Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

melory
7. nov 2007

certica vulgarne ale vystizne... 😅

tilly
8. nov 2007

tak my dnes nie sme v škôlke, kurnik flákame to, tatinko ráno povedal, že ideme do BA, tak pôjdeme do škôlky až v pondelok

expertka8
8. nov 2007

..certi...ty potvor/k/a....az ma oblial studeny pot...a zacal som patrat v mojej deravej pamati..kde??...kedy???...a najma pod akym vplyvom som pouzila "po..píííííí" relax???? 😲 😀 ...zo mna taketo nedostanete 😝 😀

viamka
autor
8. nov 2007

ahoj expi.......... mam stastie konecne na teba? 😅

viamka
autor
8. nov 2007

samozrejme ahojte vsetky!

expertka8
8. nov 2007

..viamka...cest praci a robote pokoj 😉

fafa
8. nov 2007

ahojte...nejak sa tu zvulgarnieva 😉

viamka
autor
8. nov 2007

ex pod na nieco sukromnejsie, mam na teba 4 indiskretne otazky! 😀

fafa, si doma, ci predstieras pracu????

fafa
8. nov 2007

ja som doma...az do pondelka...vytesujem sa, dokonca sa mi dnes podarilo navarit dva chody...aj som pozehlila...a chystam sa cvicit... 😎

expertka8
8. nov 2007

...fafa...ale nie mojou "vinou" 😅 😀
...viamka...indiskretne si ma odxyt 😉

tilly
8. nov 2007

fíha fafa, nekaz nás tu robotou 😀

fafa
8. nov 2007

tilly, aj u mna je to vynimka...ale nejaka som "besna" z toho, ze som doma...

tilly
8. nov 2007

tak si pekne hačkaj k telke alebo k PC a relaxuj 😀

viamka
autor
8. nov 2007

fafa, demoralizujes tu stvrtok!!!!!!!!! trochen sa kontroluj v tych cinnostiach

fafa
8. nov 2007

no celkom slusne ste sa do mna obuli...dobre uz budem posluchat..ani prstom nepohnem...len stehnami a zadkom..to podrebujem dost akutne...ozaj, mozem pri atb cvicit???

tilly
8. nov 2007

necvič, relaxuj 😀

fafa
8. nov 2007

tilly, keby si mala taky zadok, na relax si ani nepomyslis....ja teraz skor ten adrenalin...

viamka
autor
8. nov 2007

nieeeeeeeeeee!
inak ti odide srdce, lebo pri atb sa musi viac namahat, aby ti chuda prekyslicilo krv! lebo tvoje aj tak znicene ladviny filtruju humus z atb!

ziadne aerobne aktivity, ani vysavanie a pri hm bud radsej naspodku, aby si sa nezadychala!

fafa
8. nov 2007

no vies, u nas je to teraz dost povazlive, kto sa nesmie zadychat...no asi tuto aktivitu momentalne vypustime.... 😒

viamka
autor
8. nov 2007

vypusti vysavanie, nie "tuto" aktivitu!
😎

fafa
8. nov 2007

da sa to aj tak, ze budeme obidvaja naspodku??? 😎

viamka
autor
8. nov 2007

TMc lotio II, ba,+ EUL 200 ml. Rp. Ibal 2xdenne

ok, zuzi, mas to odslova do slova, so vsetkymi ciarkami a bodkami, snad som to neposr..... tak si to skus dat namixovat!!!

viamka
autor
8. nov 2007

juj, sem som ti to fafa poslat nechcela, tak ale ved to nie je tajomstvo! teraz uz 😀

dalej odporucam KAMASUTRU ak si nevies poradit s polohami 😉

certica
8. nov 2007

deti moje, nejak vas zanedbavam 😅

viamka, tehu news v podstate ziadne, vsetko v poradku 😎 . ozaj, dnes som pocula, ze cez vikend zacina v tatroch lyziarska sezona. doprcic! ked clovek nieco nemoze, najviac chce 😀 ...

fafa, rychlo sa vykurirujte, no ale aspon si na chvilu zmenila prostredie za domace

tilly
8. nov 2007

hej, tiež som to počula, že na štrbskom sa má začať lyžovať, fuuuuuj, neznášam zimu

certica
8. nov 2007

tilly, ale zas je rozdiel prava zima na horach a zima trebars v BA 😅 , no a ked bude ako minulorocna, tak vlastne ziadna nebude 😀 - co by mi teraz aj vcelku vyhovovalo

tilly
8. nov 2007

ááááno, tak na horách je to o inom, len tu dole by zima nemusela byť, stačí ak bude v PK na babe, tam si ju pôjdeme užiť a v BA môže byť sucho a u nás na juhu môže byť aj teplo a slniečko 😀 😀

tilly
9. nov 2007

teeeda, verulka, to je bruško 😲
no krásne 😉

certica
9. nov 2007

hello, nejak to tu vadne chradne 😕

melory
9. nov 2007

zdanie klame 🙂