Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
11. feb 2008

jeej viamka, ty budes nejak moc mudra 🙄 😀 , my mame dnes navstevku, stvrtok idem na krv (ale to rano) do petrzky a s vikim este neviem kedy, ako k zubarovi, neviem sa tam dovolat. no ale ved, ked tu budes tolko svojich volnych chvil travit, hadam sa niekedy scukneme.
tilly, gratulujem ku kociku 😀 , mne je to teraz momentalne chvilu na haku, pockam si do konca marca a potom uz kupim nieco. aspon viem, co urcite nie a co prichadza do uvahy
verulka, no poslem aj ja tebe nejaky hlas, sa priznam, ze som ti v prvom kole zabudla 😒 . no a potom hod info z poradne

viamka
autor
11. feb 2008

info z poradne zaujimaju aj mna.

co sa tyka mojho pobytu v BA, mate mobil, takze ficime na kavu 😉 ..............najblizsie vo stvrtok a v piatok tento t.!

tilly, co sa tyka tvojej nemciny.... neviem, ale som si ista, ze co sa tyka nakupovania, ty to zvladnes v akomkolvek jazyku 😀 😀 😀 mam taky pocit, ze shoppingovanie je proste tvoja parketa!

zajtra idem NORMALNE do prace 😅 drzte mi palce!!!

viamka
autor
11. feb 2008

fafa, nemam mail, ani ip, ani nic od teba! nepodarilo sa mi odfotit ten exem............... tak to poriesime osobne.............

verulka, ja som podarovala cestovnu postielku...... chcela som ju predavat, ale som bola leniva ju fotit a tak. tak sme ju posunuli znamim....... ☹ co sa neozves, ked nieco treba? haaaaaaaaaaaaaaaa?
mame HAUCK-ku bz TUV, super eazy!!! moja rada, cim menej vymyslancov na nej je, tym lepsie. koliecka, tunel a ine veci byvaju na nich tiez, ale nepoznam nikoho, kto to v reale pouzival!

tilly
12. feb 2008

viamka ako bolo v práci? 😀
a shoppingovanie,síce asi to tak nevyzerá, ale nie je to môj koníček, neznášam lietanie po obchodoch (teda na jar, v lete a na jeseň, v zime to celkom môžem)

certica
12. feb 2008

baby, ja som dnes uplne paf, neschopna akejkolvek cinnosti, normalne som poobede s vikim zalahla. dufam, ze zajtra sa vzchopim 😨

viamka
autor
13. feb 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaj a ako mna lame na spanok, ked je cca 13.00?!!! na skoleniach sa ine ako driemat ani neda! stale do mna niekto nieco husti!!!! strasne. vcera som 1X "pracovala", teda pozerala som sa na kolegu, ktory pracoval. a dnes sa na mna vsetci dohodli a mailovala som s klientami do odpadnutia..................... 😅 esteze sa od zajtra zase skolim.....ak mi aspon polovicka odpise, tak sa buduci pondelok mozem obesit! ok, dost sebalutsti! dnes maju karneval!!!!

tilly
14. feb 2008

dnes som mala takú dobrú náladu a tak sa mi pokazila... ☹

tilly
15. feb 2008

haloo, co je???

verulka
16. feb 2008

cafte,
viamka, si zlata, ale mna mnohe veci napadaju az postupne...no a povedala som si, ze aspon nieco kupime babu my 😀 kedze zatim sme vsetko dostali...
certi, ja sopm total dead. makam strasne v praci, ani net nestiham a popri tom riesim milion veci...ale uz len tyzden a potom zacinam natvrdo makat na skole.
Inak ak by sa stalo, ze porodim bars aj teraz, tak sme ready- najmensie veci mam poprate a pozehlene, odlozene...aj plienky mam. Jedine co este musim dokupit su cumle, mokre obrusky a nejake blbosti do porodky 😎 ale uz nebudem mat nijaku zamienku neucit sa ☹
no trielim, pekny vikend 😉

viamka
autor
16. feb 2008

caute!
ja som uz zo skoleni cela chora a nema to konca kraja. pondelok praca, utorok a streda BA skolenie 😅 verulka, dame este spicha? tak na pol hodku, nieco ti chcem priniest!!!
cartica pridaj sa, ked uz nesoplite......

baby uz od stredy trpim ako kon, boli ma ucho..... doki na usnej pohotovosti mi povedal, ze ucho mam ok! tak som sa ho spytala, preco mam tie ukrutne bolesti..... poslal ma na neurologiu, kde ma napichali injekciami! okrem ucha ma bolela aj rit a ruka, lebo zila mi par krat praskla! nech zije nase zdravotnictvo!!! skusim skocit k zubarovi, nech sa mi pozrie na zubky 😀 . nemam chut si dat rozvrtat pol papule, ale bolest robi s clovekom cudne veci!

prajem pekny vikend.... a zapadniarkam aj prazdniny!

inak papa, nasa lyzovacka, budem pekne v robotke a na skoleniach 😖

ma uz expi net???

fafa zijes???

tilly, prepac, zer sma ta nechali samu....... uz ti je lepsie na srdci?

verulka
16. feb 2008

viamka, snad by to slo 😉 ale budeme sa este upresnovat cez sms, lebo aj u nas sa to schyluje na chorobu- Risko zacina kaslat tak uvidime ako to bude 😉
tilly, aj ja som sa chcela opytat, ze preco sa dobra nalada zmenila na zlu?

fafa
17. feb 2008

Ahojte,
viamka zijem....deti si odlezali dalsi tyzden s chorobou...Samkovi nasli stafylokoka, takze sa musi prieliecit - atb este tyzden...neviem sice, kde bude, ale nejak to musime poriesit, najhorsie(alebo najlepsie) je ze mu od utorka nic nie je, takze je totalne unudeny a nervozny...Laura sa uz od stredy pyta do skolky...
V praci sa trochu prisostruje...chcu vysledky a hned...takze sa niekedy strhavam v noci..no ale co uz, dala som sa na boj, tak musim bojovat.... 😅
Mangel je uz relativne o.k., zacal hravat, takze sa vidime cca 5 min za den....
Tehulky, uz sa vam to krati...chystam pomaly sampus... 😀
Prajem peknu nedelu.....

tilly
17. feb 2008

ahojte, no vo štvrtok sa mi pokazila nálada, lebo od utorka som stále len doma (teda tu v našom pidimestečku) a už mi to trošku išlo na nervy, okrem toho som bola stále s malým sama, lebo muž zas začal makať o 106 na baráku a potom v noci do roboty, no úúúžas, teraz si povedal, že do zimy chce postaviť ešte jeden barák, aby sme si zamieňali trošku viac peniažkov na eurá 😠

viamka
autor
17. feb 2008

fafa no potesim ta, ak je to stafilokokus A, tak pohoda! = skolkarsky zeleny sopel, napada LEN sliznice hornych dychacich ciest a usi 😅 . oci len ojedinele, ak tak treba kvapkat aj tie spolu s nosom SULFACETAMIDOM......
vysledky vo februari??? nie je privcas???

tilly, s eurami sa ponahlaj, ................... v piatok nas skolili a tlacili nam do hlavy, ze cim neskor, tym lepsie..... ocakava sa tesne pred zavedenim eura revalacia centralnej parity. jedna uz bola minuly rok v aprili. inak povedane, moze sa stat, ze za euro dostanes menej ako 30,2660 sk = teraz garantovana hranica! no este ze ja stacim kontinualne minat, co mangel zarobi 😀 😀 😀

ucho vrz. zuby: zajtra idem k zubarovi!!! ucho uz prestava, ale teraz ma zase boli stolicka ako fras! v zivote som nepojedla tolko ibalginov ako teraz!

boli ste niekde vonku, ked bolo tak pekne? u nas aj par vlociek padlo, alo fukalo ako o zivot....... mrazivo, no slnecno. nasi sa prechadzali, ja som doma skuvinala..... tak prajem prijemny tyzden a usmievajte sa! zajtra je pondelok! 🙂

certica
17. feb 2008

cafte mojenka 🙂
nam pred chvilou odisla navsteva, viki dnes vynechal poobednajsi spanok, tak hadam do polnoci nepotiahne 😝 😀
viamka, myslim na teba - ja idem zajtra cez obed s vikim k zubarovi 😲 , este predtym si idem pre recept na zelezo. mesiac ho uzivam (aj ked len polovicnu davku) a aj tak sa mi ta anemia zhorsila, coz by vysvetlovalo moje spave unavove stavy pocas dna.
okrem toho mi opucha pravacka noha, tak aj s tym sa mam ist ukazat cievnemu chirurgovi. inac pohoda
tu je tiez hrozna zima, ale podla predpovede sa nam v stredu zacne pekne oteplovat 😎
no dufam, ze teda nejake stretko absolvujem, momentalis sme zdravi (klop-klop). len co bude v marci, ked viki nastupi do skolky, nechcem vediet 😅
verul, ty sa setri a tilly u vas sa tiez maka ako tak kukam. v podstate u nas tiez, teda mangel.

viamka
autor
17. feb 2008

certi, ja davam malemu pecienku a cviklu na zelezo a ma dlhodobo super vysledky..... pecienka kazdy t., a cvikla 3x do t. a chuti mu to chvala bohu, ziadne nutenie....... skus..... 😉

jaj a este info pred stretkom, mam novy hare style, verulka, cervenu uz nehladaj....... 😖 normalizovala som sa podla firemneho dresscode 😀

viamka
autor
17. feb 2008

certi a ta druha nozka je ok???? tak si preloz jednu cez druhu, aby ta prva videla, aka ma byt peknucka!!! 😉 no fakt teraz vazne: drzim ti palce, nech ti nepuchne ani jedna a nech ste s babom ok!!!

certica
17. feb 2008

viamka, ta druha noha je len pribrata 😀 , teda aj druha, ale navyse opucha, inac pohoda.
no a cviklu som si pred 2 mesiacmi kupila a tak obden si ju davam ako prilohu k jedlu, vikimu inak tiez chuti. pecienku nemusim, ale ved ku koncu tehu je to normalne, ze kadeco chyba.
nove haro? boze, aj ja potrebujem, uz aj dofarbit alebo prefarbit, podstrihnut, nech sa ma nelaknu na porodnom boxe 😲

tilly
18. feb 2008

mňa naposledy tak hrozne ostrihala 😠
a viam, akú máš teraz farbu?

verulka
18. feb 2008

viamka, zajtra asi nestihnem nic 😝 ale v stredu ano..certi nepridas sa? iked jabudem moct len na otocku 🙄
ja uz tiez tlacim zelezo, magnezko a vapnik 😀 same dobroty, pecienku milujem, ale teraz sa vraj moc nema (tak to minimalizujem) a cviklu dusim. Ja som bolav soku, ze az doteraz som mala zeleza dost...ten vapnik stale strasi, ale to sa dalo cakat..
Viamka, no som zvedava na new look.

viamka
autor
18. feb 2008

new look = Frank Provost praha, takze to v preklade znamena, ze ak to bolo cool rysave haro vo vetre, tak teraz je to totak bank konzerva..... no ked sa citam tak zistujem, ze som necitatelna, takze este raz! verulka, streda je super, aspon na chvilua a zmanaguj aj certicu, pridite spolu. ked nie naobed, tak aspon okolo pol deviatej! to by hadam slo, nie?

tylli, kto ta hrozne ostrihal??? sak hod info, nech sa poucim na cudzich chybach?

zub je minulost! dnes rano mi ho vytrhli! au au au! dufam, ze viki obstal lepsie!

tilly
18. feb 2008

viamka, jedna kočka tu v šamoríne, doteraz ma dobre strihala, asi mala zlý deň...

juuuj, zuby, uuuaaaaa, zubárov neznášam

certica
19. feb 2008

viamka, verul - ja zajtrajsok zas nevidim uplne idealne. mam rano na antolskej vysetrenie - o 8h znova na krv a o 9h zacina ordinovat cievny chir., mam sa tam hlasit s tou nohou.
vcera bol otras den. s vikim to zacina byt cim dalej, tym tazsie. uz zacina mat pomaly panicky strach, ze zostanem v nemocke. nechce sa odo mna ani pohnut, on taka nezavisla povaha, co mu vzdy bolo jedno, kde ho necham. teraz uz ani k nasim nechce ist, stale sa na mna pyta. boli sme vcera u toho zubara, super trpezlivost mal zubar, hrozny sympos 😎 , ale ani po polhodine sa nam nepodarilo vikiho prehovorit, aby otvoril usta 😅 , az si s nim muz musel sadnut do toho zub. kresla a on na neho, potom spolupracoval (vlastne mu len zuby prezrel a tot vsjo). a to chcel, aby som si tam sadla ja s nim do kresla, no ale s tym bruchom keby sa na mna zvalil, neviem.
no a potom to zacalo, uz ked sme sa vracali domov, este som ho takeho nezazila, jake hyster. sceny a zachvaty predvadzal. najprv, ze nechce ist domov a potom sa chytal kazdej prkotiny, nijak sa mu nedalo vyhoviet, len hucal, reval. musela som ho na rukach niest az domov, skoro som odkvecla. samoska este pokracko doma, az kym nezaspal.
tak som sa trochu postazovala 😅

viamka
autor
24. feb 2008

no caute! ledva som ten adrenalin vypatrala az na 4 strane! krasny vikedn, co??? a zajtra hura!!!!! kam? na skolenie! 😅 uz som ucestovana a poznam kiazdy kanal na D1 BA - TN.........

dnes som chvilu naupovala a doplnila som svoj satnik o par asexualnych modelov 😅 o velkostiach radsej pomlcim!!!

a teraz doradu:

😕 tilly, vlasky vzdy dorastu 😉
😕 expi, ako na dome? ako ste si zvykli? ako sa ti dari? uz bol pekny vikend, tak ola ola - zahradke vola! a co pes?
😕 verul, ked budem najbizsie v ba, zase dam vediet! co deti? ustali to, ci su chore? ☹
😕 fafa, co sucinnost so sefom? a co deti????? 😉
😕 certi, to o com pises je u mna jasny zmatok v detskej dusi...... ma sa stat nieco, co si nevie predstavit, nevie, kde bude jeho miesto a nevie este milion inych veci..... vie ale, ze ma konkurenciu, ze stred vesmira sa z vikiho presuva inam. mozno ste to uz 100x vysvetlovali, ze bude mat surodanca a bude to fajn...... mozno sa len chce ubezpecit, ze ho lubite a aj budete lubit. budte naneho trpezlivi, ale neubliz sebe ani babu. revat neprestal, aj ked si ho niesla, tak je pre vsetkych lepsie ho neniest!!!! drzim ti palce. velmi..... nechcem ti mudrovat ale skus este viac vysvetlovat, a ubezpecovat, ze vela veci bude inak a ze sa nanho spoliehas, ze bude dobry velky brat a ochranca......... 😉

vsetkym prajem pohodovy vikend!

certica
24. feb 2008

viamka, ja len v rychlosti (neskor podrobnejsie). on sa ukludnil, ked som ho niesla, ale potom zase doma zacal koli nejakej blbosti odznovu. teraz si vyslovene vymysla, aby ma nahanal, nejakym sposobom sikanoval, skratka chce, aby som nieco spravila, ked to spravim, tak chce presny opak a tak dokola a so vsetkym. navyse sme dnes boli u svokrovcov (boli tam este svagrovci s deckami) a ked ma na sekundu stratil z dohladu, uz sa rozplakala a vyslovene so mnou chodil aj na wc. v sobotu nechcel zostat u mojich rodicov, tiez vraj plakal. chce byt len doma a so mnou a pritom sa snazi ma vytacat (alebo sa len necham? ja neviem, ale niekedy uz fakt nevladzem. nepocuvne ani na 30x, potom nastanu sceny tipu, ze zacne vrieskat, hucat, protirecit si, neda sa mu nijak vyhoviet a ked to uz ani ja neunesiem a bud mu capnem, rozplacem sa tiez, az vtedy sa akoby zlakne a uvedomi, ze to prehnal a zacne ma ukludnovat, hladkat, vesat sa na mna. a to stale dokola, uz asi druhy tyzden je taky.
tak v rychlosti to nakoniec nebolo 😅 , ale uz vypinam, mam tu svagra, potrebuje sa vyspat, zajtra leti do anglicka atd. chlapi sa momentalne kupu, aj to sa divim, ze si neziadal mna. ja viem, ze sa boji, ze je zmateny a precitlively, ja vlastne z toho celeho tiez...
pekny vecer vsetkym 🙂

viamka
autor
24. feb 2008

neni co vysvetlovat, moj prvorodeny robil detto to iste a kopec mam by ti to potvrdilo tiez. cim viac ustupujes, tym si to on viac vychutnava. mne kamoska poradila ignorovat neopravnene poziadavky! samozrejme som ju automaticky odsudila ako krkavciu mamu a trapila som sa so svojim geniusom dalej..... raz, ked som uz nevladala, tak som si dala nohy na stolicku a tvarila som sa, ze nevnimam a nepocujem a mlady sa div nepotrhal od zlosti. stacilo jediny krat vydrzat a presli ho jeho nalady. bratom sa stal, ked mal styri roky..... pekne si pospi a vydrz!

verulka
25. feb 2008

cafte, viamka, ja som mala total pekelny tyzden 😝 ale uz sme no dovci,takze je to ok..inak uz nechodim do prace 😀 krpci su vpoho, momentalne prazdia yasnezene kopce- uvidime dokedy pri tychto teplotach...ja sa drvim a poctivo makam na skole 😖 pa

tilly
25. feb 2008

verul, tak už si na materskej? 😉

certica
25. feb 2008

jej verul, tak gratulujem, uz si aj ty uzivas MD 😎 . no, z lyzovacky na SK asi vela nebude, ale na opalovanie idealos 😎
viamka, vdaka za radu 🙂 . uvidime, dnes bol relativne v norme.
zajtra mam poradnu poobede, inak nic nove.

viamka
autor
1. mar 2008

no caute!!! ked si vas chcem precitat, musim riadne hladat temicku!!!! kaslete tu na to???? odkedy pracujem, nestiham tu udrziavat teplo rodinneho kozuba, tak by som to rada hodila na inu nadejnu dusu ..... 😉 verul, certi, na MD to MUSITE ZVLADAT 😉

CO JE NOVE???