Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
19. okt 2007

zmena
mena
ena
na
a

a uz idem 😀

tilly
19. okt 2007

nooo, mala by som sa asi viac prechádzať, ešte s kočíkom mi to celkom išlo, ale teraz už krpec v kočíku neobsedí, tak všetko vybavujeme autom a je to vidieť 😲 😒

čerti DN

sharlotta
19. okt 2007

No, ja odkedy chodim auto a zrusili nam jedalen v skole a zijem len na bagetach, pri mojej vyske sa za chvilu budem gulat, auto mi ani nebude treba.

tilly
19. okt 2007

hmm, tak ja sa pri svojej výške gúlať nebudem, ale budem vyzerať ako zlobr 😀

viamka
autor
20. okt 2007

vitaj emjee, tak podla prispievateliek asi vidis, ze nie je co komentovat...... 😉 sme sa chceli stara partia zase trosku vyventilovat, ako kedysi na "chudneme" - cca pred rokom a sme natolko slusne, ze sme sa rozhodli to robit na samostatnej teme a "neprznit" ine temy.......
mk to znesie, lebo pravidelne preberame deti, muzov, sople, hnacky, vianoce, svokry a ine radosti zivota....
povodne som varhovala temu : ...aneb ako pripravit emjee o rozum!
tak dufam, ze plusovo ohodnotis :adrenalinovy relax 😀

viamka
autor
20. okt 2007

no fafa, to musim zalozit temu, aby si tukala prstikmi???? daj mi vediet, ako sa to poriesilo s mangelom! samozrejme ip, alebo inak menej verejne. v nedelu sa chystame do nr!!! nerob paniku, neumyvaj okna, az tu buducu, nie tuto 😀

viamka
autor
20. okt 2007

expi, hallo!!!

tilly
20. okt 2007

viamka 😀 😀

roasha
20. okt 2007

ahoj blavaaaaaaaaa,,,a cele SK... 🙂 🙂 🙂

tilly
20. okt 2007

😀

verulka
20. okt 2007

No teda damy, tak som tu 😎
chcete pekny adrenalin na piatok? Co tak moj vcerajsi- od 7,30 robota( kedze bol kratky den s koncom o 11,30) a plus nadcasy, doliezla som domov o 14,00. Kedze ma v ten den cakala este super detska party, tak som nakupila, upratala, vymakala tortu, pripravila chlebicky. Potom som sa poblinkala, polezala si a o 17,00 som vitala hosti uz aj osprchovana 😀 samozrejme, ze vsetko co sa dalo sa poserinkalo, ale nikto na to , okrem mna, neprisiel. Detvaky aj s rodicmi (nasi partaci) vypadli o 9 a po veernom kolotoci, som si o 10 lahla k telke, ze konecne freetime. ale uz som si ho ani nevladla uzit a lomila som ako drevo 😀
dnes je klidek, iba od rana skola a teraz padim k svokruske 😉
fafa, ja som sa zamestnala, nielen po dlllhej MD, ale aj 1.krat v zivote. V prac. procese vsak dlho neostanem 😀 😀 budem s certzicou vymakavat nozicky 😀

verulka
20. okt 2007

tilly, ak ked chces vidiet gulajuce sa cudo, tak skocime na kafe 😎 mna sa pytaju na pohlavie babatka, a ked poviem, ze sa to dozviem cca v januari, tak si myslia ze mam termin 😅 ale neva...chudnutie bude z kolotoca, ktory ma caka snad efektivne 😀

fafa
20. okt 2007

verulka ahoj....straaaasne sa tesim z toho tvojho tehulkovania...gratulujem... 😉 😉

fafa
20. okt 2007

ja viem, ze som asi dost opozdena...ale co uz...

verulka
20. okt 2007

dakujem 😵 😵 aj my sa tesime 😀

tilly
20. okt 2007

verulka, neveríííím, ale vraj sa pri ďalších deťoch bruško zväčšuje rýchlejšie, tak pri štvrtom je to logické 🙂
ale ty to rýchlo schudneš, tým sa netráp, ja neviem ani pribrať (teda viem, ale nie tým správnym spôsobom) a už vôbec nie schudnúť... ale už ani nechcem priberať, nechcem sa zas vláčiť ako kačica v lete...
tak si pekne počkám a začnem zas s káčatkami na jar

fíííha, píšem totálne zrozumiteľne, ale k tejto téme sa to hodí 😀

viamka
autor
20. okt 2007

no dobry vecer!

no veulka ahoj!!! tak som si /poucena certicou/ mrkla na tvoj pas a chalani sa mi zdaju akysi velky!!! asi je to pravda, ze u cudzich rastu deti rychlejsie.... aj ked ty si mi neni celkom cudzia 🙂

ako sa im teraz dari, myslim s exemom a bielkovinou v mlieku? a andrejka je stvrtacka?

fafa, ty aky mas problem s opozdenim??? hod este melir a tvar sa ako blondinka, funguje to suuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeer. ver mi! 😀

videl niekto expi??? 😕

dannynka
20. okt 2007

viamka-ahoooj,
zase ma zanedbavas 😢 😢 😢 😢 😢

viamka
autor
20. okt 2007

este "to" len otvaram!!! vydrz!

verulka
20. okt 2007

viamka, no chalani su uz total ok. Uz ich zamliecujem asprezivaju pri tom neskonalu rozkos- ist a vybrat si krabicu mlieka z lednice a napit sa 😉 mne sa tiez zdaju strasne velki, tak som si uz zabezpecila nieco malicke 😀
Ajka je uz stvrtaka- momentalne si pripadam, ze vsetko co platilo pri mojich porodoch je uz 100rokov za opicami 😅 a to som bola presvedcena, ze som rodila prednedavnom 😀 halvne pri pohlade do zrkadla som s ukludnovala, ze som v podstate chvilu po porode 😀 😀

certica
20. okt 2007

idem vas aspon pozdravit 😎

dannynka
20. okt 2007

ahojte mozem sa pridat 😒 😒 😒 😒
hmm??

verulka
20. okt 2007

dannynka, nepytaj sa a priadj sa 😉 je to tu o vsetkom a o nicom- len tak sa pusti hlava na spacir 😀
certi, prenasledujem ta aj v inej teme 😀

dannynka
20. okt 2007

dakujem verulka ja uz som poucena od tej najhlavnejsej😀 😀 😀 😀

viamka
autor
20. okt 2007

certica na sobotny vecer je to pre mna malo!!!!!!!!!!!!! 😖

podpisana narocna!

verulka a co sa zmenilo? dietatko uz nevychadza TADE a netreba tlacit??? ja som dva roky po porode a pamatam si len to pekne = nic!

certica
20. okt 2007

to je tu nejak podelene? ze najhlavnejsia, hlavna, menej hlavna, pohlavna... 😀 😕

dannynka
20. okt 2007

certica 😀 😀 😀 😀

viamka
autor
20. okt 2007

😅 vysvetli to niekto blondinke???

certica
20. okt 2007

ako prepac viamka, ale ja som dnes mala bohaty kulturny den (potrebujem oddych), aj som na hojdacke lietala, skoro som si zadok natrhla - ale neplas sa, myslim len rifle 😉

verulka
20. okt 2007

viamka, bvychadza tade, ale to je jedine 😀 😀 i ked ako som pisala certici, ze mne hrzi vytah úpripadne nejaky hypac, takze ak koncom aprila alebo zac. maja uvidite v telke spravu o porode na verejnosti- budem mvat do kamery 😎
tak ja som za chytru 😎