Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
6. dec 2007

expi, ty tisko dichaj v rytme adventu, lebo mi chvilu trvalo, kym so sa preluskala tvojimi mailami........... inak, ked uz tu plodim tie adventne reci, tak co tak ma trochen poucit a vyhladat mi info, ako je to podelene????? prva, druha, tretia stvrta, kazdy tyzden nieco znamena, nesie s v duchu NIECOHO a mam v tom mierny hokej! a ako je to s postom? cele 4 t??? to mi len tak teraz, pri orieskovej cokolade napadlo..... a mato sa ta chcel nieco opytat, tak mi skypni a zablikaj, ked budes k mání...... zatial pa

tilly
6. dec 2007

my máme doma zas čokolád na kilá, otras... zas to budem vyhadzovať pred veľkou nocou

expertka8
6. dec 2007

...tilly...taky bozi dar vyhadzovat???? 😅 ...poslem Ti adresu.... 😀

verulka
7. dec 2007

jejej, viamka, vitaj medzi zivymi 😀 my sme dnes boli s krpcom na kontrole, uz je ok, takze ola v podelok praca vola 🙄 ani sa mi tam nechce, lebo ma riadne nasr..i...mam len mini kusok od nastupu na PN az do porodu 🤐
a miki bol u nas ako vzdy striedmy, takze okrem neuveritelnych kg ovocia sme dostali po kinderku, keksiku a par drobnosti...v podstate uz z toho asi vela neostalo 😀
Dnes som vsak kupila salonky miliknis- drahe jak slak ale bozske 😵
viamka diky za gratulaciu, o d zajtra mi zacina drtiaci teror..drzte palce aby som sa dozila Vianoc 😀

viamka
autor
7. dec 2007

verulka, mas taku velky funclub, ze zacnem verit na drzanie palcov, lebo asi to u teba vazne funguje!!!! 😀 ale preistotu sa to ako obycajne nauc na jednotku, ine od teba ani necakame 😉 . som rada, ze maly je ok. nas po zapalestredneho ucha a druhy po zapale priedusiek ide konecne do skolky po dvoch mesiacoch! uz sa velmi tesi...a ja tiez.... mikulas??? u nas bez cokolad, takze sme zase jedna cudna rodinka, ale konecne aj svokrovci pochopili, ze ovocie je fakt "dobre mnamko". a sladkost samozejme bola - z hroznoveho cukru a javoroveho sirupu. decka sa tesili a pochutnali si! tak o rok zase cakame mikiho

verulka
7. dec 2007

viamka, aj my sme cudna family 😀 totaône uletena 😀 uz len keby si nasu kuchynu videla...ale to je len pre silne natury 😀

certica
7. dec 2007

verul, nezavidim tie skusky, ale zas zavidim ine 😎 😉
my sme tu vcera okrem mikulasa mali aj svokru a stalo sa to, ze viki prvy krat jedol cokoladu 😅 , presnesie kusok coko snehuliaka. no co, zabijem sa? 😀 ja som dostala ferrero rocher, no tak nedaj si! kokso, ale ked mrknem do zrkadla a vidim, jak sa mi rozrastli stehništa, je mi na bliti. co by mozno aj paradoxne pomohlo 😀
viamka, tak ste si tiez uzili chorob. tak aspon vianoce budu v zdravi, dufam 🙂
tilly, cokolady minies na polevu do kolacov atd

verulka
7. dec 2007

certica, tak stehna mi nespominaj 😝 to je moja najproblemovejsia partia a teraz dostava riadne zabrat 😝 nuz co, ja sa utesujem ze bike to po porode isti 😀
a myslim, ze Tilly cokinu isto nejako efektivne spracuje 😉

tilly
7. dec 2007

tilly čokinu nespracovala už z minulého mikiho a o veľkej noci ani nehovorím...

viamka
autor
9. dec 2007

tilli, tak potes deti, co coko nevidia ani v telke! aj mi sa tak "zbavujeme" nechcenych zasob od pribuznich!

stehna? kym sa netrasu, objem mozu mat akykolvek!!!! aj chude stehna ak nie su pevne a este s celulitidou su na bliti 😝

spravy z domova: vcera vecer sme si isli sadnut do restiky - ako vzdy, ked nikto nenavaril - a tesne pred odchodom, kym dorazil ucet som si pomyslela, ze mam zlate deti, ked nic nevyliali, neboli hlucne, jedli z priborom a tak. proste bolo mi tak fajn a pohodovo...... az kym sa najmensi nepostavil ku stolicke a zrazu baaaaaaaaaaaaaac! sadol si na zadok tak ako to obcas robia male deti = chvilku stal a zrazu sedel!kokso ako som sa cudovala, ked som zbadala krvave oko!!!! sup ocna chirurgia, sup sitie - tri uzliky, sup sup sup ...... a som sa docudovala.... o stolicku si pretal ocne viecko!!!! a pekny vecer bol v .......

prajem pohodovu nedelu!

verulka
9. dec 2007

uff viamka, hezky...
kocky, myslite na mna, ja sa na malu chvilku lucim, lebo mi zacina teror 😖 ale uz snad posledny...mam tri skusky, 2 seminarky a podobne mile zalezitosti 😝 uzite si nedelu a bez urazov prosim 😉

eliana
9. dec 2007

ako tak citam mone tu vyhadzujete sladkosti...no hrooza.aj my to robime 😎
preco radsej nedaju do balika jednu poriadnu sladkosta ale 10 hnusnych lacnych-na vyhodenie dobrych. take mrhanie.ale co uz nebudem sa krmit niecim co nechuti ...a este aj zdravie si nicit.

Verulka ty studujes?a co?aj ja chcem ist studovat.asi sialenost-mam tri drobce doma,ale co uz

verulka
9. dec 2007

eliana, ja ma troch krpcov a 4.na ceste, tak preco sialenost 😀 studujem ekonom. univerzitu, ale nastastie uz konicm 😝

cukrikk
9. dec 2007

verulka tak dole klobuk pred takou maminkou 😀

tilly
9. dec 2007

fuuu, viamka, to je nepríjemné, tak nech sa z toho čo najskôr dostane a nech nemá jazvičku...
verul, držím palce, ale ty si šikulka, ty to zvládneš 😉

viamka
autor
10. dec 2007

baby dik, cista hruza! dufam, ze sa to uz nestane.... maly to znasa ovela lepsie ako ja........ 😖

verul a z coho este mas skusky? hod do placu aj temy seminarok, nech zaspominam na mladost!!! 🙂

fafa a expi: mate zajtra rande??? dajde si poharik a tri sluky aj na moje zdravie, prosim! 😀 😀 😀

eliana, u nas sa nevyhadzuje!!!! to len tak na upresnenie!!! 😉

expertka8
10. dec 2007

...caute babule.... 🙂
...uz som na ceste do hajan..ale este si neospustim 😅
...viamka...ty kokso...kde si???...skype v keli... 😠 ...neblikas mi a ja mam tolko otazok..segra 😉
...rande s fafou???....ta ma zo mna strax...uz sa tu pre istotu zopar dni neukazala...nie ...to...aby mi dala na seba cislo....odkaz pre fafu---fafa nehryziem 😀
...sladke snivanie 😉

viamka
autor
10. dec 2007

ty na com ficis expi???? mato uz isiel spat a ja skypujem! mozno by si sa mohla skusit pripojit, laska moja! alebo sme sa o prsa lizli, zajtra som tvoja, zatial dn. cmuk!
fafa, aj ja mam par otazok! reaktivuj sa!!!!

verulka
11. dec 2007

viamka skusky mam z: marketing. komunikacia, manazment obchodnej prevadzky a Obchodna prevadzka maloobchodnej jednotky 😝
a plne znenie mojej dipl. temy: ODvetvova analyza ako sucast strategickeho marketingoveho planovania firmy 😀 na toto teda rada spominat nebudem 😀
Apoharik poprosim aj na nase zdravie 😀

tilly
11. dec 2007

verulka 😲 to je téma, to by som si ani nezapamätala 😀

verulka
11. dec 2007

vsak to 😀 ale ono to len tak desne znie 😉 teda dufam... 😀

tilly
11. dec 2007

ale vraj to u vás ani nečítajú, moja sesterka keď obhajovala, tak niekto tú prácu otvoril, prečítal jednu vetu a niečo sa jej spýtal, ale práca bola úplne nedotknutá... ale možno záleží na katedre, aj u nás je to tak, že sú katedry, ktoré diplomky ani neotvoria a sú také, čo ich prevŕtajú a rýpu fuj

verulka
11. dec 2007

no u nas sa citaju a dost poctivo...kedze sa potom vyuzivaju aj do dizertaciek 😉 ale mam dobru firmu...uz si len najst cas a napisat vsetky tie idey na papier 😀

viamka
autor
11. dec 2007

tilly, to je riadna haluz, ze necitaju diplomky a ze su nedotknute! na diplomku treba napisat oponentsky osudok a ja osobne som citala kazdu pracu a niektore casti viackrat, pretoze sucastou kazdeho op. pos. su min. tri otazky! a tie si z prsta nijaky oponent nevycuca!!!! 😒
okrem toho veduci diplomovky ju musi priebezne precitat a odkonzultovat, lebo je priamo zodpovedny za to, co tam napises a ako to potom obhajis!

verulka, drzim ti moc palce!!!! no ako som pisala, u teba sme zvyknute na najlepsie.... 😉
a kde budes pisat diplomku:? myslim aka to bude firma??? u nas tieto marketingove veci ucil Doc. Sáblik..... riadny pes....... 😅

tilly
11. dec 2007

každá katedra je iná, ja som mala tiež celkom vyčerpávajúci posudok, ale sesterka hovorila, že absolútne nikto nevedel o čom jej práca je... ale to je jedno, ja to také jednoduché mať nebudem, mala som obhajovať minulý rok, odvtedy sa komplet zmenili predpisy, takže si to budem musieť naštudovať celé od začiatku, fakt sa teším 😝

verulka
11. dec 2007

tilly, bez sa ucit 😀
viamka kuk ip

viamka
autor
12. dec 2007

verul vybavene!

tilly drzim palceky!

viamka
autor
12. dec 2007

baby, kto prvy najde fafu, ma dvojity vianocny punch zdarma! 😉

fafa
12. dec 2007

kuk 😉
Viamka, ja vas stale sledujem, len sa nejak aktivne nezapajam...inak peciem, podpisujem zmluvy, nutim manzela behat 8 hodin po Martine(mimochodom, takmer rozvod)...expi, mat tvoje cislo, volam ti...no ale ked nemam... ☹ inak vylet bol zaujimavy, stravila som v istej nemenovanej firme krasnych 8 hodin a potom ma tak bolela hlava, ze som frcala urychlene domov...
Studentky, drzim palce... ja uz ani neviem, o com bola moja diplomovka 😲 tusim som ju necitala ani ja....
darceky este ziadne, okrem deti, takze srdce mam na mieste, ostatne dotiahnem 23.12. ako sa poznam...
Viamka, ty odo mna nechci nadludske vykony - ze reaktivuj sa o 23.20 🙄

viamka
autor
12. dec 2007

cica skypuj! potrebujem konzultovat medovnicky tvojej starej matky, nech ma potom cely rok nestrasi!
apropo, vedela som, ze ta na chlast nachytam!!!! 😀 ked budem v nr, dame ten punch!!!

a co vie robit tvoja polovicka 8 hod v cudzom meste? v akom bol stave, ked si sa s nim stretla? 😕 kokso, keby si sa vydala zamna, tak uz si na lade! zacni uvazovat o satisfaction pre neho!!!! 😅