Adrenalínový relax

😃
certica
21. dec 2007
tilly 😃 koli tomu aj odstriekam 😃 a dufam, ze aj trampolina bude 😎
inac sikulka , my sa chystame na stromcek az v pondelok
tilly
21. dec 2007
jasné, trapoška čaká na dýchatelnejšie počko...

teraz mi vyskočil kapor z vane, skoro som infarkt dostala 😃 ešte teraz sa klepem
verulka
22. dec 2007
Tilly, nejako to poriesime 😎
u nas je to opat zabavne- prave som vyslala dura s radkom k zubarke- vypadla mu blomba a boli ho to..takze necakane vydavky...uz nech je 24.12.vecer...My chystame stromcek 23.12. v noci- je to dost peklo, leboi potom musime ist spat k detom, lebo u nas sa zamyka izba a krpci vidia stromcek az vecer...ani telku nemame k dispozicii :-N
certica
22. dec 2007
tilly, chudak kapor - treba mu naordinovat magnezko na skludnenie 😃
my stromcek zvykneme az 24. doobeda spolu s krpcom
tilly
22. dec 2007
my už sme stromček urobili, domček sa tak tešíl, urobili sme ho, keď spal cez obed, keď sa zobudil, tak pozeral, teraz stále melie len o stromčeku 😃
certica
23. dec 2007
tak ja takto hromadne (chcem byt navrchu 😃 ) prajem vsetkymi mojim adrenalinovym spolubojovnickam nadherne vianoce, nech sme vsetci tip-top, ale hlavne fit, cize zdravi, dobre naladeni, najlepsie s nohami na stole (aspon v prestavkach 😎 ), no a stastne deticky a mangelov k celej tej atmoske 🙂
certica
23. dec 2007
a cmuk kazdej na celo alebo na licko...?? mate volnost vyberu, ziadosti prosim do IP 😃 🙂
tilly
23. dec 2007
😃 čerti 😃

šťastné a veselé
verulka
23. dec 2007
babulky, uzite si sivatky, a certi, cmuk mi budes musiet dorucit osobne 😉
fafa
24. dec 2007
Kočky aj ja Vám všetým želám šťastné a veselé Vianoce a úspešný rok 2008. x-) x-)
expertka8
24. dec 2007
...vsetkym mojim srdcovnym slabostiam...🙂))

..krasne sviatky babule x-) x-) x-) ..prespikovane LASKOU...medzi vasimi najdrahsimi x-) x-) x-)
...ku tomu zdravie po cely rok..a budeme najstastnejsie na svete x-)

...zo srdca zela ex8
melory
24. dec 2007
tiez vam do temy zelam krasne vianoce 🙂
viamkaautor
26. dec 2007
babulky, od opozdenej viamky stasticko, lasku, zdravicko a hlavne trosicku adrenalinovej pohodicky!!!!

a teraz soplove spravy: najmensi stabilny, stredny ma atb, ale inak ok, najstarsi sopli 1. ligu, aj ocami! ja a mangelik mame sopel, takze si pravidelne vymiename baciliky...... kapor si u nas v deckej vanicke polezal pol dna naboku a tak sa s nim mangelik vecer - ked deti zaspali poratal 😉 .... napecene bolo, aj je, stromcek mame nadherny, ako ked sa deti realizuju, ale hlavne sme spolu...... a stastni.....
tak cmuk pre vsetky a kamkolvek! 😉
zoya1
26. dec 2007
viamka - tak to je "pravá" vianočná atmoška. 😃
certica
26. dec 2007
viamka, laska... do noveho roka ste fit 😉 a cmuka chcem pod lopatku 😃
certica
26. dec 2007
lavu 😉
viamkaautor
28. dec 2007
certi, no aby som si ta nezmylila s mangelom, tiez to tam ma rad :-N ale predsa len sa tesi inemu = vacsiemu priestorovemu rieseniu ako ty 😃 😃 😃 a akceptujem tvoju volu!!!
co bolo na sono??? okrem toho, ze mas v pupku chlopa??? 😉

jaaaaaaaaaj pohovor!!! vzdy zabudnem! no klasika, bola som oslnivejsia nez fr. kral - slnko a tak som sa katapultovala o niekolko priecok vyssie. super pocit, akurat, ze asi budu chciet viac..... no zase ale mozem dufat, ze aj za viac penazi...... a prave dnes som bola na TOM DRUHOM naslednom pohovore, tak pockam...... poznas to: BUDEME VAS KONTAKTOVAT :-S

zajtra sme este doma a potom praha! haha - bez deti..... tak sa mi tu majte pekne!
viamkaautor
28. dec 2007
jaaaaaaaj a este sebareflexia: papkam, mlsam, mnamkam a chuti mi!!!!! zatial si to este nevycitam, ale stretneme sa po novom roku na teme ako dole s vianocnymi kilami 😃 😃 😃
certica
28. dec 2007
viamka, nebodaj idete silvestrovat do pragy?! 😎 8-( a co ja???? :-o ci len predlzeny vikend?
na sone som nebola ani nepamatam, nechavam si to na troch kralov 😎
co sa priestoroveho riesenia mojich erotogennych zon tyka - zas nechcela som az do takych intimnosti zachadzat 😃 , ale aj na krk mi mozes 😃
viamkaautor
28. dec 2007
tak si toujesni, ze kam to chces???!!!
pocuj, preco mam taky bordel v tvojich sonach??? nepisala si, ze po dlhej uvahe ides na 3D???? no nećh je to ako chce, posli mi podrobne spravy!!!! nech viem co najviac o tvojom vnutre/ vnutry/vnutri???? no to bude vediet fafa, ze o com, dufam, ze mi napriek mojej chabej pisomnej forme rozumies 🙂

baby, kolko krat ste videli POPELKU s libuskou safrankovou a s tebou mne bavi svet????
certica
28. dec 2007
no, ked o vnutre, tak to potom o dusi 😉 ale vzdy lepsie, ako rozoberat moje vnutornosti 😃
a nemas bordel, bordel je v nasej rodine... mali sme ist 19.12. - prelozene na 6.1. definitivne dufam :-N
certica
28. dec 2007
este k tej poslednej otazke (+ mrazik) - to by moj muz asi nespocital. ja teda mozem aj opakovane (zvlast niektore veci a cinnosti), ale filmy akehokolvek druhu maximalne 3-4x
viamkaautor
28. dec 2007
no tak a potom som ja za blbu!!!!!

ledva stiham verulkine terminy skusiek a vase dve tehotenstva udrzat v hlave, tak sa usiluj ma nemiast 😃

idem baf, nech sa aspon trosku pohnem.............
certica
28. dec 2007
hovoris: nikotin - hnaci pohon? ci len potrebujes pohnut creva 😃
ja si teda idem hodit magnezko na udrzanie dlhodobeho pocitu kludu 😎
ty si to uzi 🙂
viamkaautor
28. dec 2007
mnam! a teraz si zalepujem lavesnicu mandarinkou! vianoce su proste super!!!
tilly
28. dec 2007
ahojte, tak ja potrebujem dať dole tie vianočné kilá, lebo sa nezmestím do ničoho, kurnik, som ako jaternica
viamkaautor
29. dec 2007
tilly, este vydrz, este sa cpi, papkaj, chrumkaj a uzivaj si, este silvestrovska caloricka noc nas caka (vies kolko cal je v sampuse :-N ), potom dojedanie zasob a po troch kraloch, ked sa otvoria fitka, zacneme zhadzovat!!! a pekne vsetky spolu, ako zastarych cias! zatial si vo vypredajoch kup nieco na seba, nieco vo velkosti 44, nech sa este chvilu citis dobre 😃 😃 😃

vsetko dobre do noveho roku vam babulky prajem (trochu predcasne, aby som to nepre...... ako na vianoce!). prihlasim sa po prvom, kedze odchadzame...... tak zdravicko, stasticko, lasku, priatelov, co vydrzia, a pribuznych, co maju mieru 😃 papa
tilly
29. dec 2007
44 :-o dúfam, že na túto veľkosť sa nedostanem 😃 už pri 42 chytám hlboké depky, kde je moja 36/38 |-|

zásoby už asi vyhodím, našťastie nie sú veľké, vlastne doma okrem vyschnutých lineckých koliečok nemáme...

viamka, aj tebe krásneho silva, v prahe musí byť krásny, praha je úžasné mesto
verulka
29. dec 2007
babulky, tak ja som pekne zaoblena, ale hlavne kvoli dost nechutnej zacpe...uz cakam, kedy ma roztrhne 8-( ale nastastie deti su uz zdrave, tak sa mi zacina aktivny pohyb- dnes som nahanala mojich korculiarov 😃
Viamka, uzi si prenadherny cas v Prahe x-) potom chceme podrobny popis pobytu, aby sme zavideli az ozelenieme...
verulka
31. dec 2007
cafte, tak ja ako prva zelam krasne ho silvestra a v NR vseeetko naj 😃 dnes si to este poriadne uzite a od zajtra pekne predsavzatia apod 😃 i ked ja chudnem az po maji 😎 papa a posielam pusu 😉