Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
4. dec 2007

verulka, my máme snehule 28 😲

ex, no mohla by som napísať story z manželského života, napr. dnes... vytočená som na maximum, ale tichá domácnosť má svoje výhody, už dve hoďky sedím za PC a nikto nepindá 😀

ale už idem kúpať malého a dám ho spinkať, aby som si mola pozrieť romantiku (VKV)

expertka8
4. dec 2007

...ODKAZ PRE viamku!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

...cica...zajtra drziiiiiiiiiiiiim palce...tfuj..tfuj...tfuj... 😵 😵 😵

certica
4. dec 2007

neviem sice o aku udalost sa jedna, ale drzim tiez - vsetkych 20 😀 😉

certica
4. dec 2007

prstov samozrejme...

verulka
4. dec 2007

vimaka, co tak nejake podrobnosti, ked si uz magam prsty 😀 Drzkaj sa..

fafa
4. dec 2007

No Viamka drz sa, teda...nejak nam tu absentujes... 😒

expertka8
4. dec 2007

...baby..ja to na nasu "zakladajucu sefku" bonznem 😅 ...ak ma pamat opat ne/s/klame...zajtra by mala mat pohovor 😉 ...ale uz som tixo 🤐 😀 😀 😀

verulka
4. dec 2007

jaaaj, tak viamka, to je balada 😉 jednoducho ich presvedcis svojou osobnostou 😉 silno drzim paste 😉

tilly
4. dec 2007

jaj, no to moc držím palce...

tak, dospeli sme do ďalšieho štádia, píšeme si lístočky 😀 nebavíme sa spolu, tak keď potrebujeme niečo riešiť, tak si to napíšeme 😅

inak, ak sa tu budem zdržovať viac ako hodinku, tak ma vykopnite učiť sa a dávajte mi verulku za príklad 😉

certica
5. dec 2007

tilly, z isteho hladiska to znie celkom romanticky 😀 😎 , len dufam,ze aspon vlastnym rukopisom a nie na pc prostr.tlaciarne 😀

verulka
5. dec 2007

tilly, to je fajn, ze mna za priklad 😀 chces sa gulat 😀 ?
Tak my nezvladame tichu domacnost, na to sme moc pohodlni a minimalne ja desne ukecana 😅 a moj drahy sa odmieta hnevat, cize hnevam sa len ja a to ma tiez nebavi 😀

tilly
5. dec 2007

certica, jasne, že vlastnou rukou 😀 ale stále sa nebavíme, ser...m na neho, nech sa vytrucuje a dá mi pokoj, aj tak vôbec nie je doma, vystačím si aj bez neho...

verulka, nie, gúlať sa nechcem a už vôbec nie teraz, keby som mala zas rodiť v lete, tak ma porazí

tilly
5. dec 2007

tak ten starý sa celý deň neozval, dlabem na neho, by som mu poslala mms z mikuláša, ale kašlem na neho, ale musí ho to stáť dobre veľa síl, lebo určite je zvedavý, ako bolo, ako sa domčovi páčil mikuláš, tak mu treba, nemá byť tvrdohlavý 😀

expertka8
6. dec 2007

...krasne mikulasske ranko 😵
..neviet co je s viamkou????...vyhlasim po nej celostatne patranie??? 😅
...fafa....ten buduci tyzden plati???..nesklam ma cica 😅
...certi...ako sa citis??? 😵
...tilly....ze "stary"....ty mlade maso🙂)))))
..ostatne babule..podla foto z mikulasskeho stretka...muselo byt SUPER 😉

verulka
6. dec 2007

exp, bolo fajn, i ked ja som bola len chvilku 😉 viamka by sa povinne mala ozvat, vsak uz nam tu riadne chyba...Tilly, len nebudte obaja tvrdohlavi, lebo stratite vela casu, ktory sa da vyuzit aj lepsie nez sa na seba hnevat 😉

fafa
6. dec 2007

Verulka, veru ocenujem tvoj pristup...aj u nas je to tak...vydrz mame tak max 3 dni bez slova...
Prave mi volali zo skolky, ze si maly roztal bradu - no parada... ☹
Ex, utorok plati, inak ma ide porazit, lebo akurat ma moja dcera prvu vianocnu besiedku a ja tam nebudem 😔

tilly
6. dec 2007

ex, ťahá mu na 40, tak je starý a ja som mladá laňka 😀 a ignorant mi nezdvíha a neodpovedá na sms, teraz neviem, či sa mám zabíjať a letieť pre malého do škôlky, alebo ho vyzdvihne on a ja si môžem dokončiť robotu 😠

verulka, ja ho dlabem, ja som mu nič také nespravila, aby ma takto ignoroval, keby to bola moja chyba, tak sa ospravedlním, políškam a bolo by to možno OK, ale takto sa nebudem podlizovať, keď viem, že len moja vina to nie je, väčšinová chyba je jeho, tak čakám, že sa začne správať normálne a ak nie, tak ho tak naseriem, že bude vražda asi u nás doma 😀
predám mu barák čo stavia, keďže je len môj a aj u notára sa podpísal, že pozemok a dom je len môj... tak nech ma dlho neserie!!!

fafa
6. dec 2007

Tilly, vidim, ze si pripravena bojovat 😀
Ja sa inak tiez viem vytocit do bezvedomia, len ja mam doma ten druhy pripad, moj sa nevie dlho hnevat... 😉

tilly
6. dec 2007

ani ten môj sa nikdy takto nehneval, ja sa nevytáčam do bezvedomia, ale teraz sa cítim ukrivdená, ale je to jeho vec, on si to totálne posral, stratil u mňa veľmi veľa na hodnote, asi si počkám kým ten dom dostavia a potom sa odsťahujem, totálne všetko pokašlal kvôli blbosti 😠

fafa
6. dec 2007

Tilly, nejak to predychaj...mate spolu krasneho syna...chlapi su niekedy dost divni...inak ako v skolke??

tilly
6. dec 2007

v škôlke je dobre, malému sa páči a tá teta učiteľka čo tam je, je strašne zlatá a domčo ju má rád, čo je asi najhlavnejšie, naučí ich strašne veľa básničiek pesničiek a pod., jemu sa páči, ráno mi dal pusinku a odtlačil ma, "choď preč maminka" 😀 takže dobre, aj keď sme už prekonali kašel, ale to k tomu asi patrí...

fafa
6. dec 2007

Tak to ste super...my chodime od septembra, zvycajne ich nosi manzel, ale ked idem ja, tak mala este krivi pusu do placu...ale aj jej sa paci, hlavne tie pesnicky a tanceky...myslela som, ze to s nou bude dramatickejsie...no idem na obed...dobru chut vsetkym... 🙂

tilly
6. dec 2007

práve preto domča prvé dva týždne nosil len muž do škôlky, ja som to nezvládala, on to videl, tak reval, akonáhle som zavrela dvere za sebou, tak bol ticho...

dobrú chuť

expertka8
6. dec 2007

...fafa....OK...na utorok sa tesim ako male decko...uz vazne potrebujem vypadnut 😅 ...len neviem..kde si ohrejeme ritky..lebo po podnikox nebeham 😀

...tilly...to mu vravim maxi "prejav lasky"...prepisat celu nehnutelnost na mangelku 😉 😀 😀 😀 ...tak sa uz nebructe...blizi sa vikend...kupte si vinko...prip. Tvoj oblubeny fernetik...a spravte si peknu xvilku 😵 ...zivot je sakramensky kratky..na to..aby ste sa na seba hnevali 🙂 ...a mimoxodom....2.4. je tu..co nevidiet...budete/me/ mat vyrocie...nex mate na co pekne spominat 😉
...stavim sa...ze by Ta Tvoj xlap nevymenil ani za nic na svete 😉

verulka
6. dec 2007

Tily, este jendo ma napadlo: Vie o tom ten tvoj? Posli mu v sms link sem, nechsi precita a podla toho sa sprava...Chlapi su fakt mierne odlisni druh 😉 drzim palce, nech uz moze aj vas ovladnut vianocna nalada....ja ju uz mam, ale iba dokonca tyzdna.Potom zacina tvrdy teror 😒 ..ale iba docasne 😀

viamka
autor
6. dec 2007

caute!!!!
neni sme doma, malujeme! 😀

tak som sa trochen potrebovala vyventilovat a tak malujem nas pidi domcek!
ufuf to bol ale pakes! ked sa trochen spamatam, tak po obyvacke, jedalni a kuchyni su narade decke a mozno aj spalna!

pohovor? no fafa by vam vedela rozpravat! rano pred tym som ju poriadne znasilnila! 😉 fafa dik, naozaj o nic neslo!

expi aj tebe dik za bonz! aj ty si si pred tym uzila svoje, co? nakoniec som isla v tebou odporucanej cierno bielej a bolo to fajn. dostala som jednu modelingovu ponuku 😀 .......... chudak slepy, asi si este len isiel do optiky pre okuliare............. no ni! hodte sem novinky a gyn spravy, predvianocnu vahu samozrejme tiez! ja si vas zatial precitam, co sa tu dialo............ 😉

tilly
6. dec 2007

pekný víkend alebo večer u nás nehrozí, 5 nocí v týždni jazdí a hlavne cez víkend, ale už som si zvykla...

verulka, on vie, čo si myslím, ale už sa nejako prekonal a keď som domov došla s nejakými darčekmi (v nedeľu ideme gratulovať), tak sa ma spýtal, čo to je, tak som mu za odmenu ukázala fotky zo včerajška...
to bola celá debata a už odišiel do roboty

a ešte mi do okna dal čižmu s balíčkom, idem sa mrknúť, čo tam je, kým tu bol, som to s prehľadom ignorovala 😀

viamka
autor
6. dec 2007

tak som vas stastne docitala........... verulka, blahozelem ku skuske.... 😉

viamka
autor
6. dec 2007

tak herecky, co poskytol anorektickam a tehulkam mikulas tento rok???

expertka8
6. dec 2007

...a hla....bola "viamka" 😔 😀 😀 😀