Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
10. jan 2008

ja by som si mohla dať z brucha, zadok ešte ako tak zvládam, ale to brucho... vyzerám na dobrý šiesty mesiac...asi ho začnem viac vypučovať a na skúškach budú zhovievavejší 😀

verulka, ty máš nejakú tú divokú tému, že? ak by si potrebovala do toho niečo na štýl lízingu, tak to mala moja sesterka pred rokom, tak by som ti vedela niečo od nej vypýtať 😉

verulka
10. jan 2008

tilly diky, ale moje je uplne mimo 😉 ja viem, ze tio nejako zvladnem, ale asi mam este moooc casu a tak sa neviem psravne nabudit 😀
ja by som si zo zadku nemohla dat vziat- to by sa so mnou rozviedol..je velky, ale ako moj muz povedal- marhulkovy, takze na neho mu sahat nemozem....ja hlasujem za boky a hlavne STEHNA 😠 uz teraz sa mi nafukuju....
Fafa, vsak nepracuj tolko a pekne sa ozvi!!!!!!

expertka8
10. jan 2008

...babule ...co riesite...didy??? 😅 ...hmmmmmmmmmmm...v tom pripade sa JA zdrziavam komentara 😀
...viamka...moje motto v pase????...je Ti proti srsti??? 😅 ...neuveris...ale tuto svatu pravdu som objavila tu na MK 😝 😀 ..a nemienim ho zmenit...pretoze sa s touto skutosnostou stretvama denno denne 😉 😠
...fafa?????????????????.....kde si????????????????????????? 😵 😵 😵

viamka
autor
10. jan 2008

expi, no len mi to nepasovalo na teba - mierumilovneho, nekonfliktneho cloveka s nadhladom (tych privlastkov viem pouzit ooooooovela viac!)
samozrejme tvoju volbu akceptujem a nabuduce fakt uz spontanne neskomentujem................ aspon sa posnazim.

tak asi tak.................. 😉

viamka
autor
11. jan 2008

vcera mi nesiel kon a tak neviete, ze zamknute auto, bez klucov v zapalovani mi blikalo, stierali stierace a zapali sa dialkove svetla....... same od seba. len tak. a toto sa dialo, kym sa vevybila baterka! ako dobre, ze neverim na duchov! teraz to bude stat 13.000,- nieco je/nie je v elektrike 😅 tak zatial papa.................. uz je skoro vikend, tak zvolnite krok a usmievajte sa. ludia si budu mysliet, ze vam sibe, alebo ste mali rano sex, alebo mate zaplateny vikend v parizi.............. cmuk vsetkym! ale dnes uz nie kamkolvek!

FAFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

certica
11. jan 2008

viamka, tak schvalne..... idem sa sklebit na plnu hubu 😀 , nech zvysok ludstva zavidi 😎 😀
ok, ja som tiez za stehna (teda skor cele nohy okrem chodidiel), boky, prsia, ruky. no neni toho malo, ale sak ja som narocna 😀
a fafa uz pracuje na novom? fleku myslim... 😕

viamka
autor
11. jan 2008

daj mi vediet certi, ako to ucinkovalo! doteraz sa nikto nestazoval, ze to nefunguje......................len tak na okraj, ine dni funguju ine veci............ ranny usmev len v piatok! 😀

verulka
11. jan 2008

ja sa dnes skerim od rana, kedze mam jednu blizku osobui v porodnici a netrpezlivo cakam na sms..a normalne sa velmi tesim na tensvoj porod 😀

tilly
11. jan 2008

verulka, myslíš na ten svoj, čo keď nestihneš priletieť, tak porodíš vo výťahu? 😀
ty máš také rýchlovky, nie?

viamka
autor
11. jan 2008

verulka 😅 ty sa tesis na porod? tak toto nech ti dlllllho vydrzi!

cicushka
11. jan 2008

verulka...aj ja som sa strasne tesila na porod a velmi mi to pomohlo...bol super...a aj napriek bolesti....ostan taka az do konca. 🙂

tilly
11. jan 2008

cicus, mať za sebou tri polhodinové pôrody, tak by som sa na ten štvrtý adrenalínový tiež tešila 😀

certica
12. jan 2008

aj ja sa tesim, neviem co ma caka 😀

verulka
12. jan 2008

jasne ze sa tesim 😉 vsak bude sranda 😀 nie ja som to uz cele premyslela- moj muz sa mi smeje...Takze porodim v prac. den doobeda a deti vybere muz zo skoly a skolky, nic im nepovie, len ich rovno dovedie na navstevu za brachom 😎 a termin by bol najlepsi 24.4 😀 nuz ale vidim to skor na sobotu( 1.porod bol v ut, dalsi v po, radko sa narodil v nedelu, takze teraz to bude sobota)
Certica, na ten tvoj sa aj ja tesim 😉
Inak ta moja kamoska akotretorodicka dosla do porodnky o4 rano- mala kratke kontrakcie, cely den sa tamtmolila, pospavala a voda jej odtiekla az o 19,30 a Samka porodila o pol12 😕 moze vraviet, ze rodila 20hodin...ale v pohodke a su zdravi 😀

fafa
13. jan 2008

Ahojte, no ani velmi nepracujem, skor zdravotne som bola trochu mimo...uz sa to trochu zlepsuje...tusim nam toto Slovensko skodi... 😕 aj mangel beha stale po dr...este, ze deti su v poriadku, len Lala stale ekzemuje...no trochu som to tu znegativizovala...ale tak aj ja sa uz idem usmievat 😀
Nove nic okrem roboty...aj to neviem, ci som dobre spravila...no musim vydrzat, hadam to pojde uz len k lepsiemu...
Baby vy uz pomaly rodite...aj vam trochu zavidim, v piatok som krmila takeho 6 mesacneho chlapceka, normalne mi slzy isli...tesim sa s vami...
My mame "krasny" vikend...sama s detmi, musim na dnes vymysliet nejaku aktivitu, lebo sa tu znudime...vcera mali deti spat u svokry, zaniesli sme ich tam a o pol deviatej vola Samko, ze ho boli brusko, nech prideme pre neho...samozrejme brusko bolo len aliby...chcel spat s nami...aj to potesilo, ale uz sme sa celkom tesili na vecer vo dvojici... 😖
Tot, tolko od Fafy...dufam, ze sa tu budem vyskytovat uz castejsie.... 😵

viamka
autor
13. jan 2008

no verulka, ja som mala pri prvom bobky ako kazda prvorodicka az som sa nestacila cudovat................druhe uz boli plany, ako hore popisujes a predcasny porod dal zvysok teamu dopozoru!!! treti porod: uz sme mali zmaknute plany aj s "nepredvidatelnymi" situaciami a bolo to ceeeeeeeeeeeeeeeeeeelkom inak 😀 hore uz vedia, ako nam to sprijemnit!!!! ale najlepsie je na celom to, ze vysledkom je dietatko a vsetko ostatne na isty cas oplava niekam do inej dimenzie a tak to ma asi aj byt!

tilly
13. jan 2008

ahojte,

mne je taaak nahovno, úplne mi došlo zle, neviem, z čoho, mám strašne tuhú šiju, zle som spala, fuj

a asi som predala dom a muž ho ešte predávať nechce 😖 takže budem musieť asi kupujúcemu povedať, že z obchodu nič nebude 😠 uvidíme zajtra ako sa ten môj starý rozhodne, neznášam to, najprv povie, urob inzerát a potom povie, že to ešte nechce predať, zabiť ho je málo 😠 😠 😠 😠 😠 ☹

viamka
autor
13. jan 2008

co? 😅 no hura, ze ja mam take nijake starosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prajem ti pevne nervy!!!!

povodne som chcela poradit pondelkovy ksicht, kedze piatkovy usmev mal taky uspech!

v pondelok sa tvarte nenapadne, ani usmev, ani chmary, taky "no body, no name face": ziadny prutky start, pekne zvolna, treba setrit sily!!!! no a keby predsa len nejaky doterny vytrvalec nieco od vas chcel, tak mu naznacte, ze aj zajtra je den. ak predsa len bude trvat na svojom, tak opustite spolocny priestor! ak je ten doterak vas sef, tak sklopte usi a uchylte sa k praci...............nezabudnite: v pondelok setrit sily!

prajem pekny tyzden! 😉

viamka
autor
16. jan 2008

viamka pise viamke: hmmm, dnes bol super den! bola som s prostrednym na kruzku sikovne prsteky a modelovali sme z hliny:::::::::::::::::::::priiiiiiiiiiiiima, super, spica!

vsetkym vam prajem vela peknych chvil s vasimi detmi 🙂

tilly
16. jan 2008

ahoj viamka 😀 ja som mala na prd deň, teda až poobede začalo, jeden idiot ma totálne vysáva, hrúza

viamka
autor
16. jan 2008

bleeeeeeeeee, tak a vies ako nanho???? 😅 dufam, ze ta coskoro nieco napadne!

fafa
16. jan 2008

ja tiez dnes celkom o.k....sice ziadne "sikovne prsteky" 😀 obidve deti chore, ja v novej robote, no pohoda...

certica
16. jan 2008

no, kukam, ze sa nenudite...
viamka a co sikovneho ste vytvorili?
fafa a co robis, v akych koncinach, pre koho atd.?
tilly, cicaj tiez 😀
ja tiez pohoda, len si zacinam uvedomovat, ze som vazne 2.krat v stave druhom 😅

viamka
autor
16. jan 2008

jak chore??? ved im nic nebolo!!! co ty s nimi robis???? par dni si s nimi a toto!!!! 😕

fafa
16. jan 2008

tu v NR je nejaky sprosty virus... decka teplotuju...a u nas to nemoze byt len jeden...oni su velmi solidarni surodenci...inak objednala som sa k nejakemu bylinkarovi s Lalou na koniec januara...to Trencianskych Teplic...Viamka, tusim ti nieco hrozi... 😅
Certica to mas super...polovica za tebou a ani si o tom nevedela... 😀

certica
16. jan 2008

fafa ano - pozitivna sprava, akurat ze v 1. stave druhom som o tom nevedela az do konca 😀
ozaj a co ex, zariaduje novy bejvak?
verulka, ty uz si absolvovala sladku citronadu?

tilly
16. jan 2008

no, neviem ako na neho, jedine ho úplne poslať do ... alebo spĺňať jeho nesplniteľné požiadavky, môj muž by ho už poslal..., ale ja neviem, ten človek si v podstate len rieši svoju situáciu, ale strašne vyčerpávajúcim spôsobom...

viamka
autor
16. jan 2008

tilly: no, sposobov je vzdy viac, tak ho skus nasmerovat inam....... az potom tam 😉

certica akoze v polovicke??? len sa mi to zda nejak dlho uz!!! no inak nas prvorodeny mal povodne termin 13.aprila, tak asi tusim, kedy ste sa v lete odviazali................. 😀
vlastne to viem presne 😀

fafa, vy musite mat ozaj vsetko???? ved nechaj nejake virusiky aj inym detom 😉 co sa tyka teplic, tak daj potom termin a dones mi bundu a ine veci, co poriesime cez ip, mob, skype alebo inak 😀

tilly
16. jan 2008

jaj a ešte ma nasralo, som otvárala niekde nejakú diskusiu a antivirák mi vyhodil, že ma ohrozuje trojsky kôň

expertka8
16. jan 2008

...viamka...co tu este strasis???..bu...bu...bu 😅