• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
zmena
mena
ena
na
a

a uz idem :grinning:
19. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mala by som sa asi viac prechádzať, ešte s kočíkom mi to celkom išlo, ale teraz už krpec v kočíku neobsedí, tak všetko vybavujeme autom a je to vidieť :astonished: :unamused:

čerti DN
19. okt 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja odkedy chodim auto a zrusili nam jedalen v skole a zijem len na bagetach, pri mojej vyske sa za chvilu budem gulat, auto mi ani nebude treba.
19. okt 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak ja sa pri svojej výške gúlať nebudem, ale budem vyzerať ako zlobr :grinning:
19. okt 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj emjee, tak podla prispievateliek asi vidis, ze nie je co komentovat...... :wink: sme sa chceli stara partia zase trosku vyventilovat, ako kedysi na "chudneme" - cca pred rokom a sme natolko slusne, ze sme sa rozhodli to robit na samostatnej teme a "neprznit" ine temy.......
mk to znesie, lebo pravidelne preberame deti, muzov, sople, hnacky, vianoce, svokry a ine radosti zivota....
povodne som varhovala temu : ...aneb ako pripravit emjee o rozum!
tak dufam, ze plusovo ohodnotis :adrenalinovy relax :grinning:
20. okt 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fafa, to musim zalozit temu, aby si tukala prstikmi???? daj mi vediet, ako sa to poriesilo s mangelom! samozrejme ip, alebo inak menej verejne. v nedelu sa chystame do nr!!! nerob paniku, neumyvaj okna, az tu buducu, nie tuto :grinning:
20. okt 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
expi, hallo!!!
20. okt 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blavaaaaaaaaa,,,a cele SK... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda damy, tak som tu :sunglasses:
chcete pekny adrenalin na piatok? Co tak moj vcerajsi- od 7,30 robota( kedze bol kratky den s koncom o 11,30) a plus nadcasy, doliezla som domov o 14,00. Kedze ma v ten den cakala este super detska party, tak som nakupila, upratala, vymakala tortu, pripravila chlebicky. Potom som sa poblinkala, polezala si a o 17,00 som vitala hosti uz aj osprchovana :grinning: samozrejme, ze vsetko co sa dalo sa poserinkalo, ale nikto na to , okrem mna, neprisiel. Detvaky aj s rodicmi (nasi partaci) vypadli o 9 a po veernom kolotoci, som si o 10 lahla k telke, ze konecne freetime. ale uz som si ho ani nevladla uzit a lomila som ako drevo :grinning:
dnes je klidek, iba od rana skola a teraz padim k svokruske :wink:
fafa, ja som sa zamestnala, nielen po dlllhej MD, ale aj 1.krat v zivote. V prac. procese vsak dlho neostanem :grinning: :grinning: budem s certzicou vymakavat nozicky :grinning:
20. okt 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, ak ked chces vidiet gulajuce sa cudo, tak skocime na kafe :sunglasses: mna sa pytaju na pohlavie babatka, a ked poviem, ze sa to dozviem cca v januari, tak si myslia ze mam termin :sweat_smile: ale neva...chudnutie bude z kolotoca, ktory ma caka snad efektivne :grinning:
20. okt 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka ahoj....straaaasne sa tesim z toho tvojho tehulkovania...gratulujem... :wink: :wink:
20. okt 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze som asi dost opozdena...ale co uz...
20. okt 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: aj my sa tesime :grinning:
20. okt 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, neveríííím, ale vraj sa pri ďalších deťoch bruško zväčšuje rýchlejšie, tak pri štvrtom je to logické :slight_smile:
ale ty to rýchlo schudneš, tým sa netráp, ja neviem ani pribrať (teda viem, ale nie tým správnym spôsobom) a už vôbec nie schudnúť... ale už ani nechcem priberať, nechcem sa zas vláčiť ako kačica v lete...
tak si pekne počkám a začnem zas s káčatkami na jar

fíííha, píšem totálne zrozumiteľne, ale k tejto téme sa to hodí :grinning:
20. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dobry vecer!

no veulka ahoj!!! tak som si /poucena certicou/ mrkla na tvoj pas a chalani sa mi zdaju akysi velky!!! asi je to pravda, ze u cudzich rastu deti rychlejsie.... aj ked ty si mi neni celkom cudzia :slight_smile:

ako sa im teraz dari, myslim s exemom a bielkovinou v mlieku? a andrejka je stvrtacka?

fafa, ty aky mas problem s opozdenim??? hod este melir a tvar sa ako blondinka, funguje to suuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeer. ver mi! :grinning:

videl niekto expi??? :confused:
20. okt 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka-ahoooj,
zase ma zanedbavas :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este "to" len otvaram!!! vydrz!
20. okt 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, no chalani su uz total ok. Uz ich zamliecujem asprezivaju pri tom neskonalu rozkos- ist a vybrat si krabicu mlieka z lednice a napit sa :wink: mne sa tiez zdaju strasne velki, tak som si uz zabezpecila nieco malicke :grinning:
Ajka je uz stvrtaka- momentalne si pripadam, ze vsetko co platilo pri mojich porodoch je uz 100rokov za opicami :sweat_smile: a to som bola presvedcena, ze som rodila prednedavnom :grinning: halvne pri pohlade do zrkadla som s ukludnovala, ze som v podstate chvilu po porode :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vas aspon pozdravit :sunglasses:
20. okt 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa pridat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
hmm??
20. okt 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka, nepytaj sa a priadj sa :wink: je to tu o vsetkom a o nicom- len tak sa pusti hlava na spacir :grinning:
certi, prenasledujem ta aj v inej teme :grinning:
20. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem verulka ja uz som poucena od tej najhlavnejsej:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica na sobotny vecer je to pre mna malo!!!!!!!!!!!!! :confounded:

podpisana narocna!

verulka a co sa zmenilo? dietatko uz nevychadza TADE a netreba tlacit??? ja som dva roky po porode a pamatam si len to pekne = nic!
20. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tu nejak podelene? ze najhlavnejsia, hlavna, menej hlavna, pohlavna... :grinning: :confused:
20. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: vysvetli to niekto blondinke???
20. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako prepac viamka, ale ja som dnes mala bohaty kulturny den (potrebujem oddych), aj som na hojdacke lietala, skoro som si zadok natrhla - ale neplas sa, myslim len rifle :wink:
20. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, bvychadza tade, ale to je jedine :grinning: :grinning: i ked ako som pisala certici, ze mne hrzi vytah úpripadne nejaky hypac, takze ak koncom aprila alebo zac. maja uvidite v telke spravu o porode na verejnosti- budem mvat do kamery :sunglasses:
tak ja som za chytru :sunglasses:
20. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok