😉
a ake mate pocko a co strava?

viamka
autor
30. okt 2007

spravy z tatier: dnes tu bolo polojasno a fukal nechutny vietor, dost studeny...... trochu vykuklo na obed slnko, ale co z toho, ked mi detvaky spinkali

strava cisty grc, ale tu ma kazde dieta akusi dietu - bezlepkovu, bezmliecnu a bez.... a potom to tak vypada....proste hore bez 😅

expertka8
30. okt 2007

...ahooojte..zdravim vsetkyx pritomnyx aj nepritomnyx 😉
...expi nespi...ale sedi s ocinom nad rozpoctom rodinneho domu.../viamka..ved vies/ 😅 ..tyxto par riadkov su v ramci malej psyxohygieny...praxy su svina..ale bez nix sa neda 😒
...viamka...ty sa vdaka tej tatranskej stravy vratis aspon o 5kg lahsia..cicaaaaa...hmmmm 🙂 🙂 🙂 ...ja mam momentalne zrave stavy ako tehotna..ze by tie vymodlene dvojicky Kristi??? 😅 😀

certica
30. okt 2007

som medzicasom kupala dieta a teraz ze coko zvolensky jogurt zerem 😒
viamka, co na gule? no, podla stavu zasob - bud tvaroh, granko, pripadne orechy alebo tvaroh poliat cokoladou 😎

certica
30. okt 2007

ex, tak idete stavat? 😎

certica
30. okt 2007

ozaj, aj struhanka je dobra na tie gulke

viamka
autor
30. okt 2007

expi tak mi blikni, co ste poriesili.....
a dvojicky? no tk nafukni rozpocet, nech sa do domu pomestite 😀

certi dik, ked vyradim co deti nemozu, ostane klasika...

certica
30. okt 2007

no ja to ani dietatu nedavam 😀
vypinam, bru noc 🙂

certica
30. okt 2007

este ma zaujima, co ti deti mozu/nemozu? potom uz jedine tak trochu masla roztopit navrch, osladit javorovym sirup a hotovo. ja osobne by som si asi nejak extra nepochutila 😀

certica
30. okt 2007

mozno dochutit skoricou
uz fakt DN

tilly
30. okt 2007

caute, no ja po dnešku padám na hubu, tak som vás len chcela pozdraviť 😉

viamka
autor
31. okt 2007

baby dnes ziadny adrenalin???

cetri dakujem za typy, uz som niekedy chora z toho co ano a co nie, ale vzdy ma to rychlo prejde 😉

tilly, milujem strucne odkazy, taj nas kludne pozdrav aj castejsie 😀

certica
31. okt 2007

tak veceru zdar! a adrenalinu tiez - ten moj momentalne spociva v tom, ze som si pred hodinou dokladne umyla zuby vratane dentalnej nite a ustnej vody, v domienke, ze tak zabranim dalsej dnesnej konzumacii potravin a ha - mas ho vidiet... taky sprosty mlsny hlad na mna dolahol, ze si striekam slahacku na kakaove piskoty 😅
upozornenie - som tu na skok 😀
viamka prehanaj, co dnesok priniesol a vzal?

certica
31. okt 2007

mne priniesol minimalne dalsie deka, ak nie kila a vzal nadej, ze si udrzim prijatelnu vychodziu predporodnu vahu 😎

tilly
31. okt 2007

ahojte, tak krpec dnes na počudovanie skoro zaspal, ale asi to bude tým, že cez deň nespal... ale má novú módu, 100 krát sa pred spaním vypýtať na záchod a potom sa nechať nosiť na rukách, ja už neviem, čo s ním, ale dnes som mu ustúpila, lebo bol extrémne zlý dnes, som celý deň len hučala, mala som ísť radšej do roboty... tak som rada, že zachrápal

ťakže mne dnešný deň priniesol len nervy, ale zložili sme trampolínu, tak somn si zaskákala, inak je to dosť aj makačka, normálne cítim, že moje stehná niečo robili 😀

fafa
31. okt 2007

Certica, horsie je ze mne dnesok priniesol to iste co tebe...len ty to mas legalne....
Baby, ja sa zajtra asi vyspiiiiimmmm.....deti zostali u nasich...mimochodom este tam nikdy nespali... 😲 tak drzte palce...
Viamka, cakame dokladnu spravu....

viamka
autor
31. okt 2007

😀 neudrzis a opat rozbijeme chudneme 😀 😀 😀 a nepolem si nohy, ked len na skok! co pohyby????

dnes tu prsalo, boli sme sa nadychat trochen kyslika, takze ak sa mi podari, pojdem si dat prvu rannu o chvilu! 😉 aby som to nejako kompenzovala. a keby si si slahacku striekala rovno do ust, tak nit mozes vynechat 😀

certica
31. okt 2007

dokelu tilly, musim niekedy k vam prist - vzdy som tuzila o dusu skakat na trampoline, mne by to pomohlo vybit nervy a energiu, tiez sa dost casto pohybujem vo vysokych oktavach 😅 😲
fafa, tak to ti zavidim, hlavne vypni mysel (na deti) a uzite si to 😎

tilly
31. okt 2007

certica, tak keď porodíš, tak si dojdi zaskákať 😉

fafa
31. okt 2007

Viamka, milujem aka si prakticka.... 😀

certica
31. okt 2007

viamka 😀 , piskoty si zial aj tu "snurku" vyzaduju, ale uz je to za mnou - myslim zuby po druhe. klapka 😉
pohyby su hlavne, ked som kludna a v klude, co je pomerne sporadicky, takze prakticky len vecer, ked lahnem a nadranom, rano, ked este lezim 😀

certica
31. okt 2007

no tilly, tak snad nebudem po cisaraku 😀

fafa
31. okt 2007

Certica, u mna mrcha...ale asi potrebujem momentalne viac spanok...
Tilly, a kde mate tu trampolinu? aka velka?

certica
31. okt 2007

som si vsimla, ze nejak vela ciarok pouzivam...sa mi nekontrolovane mnozia 😀

certica
31. okt 2007

fafa, ty hned na sex 😀 ved ja proti spanku v podstate nic nemam 😎

tilly
31. okt 2007

je vonku v záhrade, má tri metre priemer, je to niečo takéto, len drahšie, tak dúfam, že aj kvalitnejšie http://www.priemyselnytovar.sk/

http://www.priemyselnytovar.sk/dema.files/pict/...

certica
31. okt 2007

to aj kotrmelce sa daju 😎 , normalne sa spytam dokiho v piatok na poradni, ci si mozem zaskakat 😀

fafa
31. okt 2007

dik...nieco take by sa mi zislo...len mi este chyba zahrada... 😀