Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

expertka8
16. jan 2008

...zdravicko...zvery moje 🙂 😀
....zanedbavam vas....viem...ale zacinam si pomaly ordinovat abstak netu..kedze coskoro vyhlasite po mne patranie medzi krabicami...vrecami...haraburdami...mojimi detmi....a aby mi nebolo malo aj novym psom...nie plysovym 😅
...ale oficialne sa s vami este patricne...citatelne...viditelne este len rozlucim....slubujem...ze budem neprehliadnutelna 😀 ...a teraz nemam na mysli povianocne kila navyse 😀
...nevidim tu verulku... 😨 ...zije ta nasa super mama????
...uz ste vsetci za nu zahlasovali????....a ako si podelime "vyhru" verulka????....ved vies...ze ja zapajam este aj babku s dedkom 😀 ....zo zahrobia 😀
...certi...ty kokso....ved ty zaxvilu rodis cica.... 😅 ....uz si oslovila potencionalnu krstnu mamu Martinka????...to vies...na krstne dary je potrebne setrit vopred 😀

...vsetkym zelam "celosvetovy mier" 😀 😀 😀

tilly
16. jan 2008

ex 😀 v novom domčeku nemáte net?

verulka tu bola okolo obeda 😉

expertka8
16. jan 2008

...tilly...bude vsiiiicko dievka moja...ale postupne....aj ked...ja ten pojem "postupne" vidim na bleskovu ryxlost svetla 😅 ...kedze mangel sa casto pripaja do prace z domu...aspon sa doma nemusim tvarit....ze mam "abstak" 😀
...xaxaaaaaaaaaa.....este nebudu vybalene krabice...ale net bude!!! 😀

tilly
16. jan 2008

uf, som si vydýchla, už som sa bála, že tu bude nuda 😀

verulka
17. jan 2008

cafte, no tu som, len akosi nemam vzdy nervy na kona, kedze ma caste vypadky...mame sa fajn..rastieme ako draci 😀 oficialne nastupujem na MD 9.3., ale estepred tym berem dovcu, takze uz len par tyzdnov v robote a potom .....uz len ucit 😝 😀
Ako vidim, mame to tu vesele...my sme zdravi klop-klop, teda az na muza, ale on nie jetaky typicky chlap hypochonder- nechce lezat ani za svet 🙄
Certica, sladka vodicka ma caka v piatok 😝 ale apson neidem do roboty 😉 ...moznouz zacnem konecne makat na diplomvke 😅
jaaaj, dnes mam relax 😎 do robotky az na 11tu 😀

certica
17. jan 2008

mne sa dnes o sladkej vode snivalo 😀 , takze som si to v sne zopakovala 😎
expi, no ved prijemne starosti mate. my ideme cez vikend vikimu trochu izbu vymalovat, teda len jednu stenu a komplet vymenit nabytok. dokelu, len ma teraz napadlo, ze nemame dorieseny PC, presnejsie net v obyvke 😅

tilly
17. jan 2008

idem robiť nejaké aukcie, potrebujem sa pozbavovať niektorých vecí, tak neznášam to meranie fotenie, brrr

ale asi predám zappíka (buginu)

verulka
17. jan 2008

tilly, tak hod potom link, co predavas 😉
certica, my nemalujeme...pc sme uz premiestnili, ale len docasne etse jedno premiestnovanie nas caka...

expertka8
17. jan 2008

...baby...vidim..ze zariadujete jedna radost....predavam pisaci stol...nehodi sa niekomu???? 😅
...aspon si spravim zamienku.. aby som niektoru z vas konecne po takmer 2rokox vystiskala 😀

certica
17. jan 2008

tu sa vo velkom predava 😀 , aj ja by som mala konecne po 30-tke zacat. zatial som stale len v stadiu, ze vsetko vyhadzujem 😔 . asi som to zdedila po mame alebo som len moc pohodlna 😅 😀

expertka8
17. jan 2008

....certi....to ze vyhadzujes nepotrebne veci..je priznak faktu...ze nestarnes!!!! 😀
....ved ked si spomeniem na staryx ludi..ktorym sa hodia prazdne jogurtove pohariky....vsetky igelitky...umyte konzervy....v duxu sa modlim..aby aj mna na stare kolena nexytila "skreckovacia mania" 😅
...a ak predsa len skreckujete a ostatni nemaju poxopenie pre vasu "uxylku"...vyveste si na dvere bytu upozornenie 😀
http://www.nanicmama.sk/files/images/neporadek....

certica
17. jan 2008

ex, si ma potesila 😎 , velka pusa 🤐 😀

tilly
17. jan 2008

exi, supeeeer 😀

ja sa ešte potrebujem zbaviť novej predsieňovej čerešňovej zostavy, som zistila, že tam predsalen potrebujem roldor...

certica
17. jan 2008

tilly, teba tusim predcasne chytilo jarne upratovanie 😀 , ale ja sa v podstate tiez rada zbavujem veci, len na to musim mat naladu. citim sa potom taka odlahcena... ved ked uz nie na vahe, aspon pocitovo 😀

verulka
17. jan 2008

certica, janjic nepredavam...my nemame co, vsetko dokonale zlikvidujeme 😀
ex, to by som si mohla dat ako motto 😀

tilly
17. jan 2008

čerti, lenže tú zostavu tam mám asi pol roka 😲 ja neviem, prečo som tam nedala rovno rolldor

certica
18. jan 2008

tilly, aby si sa nenudila 😎 😀

viamka
autor
18. jan 2008

tilly a co by si robila, keby tam bol rovno rolldoor?

ahojte. mam sparavy z konkurzu ci pohovoru ci co to malo byt: v utorok cakam definitivnu odpoved! som na rozum, ked si prajem aby ma odmietli? materska mi konci az v oktobri, uz som planovala prazdniny u expi na dome! 😅 ked pojdem s deckami do blavy do zoo, tak ocakavam hojnu ucast blavaciek a ine babenky z tam toho konca!

a minuly rok som sa pokusala o spolocne bojnice, len to z mojej strany padlo! tak tento rok sa pokusim znova! dam sem termin a vsetko mobilne hura na zvery!!!!

tot moje plany!!!

jaaaaaaaaaaaaaaaaj a zacala som cvicit, uz sa fakt zmensim! sluibujem sama sebe

zatial sa majte a prajem pekny vikend!

tilly
18. jan 2008

jeeej, zoo bojnice, tam by som aj šla

jeeeej, začala si cvičiť, super, aj ja chcem...

asi by som sa fakt nudila, keby som tam mala rovno roll dor a ešte túžim po novom kočíku, aby som sa nenudila, tak som dala starý do aukcií, nech je sranda, len neviem, na čo mi bude ten nový kočík 😀

a ešte by som chcela pre malého ten taký stolík a stoličky z ikei, ale jednu takú sadu už máme, že dve stoličky a stolík, tak neviem, čo by som s tým robila

verulka
18. jan 2008

takze stretko v bojniciach 😀
ja len halsim ,ze tehu cukrovku nemame 😎 skro som sa doblila, ale zmakli sme to...i ked vdaka vypadku labaku som tam bola do 12,30...a kedze mi drahy vzal auto, z domu som odchadzala o 6,25 🙄 uff, nastastie to mam za sebou 😉

certica
18. jan 2008

verul, ja som tam tiez stravila nejake 3 -4 hodky, mala som aj poradnu atd., potom som este hodinu cakala na muza. mne to s tym citronom vcelku chutilo. ake ti vysli hodnoty?
bojnice? moze byt 😀

expertka8
18. jan 2008

...Bojnice????....kaffe pri opiciax????....kofola pri slonox???....nikotinova davka za rohom s viamkou???? 😅 ...vsetko beriem 😀 😀 😀 ... 😉
...dufam...ze tento rok mi viamka neda kosom 😝

certica
18. jan 2008

tak mne stacia aj tie opice a kofca pri slonoch z danej ponuky 😅 😀 len ci sa toho dozijem...

certica
18. jan 2008

mozno este zmrzlinovy pohar 😎

viamka
autor
19. jan 2008

zlatko, (expi) je nejaka aspon v naznaku realna sanca, ze mi to niekedu odpustis????

cukrovkova voda? bola som na tom vzdy 2x, lebo moj labilny zaludok to vzdy vyblil! vzdy hodnoty ako netehotna, teda male!!!! z coho ta slanina potom???? 😖

dnes poobede u nas lialo, tak som rodine naordinovala spolocne straveny cas = plavaren! ok, super, len tam bolo plno! no ved asi nie som jedina malo kreativna matka v TN........ vecera nad plavarnou (manzelov napad) tiez super, len je tazke vecer nezrat = chudnut, ked sa predomnou len tak mihali caloricke dobroty..... zajtra asi naordinujem rodinke klud na lozku, ked bude prsat, kone nehrozia! 🙄 mate lepsi napad?

fafa
19. jan 2008

Viamka, ty nemas rada cukrovu vodu????
My dnes nuda doma...Lala ekzem - katastrofa...

tilly
19. jan 2008

zajtra by malo byť kráááásne, už teraz je úžasne vonku, normálne jarný vzduch, nááádhera

certica
20. jan 2008

tak u nas sa tento vikend preraba, doraba, montuje, maluje, vrta... + vcera 6h v terene po nakupoch, som bol mrtva dusa aj telo 😝 😀
peknu nedelu vam 🙂

viamka
autor
20. jan 2008

tilly, mam pre teba super typ: quick smart kocik mame my, 4kg, skladaci tak do ruxaciku a perfektne sa s nom jazdi..... je to trojkolka a mam male kolieska! niekto mozno povie, ze to nie je do snehu,ale tych par jazd sme pouzili na kolieska klzaky................. 🙂

tilly, sorry, ty kde byvas??? maiami??? tu prsi a fuka!!!! 😒

fafa, daj mi termin, kedy mate toho samana v tepliciach, nech som doma 😉 a nech mam nieco antiexematicke uvarene a aspon trochu upratane........... 😀

certica kupila si nieco??? moja dusa je mrtva uz ked nasadam do auta a viem, ze idem nakupovat. ale su na to lieky...... 😀 naposledy som sa liecila hubertom de luxe. kupila som pre istotu cele balenie 😅 nebolo to lacne, ale liecive ucinky to mlo lepsie ako lurdy 😀 😀 😀

verulka, co diplomovka? uz to ma nejaku osnovu?

jaaaaaaaaaaaaja a este bonz: videla som expiho psa a po debate s nou so presvedcena o tom, ze v buducom zivote ak budem psom, zabehnem sa k nej 😀

expertka8
20. jan 2008

...viamka.... 😀 😀 😀 😀 😀
..ked budeme stavat budu...."drzim Ti miesto"...zlatko...haf...haf.... 😀