Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
19. okt 2007

no, vidim, ze uz aj moja english je v stave nudze 😅

fafa
19. okt 2007

certica 😎 😲

fafa
19. okt 2007

no zaujimalo by ma kde sa flaka autorka... 😠

sharlotta
19. okt 2007

Certica, ale aspon by sa tvoje dieta mohlo v skole chvalit, ze ono uz take veci robilo, ked bolo este v brusku. 😀 Ale dobre si to naplanovala, je dobre, ze medzi surodencami nie je az taky vekovy rozdiel. Medzi mnou a bratom je rok a 6 mesiacov. Chudak moja mama.

certica
19. okt 2007

ja viem, hanba mi 😔 , ale zas nekecam ani na skype, ani na icq, ani na babetku a pod., ak je to polahcujuca okolnost

roasha
19. okt 2007

sharlottka,ale nie,to ber tak,ze certuliatko teraz potrebuje pokec,je md,stale ten isty stereot.,urcite nie je tolko s ludmi,tak to niekde vykeca.ja ked som bola md,mne chybal pokec.

sharlotta
19. okt 2007

Ale my dvaja sme odmala velki kamarati, az dodnes a mame sa velmi radi, takze nam to s bratom vyhovuje. So mnou bola mama na materskej len pol roka. Potom musela nastuit do prace, lebo tam boli nejake veci okolo jej miesta.

sharlotta
19. okt 2007

Inak ja mam adrenalinovu robotu. Na adrenalin sa urcite v mojom zivote stazovat nemozem.

certica
19. okt 2007

dakujem za pochopenie 😀
fafa, klidek. inac, kedy nas pridete kuknut? korcule mozeme odlozit na dalsie leto 😀 - no, to je celkom fajn adrenalin, len keby som ho castejsie praktizovala. este ked ste ten orbitrek spominali, tiez mi tu stacionar stoji ladom - krpec si z neho spravil akoze motorku a zapaja si tam rozne kable a pod. 😀
ja mam segru o 10r. starsiu a je to take ine, v podstate ako dvaja jedinacikovia

sharlotta
19. okt 2007

Certica, to urcite, ked je medzi vami taky rozdiel....
Moj kamarat si zo stacionaru spravil vesiak. 😅

fafa
19. okt 2007

certi, v BA sme boli asi pred dvoma tyzdnami v IKEA tak na tri hodinky...toto bolo prvy krat odkedy sme sa vratili....takze mozno opat na jar...alebo uz korcule a kocik v tvojom pripade...sharlotta - aka je ta praca? daj typ...ja mam total nezazivnu - ziadny adrenalin....

certica
19. okt 2007

ked sme pri praci, ja mam tiez nezazivnu, preto sa tak nezeniem spät, navyse sa jej ciastocne venujem aj doma 😒

sharlotta
19. okt 2007

Ucitelka (OA a sportove gymnazium) a poobede este ucim kurzy a doucujem a byvam s dvomi chlapmi. Adrenalinu mam ako maku 😝

sharlotta
19. okt 2007

Certica v kt. casti BA byvas, ked sa mozem opytat? Normalne, ked chodim autom a ked vidim zenu s kocikom na prechode, tak davam prednost a v duchu si hovorim, ze co ked je to niekto z MK. 😅
Inak ma rozculuju zenske s detmi, co prechadzaju cez cestu mimo prechodu a este v usekoch, kde je husta premavka. 😠

certica
19. okt 2007

😀 ja uz s kocikom nejaky ten rok nechodim, ale zas budem. a cast karlovka-kopec 😉

certica
19. okt 2007

ty si tusim raz spominala, ze chodis okolo EU, takze asi petrzka

sharlotta
19. okt 2007

Jaaaaj, tam sem-tam zavitam, mala som tam kamarata a kolegyna mi byva na Dlhych. Mas vymakane lytka z kopca?

sharlotta
19. okt 2007

Hej, hej, Petruska... 😀

fafa
19. okt 2007

hej, hej, nejak sa to tu zvrhava na BA....tak ja byvam na Chrenovej... 😀

sharlotta
19. okt 2007

V NR som studovala. A vdaka tomu do NR nechodim prilis rada. 😒 Ale inak sa mi tam pacilo, ked som bola na prijimacky. 😉

certica
19. okt 2007

ved za to 😀 a lytka radsej nejdem komentovat, ale cyklisticke rozhodne nie su 🙄
fafa, neziarli 😀

sloboda4
19. okt 2007

jaaaaj baby mne sa tak paci zaciatok tejto temicky 😀 😀

tilly
19. okt 2007

jaaj, tak ja uvidím svojho muža až v nedelu a to už asi budem musieť adrenalínovať (v zmysle ťuťu muťu 😀 )

tak, ja keď som bývala na DD, tak som prvý rok nemala auto a keďže 62 (neviem, či to ešte existuje, vraj tam teraz jazdia trolejbusy) chodila strašne narvaná, takže som chodila z dola až nad delvitu (teraz je to tuším billa) pešo... hmmm, to som mala krásne nôžky, väčšinou som chodila v opätkoch... teraz môžem snívať, mám o 10 kg viac 😠
okrem toho neznášam výťahy, tak som väčšinou chodila na piate pešo
asi sa presťahujem...

certica
19. okt 2007

len zaciatok? este treba uviest, kde ten zaciatok konci 😕 😀 , aby sme vedeli pokracovat v spravnej lajne

sloboda4
19. okt 2007

certi ja neviem??? a už sa to začalo?? 😉

sharlotta
19. okt 2007

A co tak nejaky dadaisticky vers?

brada
rada
da
a

certica
19. okt 2007

tak ja sa lucim, idem adrenalinovat konecne aj v praxi
dobru noc 🙂
tilly, vymenim byt za rod. dom 😀

tilly
19. okt 2007

certi, veď to sa dá, my to tak teraz robíme, predali sme ten byt na DD a staviame v hamuliakove 😉

sharlotta
19. okt 2007

Tilly, keby si sa aj teraz tak presla...Inak som zistila, ze dobre zamestnanie na chudnutie je casnik-casnicka. najlepsie v nejakom oblubenom podniku.

sharlotta
19. okt 2007

Dobru noc Certica!