• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
no, vidim, ze uz aj moja english je v stave nudze :sweat_smile:
19. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica :sunglasses: :astonished:
19. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaujimalo by ma kde sa flaka autorka... :angry:
19. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, ale aspon by sa tvoje dieta mohlo v skole chvalit, ze ono uz take veci robilo, ked bolo este v brusku. :grinning: Ale dobre si to naplanovala, je dobre, ze medzi surodencami nie je az taky vekovy rozdiel. Medzi mnou a bratom je rok a 6 mesiacov. Chudak moja mama.
19. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, hanba mi :pensive: , ale zas nekecam ani na skype, ani na icq, ani na babetku a pod., ak je to polahcujuca okolnost
19. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharlottka,ale nie,to ber tak,ze certuliatko teraz potrebuje pokec,je md,stale ten isty stereot.,urcite nie je tolko s ludmi,tak to niekde vykeca.ja ked som bola md,mne chybal pokec.
19. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale my dvaja sme odmala velki kamarati, az dodnes a mame sa velmi radi, takze nam to s bratom vyhovuje. So mnou bola mama na materskej len pol roka. Potom musela nastuit do prace, lebo tam boli nejake veci okolo jej miesta.
19. okt 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja mam adrenalinovu robotu. Na adrenalin sa urcite v mojom zivote stazovat nemozem.
19. okt 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochopenie :grinning:
fafa, klidek. inac, kedy nas pridete kuknut? korcule mozeme odlozit na dalsie leto :grinning: - no, to je celkom fajn adrenalin, len keby som ho castejsie praktizovala. este ked ste ten orbitrek spominali, tiez mi tu stacionar stoji ladom - krpec si z neho spravil akoze motorku a zapaja si tam rozne kable a pod. :grinning:
ja mam segru o 10r. starsiu a je to take ine, v podstate ako dvaja jedinacikovia
19. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, to urcite, ked je medzi vami taky rozdiel....
Moj kamarat si zo stacionaru spravil vesiak. :sweat_smile:
19. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, v BA sme boli asi pred dvoma tyzdnami v IKEA tak na tri hodinky...toto bolo prvy krat odkedy sme sa vratili....takze mozno opat na jar...alebo uz korcule a kocik v tvojom pripade...sharlotta - aka je ta praca? daj typ...ja mam total nezazivnu - ziadny adrenalin....
19. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme pri praci, ja mam tiez nezazivnu, preto sa tak nezeniem spät, navyse sa jej ciastocne venujem aj doma :unamused:
19. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ucitelka (OA a sportove gymnazium) a poobede este ucim kurzy a doucujem a byvam s dvomi chlapmi. Adrenalinu mam ako maku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica v kt. casti BA byvas, ked sa mozem opytat? Normalne, ked chodim autom a ked vidim zenu s kocikom na prechode, tak davam prednost a v duchu si hovorim, ze co ked je to niekto z MK. :sweat_smile:
Inak ma rozculuju zenske s detmi, co prechadzaju cez cestu mimo prechodu a este v usekoch, kde je husta premavka. :angry:
19. okt 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja uz s kocikom nejaky ten rok nechodim, ale zas budem. a cast karlovka-kopec :wink:
19. okt 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tusim raz spominala, ze chodis okolo EU, takze asi petrzka
19. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj, tam sem-tam zavitam, mala som tam kamarata a kolegyna mi byva na Dlhych. Mas vymakane lytka z kopca?
19. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, hej, Petruska... :grinning:
19. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, nejak sa to tu zvrhava na BA....tak ja byvam na Chrenovej... :grinning:
19. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V NR som studovala. A vdaka tomu do NR nechodim prilis rada. :unamused: Ale inak sa mi tam pacilo, ked som bola na prijimacky. :wink:
19. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved za to :grinning: a lytka radsej nejdem komentovat, ale cyklisticke rozhodne nie su :rolling_eyes:
fafa, neziarli :grinning:
19. okt 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby mne sa tak paci zaciatok tejto temicky :grinning: :grinning:
19. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, tak ja uvidím svojho muža až v nedelu a to už asi budem musieť adrenalínovať (v zmysle ťuťu muťu :grinning: )

tak, ja keď som bývala na DD, tak som prvý rok nemala auto a keďže 62 (neviem, či to ešte existuje, vraj tam teraz jazdia trolejbusy) chodila strašne narvaná, takže som chodila z dola až nad delvitu (teraz je to tuším billa) pešo... hmmm, to som mala krásne nôžky, väčšinou som chodila v opätkoch... teraz môžem snívať, mám o 10 kg viac :angry:
okrem toho neznášam výťahy, tak som väčšinou chodila na piate pešo
asi sa presťahujem...
19. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len zaciatok? este treba uviest, kde ten zaciatok konci :confused: :grinning: , aby sme vedeli pokracovat v spravnej lajne
19. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ja neviem??? a už sa to začalo?? :wink:
19. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co tak nejaky dadaisticky vers?

brada
rada
da
a
19. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim, idem adrenalinovat konecne aj v praxi
dobru noc :slight_smile:
tilly, vymenim byt za rod. dom :grinning:
19. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, veď to sa dá, my to tak teraz robíme, predali sme ten byt na DD a staviame v hamuliakove :wink:
19. okt 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, keby si sa aj teraz tak presla...Inak som zistila, ze dobre zamestnanie na chudnutie je casnik-casnicka. najlepsie v nejakom oblubenom podniku.
19. okt 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc Certica!
19. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok