Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
19. nov 2007

fuj a ja sa roky utesujem, ze jedine miestecko, co mi neznicili porody na tele su moje tlapky........ boty su mi fuuuuuuuuuuuuuuurt ok, ostatne casti tela nespomeniem, na pondelkovu depresiu je uz aj tak neskoro..........co domco v skolke? este nema sopel?

roasha
19. nov 2007

ahojky zeny,mala vcera sedela na hajzliku,pozerala ELLE,a zasnene obzerala saty v style pret-a-porte.ja take vraj mat nemozem,lebo som vraj vraskava/nie je pravda 😅 /,ze ja si mam dat radsej na tvar"blato z mora"/bahno z mrtveho mora/,a vecer ma zaklincovala,ze si mam kupit "figuretu" na chudnutie. 😀

tilly
19. nov 2007

roasha, no detská úprimnosť... 😅 ona vidí pekné tety v tv alebo v časákoch + reklamy a potom to takto dopadne...

viamka, malý je už super, teší sa do škôlky, vôbec neplače, soplík... no neviem, zdá sa mi ako keby mal vnútorné sople, ale len keď prídeme zvonku a tak, v noci pekne dýcha 😉

roasha
19. nov 2007

ved ja mam 55kg 😅 ,a nevedela som co je figureta,normalne ma zaskocila. 😀

tilly
19. nov 2007

😲 tak to by si sa už aj stratila s tou figuretou, možno myslela, že s ňou priberieš... 😉

roasha
19. nov 2007

jezis,ja dam este kilo dole,a budem spokojna.dneska sme sa so svagrinou v robote sulali,nasla som opasok,nosila som ho cca 7r dozadu,teraz zapnuty na poslednej dierke,a vtedy cca 20cm uzsi pas.neskutocneeeee. 😀

viamka
autor
20. nov 2007

ako to vidim ja:

neodda sa zakladat temu, aj tak mam pocit, ze ich je tu pozehnane......

viete, ze som bola s detmi na lieceni.... okrem inych tam bola mamicka s troma dcerkami: tretiackou, piatackou a prvackou na strednej. chcem vam o nich napisat par riadkov.... po par dnoch boli mamicky vacsinnou dost nervozne: zmena prostredia, kopec vysetreni, ponorka a ine dovody.... len tato mamicka za tri t. nekricala, nebola podrazdena a vsetko s nadhladom zvladala. /nechapem na com ficala/ v jedalni jej deti jedli s priborom a nic nevyliali, narozdiel od tych ostatnych si pred jedlom umyvali ruky. jej deti boli naozaj vzorne, zdravili,a robili vsetko, co od deti chceme aby robili....
ked moj mladsi mal teploty a chcela som starsieho dostat z oddelenia na chvilu von, tak ona bola ochotna mi ho vziat na prechadzku...
naco ten chvalospev??? ONA JE ROMKA! zmenila som nazor na ciganov a neprisposobivi a spinavi a asociali su slova, ktore by som na jej adresu nikdy nemohla pouzit. skoda, ze verejnost vnima vdaka mediam a osobnym skusenostiam len romske zlo! mam iny zazitok a chcela som sa s vami on podelit.... dovod som mala jediny: nkdy som nechapala snahy "poludstit" toto etnikum, vlastne ani nechapem doteraz. viem len, ze co je dobre, netreba vylepsovat. odteraz si dam sakra pozor, aby som vnimala kazdeho cloveka, co stretnem, ako indvidualitu.... tak asi

tilly
20. nov 2007

hej, viamka, aj takéto sú, tiež poznám cigánov, lebo oni si tak hovoria, ktorí sú pracovití a sú na roztrhanie, už len keď si zoberieš saróziovcov (malá vanesska, cigánsky diabli, či ako si to hovoria), oni sú čistotní, usporiadaní a asi aj sakra pracovití, musia na sebe makať a cvičiť a cvičiť každý deň...

keď sme bývali na DD, tak sme v dome mali takýchto, mali tuším tri deti, otec bol v práci vo švajci a tie decká vždy po škole cvičili do úmoru (čo nebolo vždy príjemné, keď tam vyhrávali na celý dom, ale to je nevýhoda panelákov)...

ale to je pár prípadov z milióna, väčšina cigánov sú zlodeji, povalači, vrahovia, feťáci, podvodníci, humusáci, neprispôsobiví... a ako vždy na nich doplácajú tí slušní, čistotní, tak to chodí

tilly
21. nov 2007

adrenalán skončil??? 😲

tilly
22. nov 2007

že adrenalán...

ozaj, baby, čo je s čerticou? dlhšie som ju nevidela... 😲

roasha
22. nov 2007

dufajme,ze neskoncil. 😅 momentalne letim do prace/mala je zasa chora,tak sa liecime/,este ze ma ma kto zaskocit. 🙂 k"ciganom"-tu ich mame pozehnane,ale slusne percento?mozno tak 5%?. 😒

certica
22. nov 2007

hello, hello, tady! 😀

roasha
22. nov 2007

no ahojky kocky. 😎 😎

certica
22. nov 2007

no co nove? fotak drzi a hlavne fici?

roasha
22. nov 2007

jasneeeee. 😀 a teraz som 3dni domca s malou opicou,tak sa pofotime,a cosi sem hodime. 😎 hlavu uz mam taku vypratu,akurat som rozmyslala,ze to teraz seknem na light blond,uz mam doma aj farbu. 😵

viamka
autor
22. nov 2007

certica vitaj, ja som tu vasu sminkovu debatu nemohla a nemohla docitat! tak na com teraz ficis??? mace up neviem z tej fotky posudit /aj tk tomu prd rozumiem/, ale uuuuuuusmev je asi najkrajsim licidlom! ako by povedala dara, moc vydarene foto a tvoja face ma bavi.......... 😀 a ake su gyn spravy???

tilli, ok, toto som napisala, lebo to bol moj zazitok, nie aby som niekomu dvihla tlak! proste prvy cigani, okrem sarkeziovcov, co mi boli pochuti....

a adrenalin? to musia stat hviezdy v zvlastnom, postaveni, aby sme sa tu zisli aspon priblizne v jednom case a v starej zostave 😎 a treba preberat klasiku temy: chlapov, kuchynu, deti a suncicky.............

verulka ako? kedy dalsia skuska????

certica
22. nov 2007

viamka 😀 , ty ma vzdy (sem tam) tak potesis 😵 no ja momentalne vcul ficim na pikau 😅 , aj sa pri tom usmievam, len mam potom kol oci mimicke vrasky. asi zacnem byt vazna 😀
gyn news: prave dnes som mala poradnu aj uzv, chlap potrvrdeny, vraj ma svalnate ruky - takze pepek namornik, aby ma mohol pekne masirovat 😎 , velkostou sme na den presne 😎 , no akurat budem musiet absolvovat pokec s kardiologickou kvoli tlaku

a vy uz ste teda domenko?

certica
22. nov 2007

roasha, dufam, ze sa tych tvojich fotos dozijem
inak, doki na usg mi pochvalil udajne male brucho (vraj tak do dlane 😀 ) a dobru pokozku ha-ha 😎

roasha
22. nov 2007

😀 😀 😀 brusko mas zlate,take akurat,normalne nemas chybu.pocuj herecka,ak mam logicke myslenie 😀,tak ta mozem poslat na pivco,si odo mna o cca pol roka mladsia.ale teraz si tehu,tak skocim ja tebe. 😀

roasha
22. nov 2007

certi a ten tlak,no to je uz vekom... 😀 😀 😀 😀

viamka
autor
22. nov 2007

na tlak je dobre vynechat vecerne spravy! inak ti fandim a drzim palceky. pepek ma miery akurat? a co si cakala? treningom sa dosahuju dokonala vysledky.... ver mne, plodnej matke 😀 verulka ti to iste potvrdi 😀

certica
22. nov 2007

no neviem, ci si to brucho nepomylil so zadkom 😀
vekom asi ne, ja som mala zvyseny aj pred 10 rokmi. teraz som bola ale od rana dost nastartovana, navyse 3 dni bez sexu, som trochu viac nervna, tak som aj cakala problemy s tlakom 😀. som totiz na tabletkach kvoli mykoze (to uz som nemala hadam 7r.)

roasha
22. nov 2007

aj ja som mala stale vysoky,prvy krat sa lekar pozastavil pred 14r,ale nekleplo ma... 😅

viamka
autor
22. nov 2007

3 dni ta rozhodia! chvala bohu, ze nezijes s mojim furt odcestovanym /skoro furt/chlapom..... zase ale ked sa objavi, stoji o za to 😀

roasha
22. nov 2007

viamka,som sa zasmiala,precitala som to-skoro furt chlapom. 😀

certica
22. nov 2007

no, je pravda, ze ked ma clovek trochu pauzu, potom to stoji za to, ale momentalne ma nelaka predstava, ze ma roztrhne 😀

roasha
22. nov 2007

co ste odpadli,ci sexujete?vsimli ste si na ktorej sme strane?chaaaaa,a bali ste sa,ze to emjee zavrie. 😎 /teraz neprovokujem admina/ 🤐 😅

certica
22. nov 2007

neprovokuj! 🙄 venujem sa dietatu okrem ineho...

roasha
22. nov 2007

jaaaj?... 😀

roasha
22. nov 2007

ja sa tu vytesujem,lebo mna moja mala uz niekolkokrat xcela vyhodit,aby sa sem nalepila ona. 😅