• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
tilly :grinning: koli tomu aj odstriekam :grinning: a dufam, ze aj trampolina bude :sunglasses:
inac sikulka , my sa chystame na stromcek az v pondelok
21. dec 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, trapoška čaká na dýchatelnejšie počko...

teraz mi vyskočil kapor z vane, skoro som infarkt dostala :grinning: ešte teraz sa klepem
21. dec 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, nejako to poriesime :sunglasses:
u nas je to opat zabavne- prave som vyslala dura s radkom k zubarke- vypadla mu blomba a boli ho to..takze necakane vydavky...uz nech je 24.12.vecer...My chystame stromcek 23.12. v noci- je to dost peklo, leboi potom musime ist spat k detom, lebo u nas sa zamyka izba a krpci vidia stromcek az vecer...ani telku nemame k dispozicii :sweat_smile:
22. dec 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, chudak kapor - treba mu naordinovat magnezko na skludnenie :grinning:
my stromcek zvykneme az 24. doobeda spolu s krpcom
22. dec 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už sme stromček urobili, domček sa tak tešíl, urobili sme ho, keď spal cez obed, keď sa zobudil, tak pozeral, teraz stále melie len o stromčeku :grinning:
22. dec 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja takto hromadne (chcem byt navrchu :grinning: ) prajem vsetkymi mojim adrenalinovym spolubojovnickam nadherne vianoce, nech sme vsetci tip-top, ale hlavne fit, cize zdravi, dobre naladeni, najlepsie s nohami na stole (aspon v prestavkach :sunglasses: ), no a stastne deticky a mangelov k celej tej atmoske :slight_smile:
23. dec 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cmuk kazdej na celo alebo na licko...?? mate volnost vyberu, ziadosti prosim do IP :grinning: :slight_smile:
23. dec 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: čerti :grinning:

šťastné a veselé
23. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, uzite si sivatky, a certi, cmuk mi budes musiet dorucit osobne :wink:
23. dec 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky aj ja Vám všetým želám šťastné a veselé Vianoce a úspešný rok 2008. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vsetkym mojim srdcovnym slabostiam...:slight_smile:))

..krasne sviatky babule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..prespikovane LASKOU...medzi vasimi najdrahsimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...ku tomu zdravie po cely rok..a budeme najstastnejsie na svete :dizzy_face:

...zo srdca zela ex8
24. dec 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez vam do temy zelam krasne vianoce :slight_smile:
24. dec 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, od opozdenej viamky stasticko, lasku, zdravicko a hlavne trosicku adrenalinovej pohodicky!!!!

a teraz soplove spravy: najmensi stabilny, stredny ma atb, ale inak ok, najstarsi sopli 1. ligu, aj ocami! ja a mangelik mame sopel, takze si pravidelne vymiename baciliky...... kapor si u nas v deckej vanicke polezal pol dna naboku a tak sa s nim mangelik vecer - ked deti zaspali poratal :wink: .... napecene bolo, aj je, stromcek mame nadherny, ako ked sa deti realizuju, ale hlavne sme spolu...... a stastni.....
tak cmuk pre vsetky a kamkolvek! :wink:
26. dec 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka - tak to je "pravá" vianočná atmoška. :grinning:
26. dec 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, laska... do noveho roka ste fit :wink: a cmuka chcem pod lopatku :grinning:
26. dec 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lavu :wink:
26. dec 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certi, no aby som si ta nezmylila s mangelom, tiez to tam ma rad :sweat_smile: ale predsa len sa tesi inemu = vacsiemu priestorovemu rieseniu ako ty :grinning: :grinning: :grinning: a akceptujem tvoju volu!!!
co bolo na sono??? okrem toho, ze mas v pupku chlopa??? :wink:

jaaaaaaaaaj pohovor!!! vzdy zabudnem! no klasika, bola som oslnivejsia nez fr. kral - slnko a tak som sa katapultovala o niekolko priecok vyssie. super pocit, akurat, ze asi budu chciet viac..... no zase ale mozem dufat, ze aj za viac penazi...... a prave dnes som bola na TOM DRUHOM naslednom pohovore, tak pockam...... poznas to: BUDEME VAS KONTAKTOVAT :confounded:

zajtra sme este doma a potom praha! haha - bez deti..... tak sa mi tu majte pekne!
28. dec 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj a este sebareflexia: papkam, mlsam, mnamkam a chuti mi!!!!! zatial si to este nevycitam, ale stretneme sa po novom roku na teme ako dole s vianocnymi kilami :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, nebodaj idete silvestrovat do pragy?! :sunglasses: :rolling_eyes: a co ja???? :astonished: ci len predlzeny vikend?
na sone som nebola ani nepamatam, nechavam si to na troch kralov :sunglasses:
co sa priestoroveho riesenia mojich erotogennych zon tyka - zas nechcela som az do takych intimnosti zachadzat :grinning: , ale aj na krk mi mozes :grinning:
28. dec 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si toujesni, ze kam to chces???!!!
pocuj, preco mam taky bordel v tvojich sonach??? nepisala si, ze po dlhej uvahe ides na 3D???? no nećh je to ako chce, posli mi podrobne spravy!!!! nech viem co najviac o tvojom vnutre/ vnutry/vnutri???? no to bude vediet fafa, ze o com, dufam, ze mi napriek mojej chabej pisomnej forme rozumies :slight_smile:

baby, kolko krat ste videli POPELKU s libuskou safrankovou a s tebou mne bavi svet????
28. dec 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ked o vnutre, tak to potom o dusi :wink: ale vzdy lepsie, ako rozoberat moje vnutornosti :grinning:
a nemas bordel, bordel je v nasej rodine... mali sme ist 19.12. - prelozene na 6.1. definitivne dufam :sweat_smile:
28. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tej poslednej otazke (+ mrazik) - to by moj muz asi nespocital. ja teda mozem aj opakovane (zvlast niektore veci a cinnosti), ale filmy akehokolvek druhu maximalne 3-4x
28. dec 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak a potom som ja za blbu!!!!!

ledva stiham verulkine terminy skusiek a vase dve tehotenstva udrzat v hlave, tak sa usiluj ma nemiast :grinning:

idem baf, nech sa aspon trosku pohnem.............
28. dec 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovoris: nikotin - hnaci pohon? ci len potrebujes pohnut creva :grinning:
ja si teda idem hodit magnezko na udrzanie dlhodobeho pocitu kludu :sunglasses:
ty si to uzi :slight_smile:
28. dec 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam! a teraz si zalepujem lavesnicu mandarinkou! vianoce su proste super!!!
28. dec 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja potrebujem dať dole tie vianočné kilá, lebo sa nezmestím do ničoho, kurnik, som ako jaternica
28. dec 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly, este vydrz, este sa cpi, papkaj, chrumkaj a uzivaj si, este silvestrovska caloricka noc nas caka (vies kolko cal je v sampuse :sweat_smile: ), potom dojedanie zasob a po troch kraloch, ked sa otvoria fitka, zacneme zhadzovat!!! a pekne vsetky spolu, ako zastarych cias! zatial si vo vypredajoch kup nieco na seba, nieco vo velkosti 44, nech sa este chvilu citis dobre :grinning: :grinning: :grinning:

vsetko dobre do noveho roku vam babulky prajem (trochu predcasne, aby som to nepre...... ako na vianoce!). prihlasim sa po prvom, kedze odchadzame...... tak zdravicko, stasticko, lasku, priatelov, co vydrzia, a pribuznych, co maju mieru :grinning: papa
29. dec 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
44 :astonished: dúfam, že na túto veľkosť sa nedostanem :grinning: už pri 42 chytám hlboké depky, kde je moja 36/38 :pensive:

zásoby už asi vyhodím, našťastie nie sú veľké, vlastne doma okrem vyschnutých lineckých koliečok nemáme...

viamka, aj tebe krásneho silva, v prahe musí byť krásny, praha je úžasné mesto
29. dec 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ja som pekne zaoblena, ale hlavne kvoli dost nechutnej zacpe...uz cakam, kedy ma roztrhne :rolling_eyes: ale nastastie deti su uz zdrave, tak sa mi zacina aktivny pohyb- dnes som nahanala mojich korculiarov :grinning:
Viamka, uzi si prenadherny cas v Prahe :dizzy_face: potom chceme podrobny popis pobytu, aby sme zavideli az ozelenieme...
29. dec 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak ja ako prva zelam krasne ho silvestra a v NR vseeetko naj :grinning: dnes si to este poriadne uzite a od zajtra pekne predsavzatia apod :grinning: i ked ja chudnem az po maji :sunglasses: papa a posielam pusu :wink:
31. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok