Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

melory
9. nov 2007

juj, hlava ta ma uz sury, mala by som tiez daky trojboj vymysliet

melory
9. nov 2007

moja svokra si strasne potrpi na to aby bola zena namalovana a ja sa nemalujem, ona strasne za to trpi, a linka to je jej a najlepsie az po usi

roasha
9. nov 2007

no tak skus blond,lieskovy orech,a cervenu ceresnu,psyxicky som to vydrzala na hlave cca10min,a xytilo to paradne,a jednoznacne nikto nevie uhadnut,aky to je odtien,xixixi... 😅 😅 😅

roasha
9. nov 2007

tvoja svokra je mozno prevtelena kleopatra? 😉

melory
9. nov 2007

ako ze ja??? juj moja to ty ale nevies ze ja som ako cokolada???

roasha
9. nov 2007

ale uputas.... 😀

melory
9. nov 2007

to urcite....to by som bola atrakcia...ta kleopatra asi ja....skor

melory
9. nov 2007

vidiiis, dam sa tak ostrihat 😀

roasha
9. nov 2007

hej,a ak trafis na taku super kadernicku ako ja,nemusis sa aspon rok strihat. 😲 sla som sa podstrihnut,5cm,a ona mi odstrihla dlzku na 5cm!este ze som sedela!nedojdu mi ani do gumicky. 😢

melory
9. nov 2007

inak moj kadernik, ktory mi zdrhol do prahy mi urobil cokoladovo, blond plus cervenu, takze dam na teba

melory
9. nov 2007

ja sa pomaly skracujem sama

roasha
9. nov 2007

hej,momentalne som taka od veci,nikto ma nepozna,trva im to trosku... 😎

melory
9. nov 2007

a nechvalia??? ved im pripomen, ze si krasna

roasha
9. nov 2007

reaktion:jeeeeej,to je akaa farba? 😀 ze som krasna,to vidia. 😀

viamka
autor
9. nov 2007

cetri ano, lyziarska tu zajtra zacina a aj ked to budem mat priamo pod nosom, mozem len tisko snivat..... v blave by sa mi to "tuzenie" asi zdalo menej krute 😀

zvysku mancaftu prajem pekny RODINNY vikend! zdravi antidepresiv chtiva viamka 😖

melory
9. nov 2007

troj barba...dala si mi chrobaka do hlavy, asi sa pojdem odreagovat do kadernictva, mne by sa pacila len ofina cela inejfarby.

certica
9. nov 2007

cez vikend fotim brucho, tak mozno aj tvar sa mi zmesti do objektivu 😎 , ja mam teraz tiez v podstate bledo hnedu a v tom este svetly melir. ja som absolvovala uz vsetky farby a dost ich menim. najhorsie je zbavit sa ciernej 😲
roasha, cakam ze hodis ten novy look, nech sa pokochame

certica
9. nov 2007

viamka zdaaar!

melory
9. nov 2007

certica prosim ta za roashu, hlavne ale hlavne sa namaluj 😅

melory
9. nov 2007

mozes aj brusko 😕

roasha
9. nov 2007

jasne,zajtra sa odfotim,a hodim si to. 😀

certica
9. nov 2007

a hlavne bez okuliarov 😀 , doma nastastie nenosim, az taky rozlahly byt nemam, takze dialky zvladam aj bez 😎

roasha
9. nov 2007

hej,hlavne sa vsetky pekne namalujte. 😀

melory
9. nov 2007

mne na hnedej pleti ani nic neni vidno 😠

certica
9. nov 2007

mel, nieco do ruzova by sa ti hodilo

roasha
9. nov 2007

mala som jednu byvalu kolegynu,a ta mi povedala-"chod sa namalovat,nemozem sa na teba pozerat" 😀 ,a dalsia zvykla-"co sa nenamalujes,vyzeras ako hruskove h..no" 😀 /tak sa nemaluj?/ 😀 😀 😀

roasha
9. nov 2007

nie,mel,daj si nejaku ex cervenu,/cervena ceresna-wella/-toto nieje reklama. 😅

melory
9. nov 2007

certi mam doma ruzovo fialkove a zelene jablckove, tie su o.k. lenze ich len tak mam, setrim si ich na horsie casy

roasha
9. nov 2007

dobre lasky,prxam do sprxy,a vesat pradlo.boooooze,ako sa mi xce. 🙄

roasha
9. nov 2007

melory,este k snedej hod zelene tiene-voj.zelena,alebo traaavickova,budes krajsia ako ja, 😎