Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

expertka8
13. dec 2007

....fafa...ty vyhovaraci zver 😅 ...cislo som Ti vyslovene vnucovala 😠 ...tak sa nevyhovaraj 😝 😀
..pusu na celo pre vsetkyx 🙂

...speci odkaz pre certicu....vdaka za IP...Teba raz osobne tak vystiskam..az budes z tej lasky fialova 😀

certica
13. dec 2007

ex, fialova od vzrusenia? 😀 musim ficat, pekny dnik deti 🙂

fafa
13. dec 2007

Certi dik...konecne je vonku normalny cas...trochu slnka, nech to zije...
Ex, pozooooorrrr...druhe kolo mojej navstevy sa bude odohravat od 2. - 5.1.08 ale predpokladam, ze to sa budes niekde na horach zotavovat zo Silvestra...ak nie, dame zraz...aspon 5 min, nech si ta "omakam", ze si real...a to uz budem bez mangela, inak chuda, aj mi ho bolo luto 😕 , cely den...a on ma tak rad deticky, tak si mu mohla nabalit maleho na vychadzku...ma dokonca pedagogicke vzdelanie...no a teraz mi ostava len sa modlit, aby si to tu neprecital.. 😅 ja som mu navrhovala program, Hole alebo Turc. Teplice...

verulka
14. dec 2007

aj ja chcem ip 😠 inak nic nestiham, tak ficim dalej 😀

viamka
autor
14. dec 2007

verul, ale ip bolo!!! ako casto chces?

expi sorry, mna pusa na celo total neuspokojuje, a ma opacny efekt, ako u beznej populacie!
a to co je za fotka???? no knechtovu som este rozdychala, le tato anorektticka 😖 😖 😖

fafa, ked budes na skype vecer, prezvon ma! inak sa asi nestreteme! zajtra ti postou poslem mliecko i mamast! hmmmmmmmmmm mozu ma za to zavriet? ved to nie je biely prasok! 😅

certi co nove v tvojom brusku??? nemala si mat ultrazvuk??? tak dva t. dozadu?

verulka
14. dec 2007

viamka, od teba ano, ale od certice nie 😉 😀
ja mamutz za 3 dni 😀 uz sa tesim...

tilly
14. dec 2007

ahojte, ako ste prežili výpadok? my sme včera s domčom piekli, zatiaľ len linecké, ale už som u mamy a zajtra sa pustíme do väčšieho pečenia, juuuj, ale to bude kíl navyše, fuj, sa to bude ťažko preťažko chudnúť

inak depkoším, asi si niekto myslí, že nie som dobrá matka a pre to si druhé bábo nezaslúžim alebo čo... z každej strany počúvam, aj tá je už tehotná, aj tá už čaká, 90% mojich kočíkových kamošiek je tehotných a ja nič, aj napriek tomu, že teraz sa mi to nehodí a teraz tehotná byť nechcem (aj keď... potešilo by ma to), ale nechápem, nedávame si pozor, síce sa nesnažíme, ale ani nechránime a nič 😲

verulka, potom daj vedieť čo a ako 😉

certica
14. dec 2007

vau, ono to tu bezi? uz som sa aj tesila, ze sa zbavim zavislosti od kona 😅
verulka, sak ma neondi... 🙄 😀

víamka, no ja ti neviem, co malo byt pred 2 tyzdnami, kazdopadne v stredu bude aj 4D (po dlhej uvahe) a inak v brusku bordel, brazilske tance atd., viki bol v tomto doost ohladuplnejsi.
apropos, dnes som si na teba spomenula pri zostavovani zoznamu, co sa tento rok odhodlam piect. prve, co ma napadlo, ze: viamka, zijeme zdravo alias pro diet kekse
fafa, nemas za co, aj ked netusim za co dakujes...asi to malo byt viamke,ale potesi 😀 😉 .
postupne vam vsetkym napisem nejake to IP 😀

certica
14. dec 2007

tilly, mna tato "konska menopauza" zastihla v najhorsom, t.j. sama doma (s detmi) bez muza 😠 . teraz ked sa vratil, uz aj kon cvala...nastastie sme pred tym stihli hodit nejake to cislo 😎, krpaty chrape, tak mozem bez vycitiek chatovat

verulka
14. dec 2007

certi, vsak ja len podpichujem 😀
inak ked sme pri peceni...minuly rok na chudnuti ste dala jedna taky super recept na kolaciky s ovs. vlociek- jednoducho sa vsetko zmiesalo v mise a bolo. Ktora ste to bola? Kazdopadne pls, napiste mi ho este raz 😀 dakujeeeem 😉
ja som si vdaka mojmu studijnemu rezimu ziadny vypadok kona ani nevsimla 😅

certica
14. dec 2007

verul, sak to tie pro-diet 😀 , len tiez rozmyslam, kde ten recept vylovim 😕

verulka
14. dec 2007

ahaaaa, tak ak sa podari, tak mysli na mna 😀

certica
14. dec 2007

no hladam, jak zmyslov zbavena a netusim, kde som ten recept zalozila. budem to tu na nete musiet vypatrat alebo sa zmiluje nasa viamka a bude taka dobra.. 😵
ingrediencie si aj pamatam, len tie mnozstva netusim 😲

viamka
autor
15. dec 2007

pre moje faninky: PRO DIET
3 cele vajcia (nedaju sa vynechat ani nahradit)
300g polohrubej muky (kludne dajte grahamovu)
250g masla (urcite dajte heru alebo iny RASTLINNY tuk stuzeny, nie olej)
200g praskoveho cukru (dajte hnedy, nie vsak trstinovy, ten sa pripeka)
200g ovsenne vlocky (suche!!!)
400g cokolvek (vlocky, orechy, hrozienka, struhana cokolada, kokos, kandiz ovocie,.......... fakt hocico, co mate radi, len nech to k sebe pasuje!)
stipka soli, 1/2 kl soda bikarbona, 1 kl skorice

vsetko spolu zmuchlit, lyzickou tvarovat gulicky a upiect cca 180° asi 15´. da sa to dat do papierovych kosickou, alebo tu gulku rukami splasknut a je z toho koliesko!

pozor, je toho dost vela.... dajte to do vacsej misecky ako peciete obycajne!
tak nech sa dari.... 🙂

PS: ja nemam este ani peceny prd! tento rok fakt stiham akurat tak pravoslavne vianoce, aj to len s odretymi usami!!! asi se hodim adresu a posielajte mi vase zvysky!!! 😀

certica
15. dec 2007

viamka 😀
a dakujem v mene nasho stabu 😎 , ja prave idem piect, ale teraz take kremove kolace (zamrazitelne)
no a tu mega davku si pamatam, takze spravim tentokrat asi polovicnu (pre seba 😀 )

tilly
15. dec 2007

baby, ja som ako pubiška, ale úplne slintám nad týmto chlapom http://www.walternudo.it/home.php 😀 😀 😀 😀

certica
15. dec 2007

tilly 😀 , ja by som ho este trochu pristrihla, ostatne moze byt, snad trosku oci pozmenit, ale pery su fajn 😀

viamka
autor
15. dec 2007

tilly nie si pubiska! keby si mrkla do mojich mailov od expi! 😅 dufam, ze expi neciiiiiiiiiiita uplne vsetko 😎 😎 😎
navyse, je to len kusok chlapa! a u mna moze byt, akurat to krvave oko ma ako ja teraz, ked soplim........

certi aj ja som spravila dnes polovicku. aj medovniky, linecke, a pernicky. hod receptik na kremove, pokial to zvladne aj tulen! pokial nie su easy, tak sa koli mne ani netrap s pisanim..... 😉

tilly
15. dec 2007

on je teraz hlavný hrdina seriálu, ktorý pozerám už asi 6 rokov 😀
vždy to ide rok (52 dielov) a potom tam vymenia párik, seriál dosť o ničom, ale kurnik tí chlapi, čo ich tam dávajú a vždy tam dávajú krásne zábery ríma, vôbec neviem o čom to je, ja len slintám vždy pri telke 😀 😀

sharlotta
16. dec 2007

Ahojte, davno som u vas nebola...Ja len na margo predchadzajucich prispevkov...Minule som bola u mobilneho operatora vziat si novy mobil a akciu a taaaaaaky krasny chlap bol za tym pultom, ze som si vymyslala otazky, co sa ho este opytam, aby som bola dlhsie 😅 A vtedy som bola rozhodnuta chodit tam platit kazdu fakturu 😅 😝

julova
16. dec 2007

sharlott - nebol to MM? 😀...ftipkujem 😔 😀

sharlotta
16. dec 2007

Myslim, ze nebol zenaty, bolo to v Carefure v Petrzakle 😅 Mne sa vzdy pacili tmavi chlapi a vzala som si svetlovlaseho s modrymi ocami. c-c-c...

certica
16. dec 2007

sharloti, detto... akurat ten moj ma oci zelene 😀

viamka, napisem, poslem vecer

julova
16. dec 2007

no tam robil kedysi moj na pozarucnom servise 😀....ale on teraz robi v inom nak. centre a u ruzoveho operatora 😉...ale tam v Peeetrzke bol jeden fesak u pomarancov...ale na moj vkus bol dost niiizky..aj ked aj ja som male pivo 😀...ale inak fesaaak...ako te moj 😀...hoci mne sa vzdy pacili taki mackovia a moj je zasa taky chrdy pahyyyl...

sharlotta
16. dec 2007

Tak sa teraz po tmavych aspon pozeram 😀 😀 😀

julova
16. dec 2007

ono je to taky dobry pocit byt na MD a citat o petrzalskom Carrefoure tak nestranne 🤐 😀

sharlotta
16. dec 2007

Julova, krasne meno mas vymyslene pre babo a pozeram, ze to mas uz za par... 😉

No, moj bol tiez payl a teraz je riadny maco 😒 Ja pri nom vyzeram ako dieta 😅 Tiez som male pivo

sharlotta
16. dec 2007

Julova, som rozmyslala, jak sa to pise... 😅

sharlotta
16. dec 2007

Ty si tam tiez robila?

sharlotta
16. dec 2007

certica, blahozelam k certikovi. A este k tomu aj baran to bude...Hm, to budes mat tazke...