Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
3. nov 2007

strpske este nevypustili, mato ide zajtra domov, takze vecer sa mi kludne mozes venovat, ty budes out z rodiny ja tiez, tak sa spolu mozeme lutovat.......... ☹
co menu???? zvladas???
dnes orbitrek, zajtra orechova torta??? 😀
OČR sa ti moc neoplati, dovolenka viac! pn - no coment!

fafa
3. nov 2007

pn no comment? vysvetluj...ja uz dovolenky moc nemam a chcem to vyuzit na vianoce...
orechova torta bola uz dnes 😲 ale snazim sa s mierou...
uz mate aj nejake vysledky vysetreni? ako sa to javi?

viamka
autor
3. nov 2007

na trt, lebo napr. potravinove testy su long way, takze este nic.... krvny mame, ale nemame dokinu, tak neviem.... mozno v pondelok. cisticku robili, vysledky nemam.... a tak. dam ti potom vediet, zetial sa tu prutko vikenduje!

viamka
autor
4. nov 2007

viamka pise viamke...... ahoj viamka....... babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, viamke hrabe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dannynka
4. nov 2007

viamka a a coze sa ti to v hlave porobilo??? 😀 😀 😀
ze si pises sama sebe 😅 😅 😅

certica
4. nov 2007

viamka, mne nejak blbne explorer, kazdu chvilu ma vyhadzuje a operu nejak nemusim 😖
no co mate nove? ci cez vikend sa toho moc nedeje?

dannynka
4. nov 2007

viamka co nove mate v tatrach??
a co ste tamd dnes robili sa pochval troska 🙂 🙂

verulka
4. nov 2007

uz som opat detna osoba, tilly drzim paste a padam nakrmit moje selmy, posadit pred superstar a ja hajde do knih 😖

certica
4. nov 2007

verul, kedy mas - zajtra?

verulka
4. nov 2007

nie az v ut, na muzikove narodky 😀 ale je to desna vec, dokonca musim aj ratat 😅

certica
4. nov 2007

ozaj, z coho? statistika alebo nejake eko vzorce?

verulka
4. nov 2007

nie cena v marketingu, musim roznymi sposobmi urcit vysku ceny a su na to kadejake vzorce + mrte teorie...i ked tento semester je to jedna z tych lahsich...

certica
4. nov 2007

no, keby to aspon bolo vyuzitelne v praxi 😀

verulka
4. nov 2007

no vsak to, nie je to zrovna moja parketa 😀 ale zase mam dva mozgy, tak ocakavam skvele vysledky 😀 😀

tilly
4. nov 2007

brý večer dámy 😉

tak zajtra ideme do škôlky, no som zvedavá, ako to zvládneme, domčo sa tam už hral a nechcel odtiaľ odísť, ale to vedel, že som vedľa v izbe, keď tam nebudem, neviem neviem, čo moja prísavka bude robiť...

viamka
autor
4. nov 2007

tilly, drzim palce...... 🙂

verulka, to zvladnes, boli aj horsie, nie???? 😉

certica a vobec vsetky prepacte! maly ma 40 tky, tak si to uzivam........... inak mangel je uz papa, takze opery si asi s postupom dni uzijete viac a viac 😅 ...........asi som tusila, ze ja potrebujem "ventilacnu" temu! ste zlate, ze ma nezabijate.....zatial......... 😢

fafa
5. nov 2007

helo,
tilly myslim na teba...my sme to absolvovali zaciatkom septembra...dva tyzdne to bolo dost rozpacite, ale teraz sa mala tesi do skolky...
Viamka, sok z cerstveho vzduchu???
Certi dik 😉
Baby, asi zacinam alternovat tuto temu s Chudnime...vcera som stala na vahe...a sup sem rychlo nejaku dietku (rychlu a ucinnu)...

expertka8
5. nov 2007

....zdravim vsetky ne/pritome po vikende 🙂
...fafa...ucinna dieta???...nezrat!!!..resp. zrat malo a pravidlene 🙂 ..iny "zaruceny" recept nepoznam...a zazracnu tabletku zatial nikto nevymyslel 😠 😅 ...ale neboj..blizia sa sviatky a s nimi predsviatocny post....takze ak nezaberie akesi "duxovno" ktore prevalcuje neovladatelne xute...sme beznadejne pripady ☹ 😀
...viamka...uz je lepsie???
...verulka...ako prebieha absorbovanie vedomosti???

verulka
5. nov 2007

cafte,
viamka, takze uzivas si to naplno 😖 drzte sa...
tilly, hod info ako ste dopadli.
Fafa, no ak najdes taku, tak si ju daj patentovat a potom v maji mi ju posunies...i ked sa spolieham na to, ze super zurka okolo 4deti mi nedovoli pribrat 😀
ex, no absorbovanie ide pomaly, uz musim zacat vyuzivat moj druhy mozog v brusku...dnes v noci idem testnut ako dlho vydrzim byt hore ako tehulka 😅

tilly
5. nov 2007

☹ 😢 som urobila chybu, bola som tam s ním chvíľočku, chcela som mu len poukladať veci a on pochopil... reval strašne, strašne, on má silný hlas, som ho počula až vonku pod oknami...

ale tatinko bol teraz pre neho a poslali ho preč, že už papkajú a hrajú sa, že by ho zbytočne vytrhol z kolektívu... tak už je zrejme dobre, ale som mierne nasr... lebo bola tam len jedna kočka, síce len na tri deti, ale na ten prvý deň jej podľa mňa mal niekto prísť pomôcť... neskôr tam budú dve učiteľky, ale asi až od decembra, lebo teraz sú tam len tri detičky zatiaľ, od januára a decembra ich tam bude viac

jaj, ale cítim sa strašne, sa čudujem, že som nenabúrala ešte som aj muža stretla, išiel oproti, ale inak ani neviem, ako som prišla do roboty a zaparkovala bez ujmy 😢

tilly
5. nov 2007

teraz akurát počúvam reklamu, hrúza, strašné klamstvá 😠

verulka
5. nov 2007

tilly, to je v pohode, neboj ten ranny plac. Oni sa rychlo otrkaju a je to v pohode. Nie raz som zazila, ze hned ako mama odisla, tak dieta v momente prestalo plakata a susmevom od ucha k uchu sa hralo 😉 oni to robia, aby nas trosinku potrapili...
Neboj jedna baba to v pohodke zvladne a domco tiez 😉

certica
5. nov 2007

caute
viamka a z coho chytil maly take teploty? drzim palce
tilly, ja som tiez zvedava, ako bude u nas vyzerat nastup do skolky. teraz maju v triede 18 deti a mam sa vraj ozvat po novom roku, lebo mi este nevedia povedat, ci ho vezmu uz vo feb. 😒

certica
5. nov 2007

a jedna baba na 3 deti je podla mna uplne v pohode, nebud taka uzkostliva tilly 😀

expertka8
5. nov 2007

...tilly...ked som citala Tvoje riadky o 1.nastupnom dni do MS...scenar uplne sedel na nasu Kristi...skoro mi srdce puklo..ked ju do triedy brali naraz dve ucitelky..jedna ju drzala za ruky..druha za nohy...ako keby ju niesli na psyxiatricke oddelenie 😅 😀 ...a ta "operna aria" s maxi slzami...uuuf...aj my mamy to mame tazke....ale presne ako si pisala...ryxla adaptacia..nove hracky...kamarati...prijemne ucitelky...a o par dni sa do MS nesmierne tesila..nedajboze ze bola xora..trplela..ked nemohla ist medzi deti 😉
..takze hore hlavu 🙂

..baby...Dajo bude mat v 02/2008 dva roky....do prace planujem nastupit az 02/2009....to uz je najvyssi cas..aby som si vybrala nejaku skolku..ze??? 😕

certica
5. nov 2007

ex, do marca sa odovzdavaju prihlasky (ked ides podla pokynov😀 ), u mna samoska nehrozilo, podla mna je to odveci davat ROK dopredu prihlasku, kde sa ti mimochodom vyjadruje aj dets.lekarka k zdr.stavu a pod., ved to je odveci

expertka8
5. nov 2007

..certi....mas pravdu ..prilis skoro..ale mam obavy...aby som potom nemusela naryxlo prezivat stresy..a vyslovene xnapnut po akomkolvek volnom mieste v MS....takto si predsa len clovek vybera aj podla lokality...nehovoriac o prioritax rodicox... 😉

tilly
5. nov 2007

tak už je s mužom, vraj je dobrý, usmiaty, hovorí, že sa hral s hračkami...

vraj sa za 20 min. ukludnil a bol celkom dobrý, som zvedavá, čo bude zajtra...

ex, ak ho chceš dať do štátnej škôlky, tak ho musíš už vo februári tento rok zapísať, neviem, ako u vás, ale u nás a aj v BA to štátne škôlky vyžadovali takto, majú plne stavy, možno preto

čerti, nejaké detičky pre choroby vypadnú, tak možno budú mať miesto

expertka8
5. nov 2007

...dik baby....len ste ma utvrdili v mojej vizii 😅 😉 ...do podania prihlasky mam kvazy este 4mes. ...zda sa..ze sa este budeme stahovat..ale nexcem o tom nic blizsie..nexcem to zakryknut....preto sa zariadim aj podla bydliska....prip. Kristi xodi do ZS s MS....tak by som ho prihlasila tam....keby som nahodou musela ostat v praci dlhsie/co predtym nebolo nic neobvykle 😠 /...aby brata vyzdvihla sestra 😀

certica
5. nov 2007

ved uvidime, ja ho mam prihlaseneho do jednej skolky, ale mam to odruky, teraz mi to vobec nevyhovuje, ked zostavam doma na dalsej MD, potrebujem ho mat blizsie. a ja som prihlasku davala az po termine a do tejto vlastne este nie, len som hovorila s riaditelkou, ved bezne sa stava, ze sa ludia stahuju alebo hodia viac prihlasok do roznych skolok
tilly, do tyzdna sa adaptuje