Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
5. nov 2007

no, my susedy chceme dať všetky deti do jednej škôlky, aby sme si mohli takto pomáhať pri vyzdvihovaní a vození detí...

expertka8
5. nov 2007

..tilly...to mate super vymyslene...ved nie vzdy "mozu" rodicia..svokrovci....ja stale vravim..nie je nad dobreho suseda 😉

verulka
5. nov 2007

ex, ono to zavisi od skolky. Nasa ma skvele meno a je tam plny stav. Takze, ked chces aby dieta nastupilo hocikedy v priebehu sk.roka, musi sa prihlasit uz teraz od januara. Ja si v tomto velmi potrpim, takze ja by som to neodkladala. Vsak ak sa nieco udeje, tak jednoducho krpec nenastupi, len aby sa potom nemusel vymyslat alternat. plan, ze chceme nastupit, ale v nasej skolke nie je miesto..tot moj nazor- mozno poznaceny dlhym a bolavym hladanim dobrej skolky 🤐

tilly
5. nov 2007

rodičia sú 50km, svokra 25 km, tak to by nešlo, ale s tými susedmi je to super, sme mladá štvrť, ktorá sa len formuje, 95% obyvateľov sú mladé rodiny, ktoré chápu, že si musíme pomáhať 😉
ja sa z toho strašne teším, len mám obavy, aby sa to neposr...

moja babka to takto mala, tiež sa formovali ako nová štvrť, väčšina už pomrela (babka má 84 rokov), s niektorými sa rozhádali, ale s niektorými babkami sú dobré kamošky doteraz 😉

viamka
autor
5. nov 2007

tilly pozdravuj babku, ja kocky po 80 mozem! len ci si pamata, s kym sa pohadala a s kym je v poho.....

verulk, zajtra je den D??? budem na teba mysliet!

certi, este raz sa ma niekto opyta, kde to maly chytil, tak skocim z okna! jezisi, v bufete som mu to nebola kupit.... tu su asi vsetky pneumo a ine infekcie..... vratane tbc! mam pocit, ze kuchyna a obsluzni personal to s nadhladom ignoruju 😠

expi dakujem!

viamka
autor
5. nov 2007

jaaaaaaaaaj, este som zabudla, fafa prave sedi u kadernicky! a este jedna sprava, ktora vam sidce nezmeni zivot az tak ako t predchadzajuca, ale v noci tu nasnezilo! a drzi sa ten sniezik..... bielucky.....peknucky.......koncim, zacina posobit antidepresivum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................... 😀 😀 😀

tilly
5. nov 2007

viamka, no moja babka je zlatá, len odkedy dedo zomrel strašne chradne, je jej smutno, boli spolu vyše 62 rokov a oni toho strašne veľa zažili, veľa cestovali, bývali s veľvyslancami, zdrhali z iránu, keď bolo zle... mali pekný život
babka sama postavila barák keď bol dedo vonku...

verulka, držím palce na zajtra (inak pôvodne som napísala že ti držím peniaze 😀 , to je tak, keď robím 10 vecí naraz 😀 )

viamka
autor
5. nov 2007

tilly, tvoja baby je presne podla mojho gusta, tu by som mohla..... nieco ako u nas! ked som sa vydavala, nasi deduskovci mali 55 vyroc. sobasa....... a spolu zlomili i 60tku, potom zlomila smrt ich 😢 ale tiez take akcne typy ako pises, mozno az na ten utek z iraku......utiekli len z talianska, hned po vojne! no nic, baby nevydrzala bez dedka ani dva roky a takmer presne na den sla za nim..... vianocne sviatky mame odvtedy trochen v slzach 😢 tak si ju este rychlo uzi..... 😉

a daj vediet, ako dopadol maly bojovnik dnes v skolke

viamka
autor
6. nov 2007

verulka, ja len ze myslim na teba! 🙂

cat
6. nov 2007

tilly, stretla som sa s tvojou babkou na cintorine, spolu sme nasim starkym zapalili sviecky, spominala aj Dominika ze aky je zlaty, no ale poviem ti ona na tych 84 veru nevyzera. Aj ja raz chcem byt taka babka ciperka 😎 a nie len vyratuvat choroby a uznavat spolocenske vyzitie v ordinaciach doktorov..

certica
6. nov 2007

jej, verul uz to mas asi aj za sebou 😎 , no a vecer peknu oslavu a tvojej polovicke vsetko NAJ! 😉
cat, ja az tolko optimizmu nemam, ze by som sa vobec dozila 86r. 😀

verulka
6. nov 2007

cafte, dakujem, vsetci co ste na mna mysleli, pomohlo to. na zaciatku som dostala totalne okno a potom dosla externa energia a rozsvietilo sa 😀 😀 skuska je v kapse, iked oficialne vysledky mam az v pondelok, zapis v indexe je jasny 😎
max. ciperka je moja babinka- ma 84 vyzera v pohode o 20manej, zvlada aj mojich satanov. Presne tak chcem byt aj ja- samostatna a oblubena u svojich vnukov, pravnukov, prapravnukov... 😀

roasha
6. nov 2007

huraaaa zeny,u nas snežiiiiiiiiiiii.... 😀 😀

certica
6. nov 2007

mne dnes snezilo v sne, dokonca som bola aj na lyziach 😀

roasha
6. nov 2007

🙂 na lyze to este nebude,ale potesi. 🙂 😵

tilly
6. nov 2007

verulka gratulujeeeem 😉

cat, že? keby žil dedo, tak je ešte čipernejšia, ju to strašne zobralo a v krátkom čase zomrela aj tvoja babka, tak to ju už úplne dorazilo 😢

tak ja som dnes vychádzala z domu, u nás sucho a 5 stupňov a už v Lužnej 1 stupeň a snežilo, otrasné počasie, potom okolo 4 keď som išla z roboty, svietilo slnko a bolo 7 stupňov, tomu sa hovorí pičasie 😠

inak domčo dnes zas strašne reval, ale už mi ho len vytrhla z ruky a poslala preč, desný pohľad 😢 ale vraj sa hneď upokojil a hral sa...

viamka
autor
6. nov 2007

verulka, inak to ani dopadnurt nemohlo!!!! si jednicka 😉 a svoju "energiu" dnes pene pohladkaj, zasluzi si..... dieta trpezlive! aj decka pripravili darcek tatinovi??? nasi vzdy kreslia 🙂 no, pekne to oslavte, tatinka aj teba!

certica, co tk dat nove gynspravy???? sa mi to zda uz davno, co sme sa tesili z tvojich dobrych vysledkov a sona........

fafa, pustili ta s novym hair stylom cez vratnicu???

expi.... spi? alebo.....

verulka
6. nov 2007

viamka, jaska deti kreslili 😉 kedze sa nan pokazila sprchova hlavica, tak sme mali aj darcek- i ked ho dostal o trochu skor 😀 vcera sme aj nepecenu tortu stihli na tajnasa pripravit 😉
tilly, drz sa. asi viac ty ako dominik, on to zvlada 😉
viamka a co tvoj poklad, este teplotuje?

tilly
7. nov 2007

tak, domčo to zvláda každým dňom horšie ☹
dnes už nechcel ani z postele vyliezť ☹

verulka
7. nov 2007

neboj tilly, tomu treba dat cas- chodi tam treti den. Po vikende moze nastat trosku pruser, lebo po 2dnoch doma...To robila mierny cirkus aj Ajka, lebo si myslela, ze uz do skolky chodila a staci 😉 on si zvykne, neboj

viamka
autor
7. nov 2007

verul dik za opytanie, stale bez teploty, ale soplik a sem tam kaslik ma.... zvlada bez atb, ked neratam pamykon...... trochen tu nasnezilo, takze konecne sme boli vonku! susim veci a spominam na domov..... deti spia 😵

tilly, pondelky byvaju krute, ale prvy soplik deti mavaju tak do 2 t., takze bude aj par dni doma a skolka mu zacne chybat 😉

decka su tam radi, ale preco by nerobili trochen cirkus, ked sa da????

tilly
7. nov 2007

no, tak pondelok bude krutý, v piatok chodiť do škôlky nebude, možno tento piatok pôjde, ale normálne sú piatky len naše 😀 to nechodím ani ja do roboty

inak ostatní dvaja chalani vôbec neplačú a v pohode tam aj spinkajú a to sú mladší...

fafa
7. nov 2007

Baby caute..ja mam za sebou "krasny" utorok...maly 39 teplota, Lala ekzem takmer od hlavy po paty a ja som preletela cez gyndu a zubara...zaver - dvaja v rodine na atb jeden na kortikoidoch a posledny ani sa mi o tom moc nechce...
Tilly, verim, ze je to tazke...my sme zacinali, ked mal maly 2,5 roka vo Francuzsku, kde nerozumel nikomu a nikto nerozumel jemu...este aj teraz ma picha pri srdci...

viamka
autor
7. nov 2007

fafa, uz som ti 100x opakovala, ze NEmusis mat vsetko! ale zas, hm, mozes sa tesit na lepsie casy............ ☹

tak sa skoro uzdravte, aspon z tych soplov a odporucam tie sirove kupule si premysli! ak uz nemas chut obesit sa v smrdakoch na svojich snurkach, tak aspon skus snobsku ischiu!

kortikoidy? megakrute...... aspon ich nedavaj dlho 😒

fafa
7. nov 2007

Ja tiez nie som nadsena z tych kortikoidov, ale teraz sa to inak nedalo...este aj z prace ma vytocili...no co uz...siru sme skusali, ale prd z toho, mozno toho bolo malo...alebo treba castejsie...inak mne zatial nejake kupele nikto neponukol...to si treba pytat???
a tatry stale stoja??? uz strihas meter???

expertka8
7. nov 2007

...caute babule....tu sa rozmohol nejaky soplovy mor???? 😎

melory
7. nov 2007

akurat som sla pisat, ze tejto teme nerozumie, ci so soplami sa ten adrenalinovy relax riesi...

expertka8
7. nov 2007

...mel...pojem "relax" poskytuje bezhranicny priestor vyjadrenia 😉
😝

melory
7. nov 2007

ano a aj dychania... 😉

certica
7. nov 2007

jezis, ja som citala expi, ze: ...pojeb relax 😲 😀 (pardon za pouzity vyraz 😅 )