Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
19. mar 2008

no, pokial to viamka myslela na april a fafa v marci, tak to bude skor pamela ako korejske 😀

fafa
19. mar 2008

Ale sa na nas bavite...no co chcete po rokoch materskej...musime si zvyknut na pracovny stres...a mimochodom u nas nic nove, ze sa s Viamkou pochopime tak na 3 krat.... 😉

certica
19. mar 2008

fafa nebavime, len sa snazim dozvediet, ako to vlastne je 😀

fafa
19. mar 2008

No rozlušti to jedine Viamka...pekny dnik prajem...u nas je krasne... 🙂

verulka
19. mar 2008

ak sa jedna o april ak o prsia, tak jedine moje alebo carticine- vsak to uz uuufam budeme rozdvojene 😀

certica
20. mar 2008

cafte ovecky! 🙂
uzite si velkonocne sviatky, ci uz doma alebo mimo, v pohode alebo take fest adrenalinove 😀 , hlavne nech je nam hezky 😀 😎

tilly
20. mar 2008

na tretí krát sa mi to tu podarilo otvoriť, hrúúúúúúúúúúúúúúúza

inak, mám PCO, tak idem zisťovať, čo to vlastne je a či vôbec ešte budem mať deti

vvn všetkým 😉

fíííha, čerti, ty to už máš fakt za páááár

verulka
22. mar 2008

tilly, ale aspon vies nejaku diagnozu a urcite sa s tym bude dat nieco spravit...myslim na teba...
my sme po 2 dnoch roznych pocitoch nakoniec úpresvedcili Raona, ze narodit sa v marci nie je najlepsi napad 😉 radsej sme dohovorili jeho sesternicke, nech ona uz ide von z bruska( svagrina ma dnes TP) tak dufam ,ze sme boli uspesni....
Certi, nakoniec sa mozno na tej antolskej fakt stretneme 😀

expertka8
22. mar 2008

...pozdravzjem Vas...hory..lesy...spriaznene duse 🙂
...a zelam Vam sviatocne xvilky Velkej noci 🙂

...zijem...dyxam...nestiham....ale citam Vas..........obcas... 😅
...a potajme zavidim..ze ste si dali xrumkave stretko s viamkou 😀

...tilly...PCO syndróm sa vyznačuje anovulačnými cyklami, ktoré sa môžu zmeniť na ovulačné po komplexnom úvodnom vyšetrení a hormonálnom stabilizovaní organizmu. Z toho vyplýva, že je to závažný endokrinologický problém. Preto je popri iných vyšetreniach nutná aj hormonálna liečba.

viamka
autor
27. mar 2008

hoj zlatinko! 🙂 nabuduce ja budem mat nejaky zidovsky sviatok, ked teba len velka noc prijme k tomu, aby si sa ozvala! 😀 😀 😀 no nech je ako chce, som rada, ze zijes a dychas!

baby a teraz vas trochen vyhrewsim!!!! nekaslite mi tu na to, udrzujte ohen, aspon plamienok, nech o vas viem!

velkonocny adrenalin: vo stvrtok som robila, deti mali prazky 😖, v piatok sme sapliskoro cely den. v sobotu smrdaky ´kupele, v nedelu vylet, pondelok bolo u nas hnusne, takze sme to odgaucovali na jednej navsteve..... ak su toto sviatky, tak sorry..... teraz ma jedno dieta anginu, druhe zapal priedusiek sposobeny kvitnucou lieskou 😅 a tretie LEN kasle! no zober deti do prirody!!!!!!! to aki boli zablateni radsej ani nekomentujem!!! 😀 !

😀 a este k tej blave! ja tam bdem 04.04. na nechutnej porade so sefstvom ble,ble,ble a stretko nehrozi. ptom od 21.04,22.04 aj 23.04 s kolegami na skoleni a to teda stretko hrozi! 😉

fafa, a napec nam nieco mnam! ak teda prides aj ty!

tilly
27. mar 2008

ex, dík, hej bude sa to nejako hormonálne riešiť, akurát neviem kto to bude riešiť, či endokrino alebo gyne, lebo obe si ma pohadzujú ako horúci zemiak 😠 čakám ešte jedny testy a potom sa to začne riešiť... aj som si myslela, že nemám ovulku, ale nebrala som to vážne...

viamka, tak teraz sa už musíme stretnúť, len musím dať dovtedy aspoň 5 kg dole, čo neviem ako pôjde, keďže dnes večer pijeme a pijeme, lebo suseda rodí, tak dúfam, že do večera porodí, aby sme sa mohli opiť na zdravie maličkého 😀

verulka
27. mar 2008

kocky, tak to sa stretnete asi bezomna a certi 😉 ale ked to pojde takto dalej, tak ja uz mozno aj v pohode..dnes sa mi pekne dala nahmatat hlavicka dolu 😉 samo, ze zvonka 😀 inak dohodla som sa babom, ze rped 12tym nepojde von...ale netusim nakolko som etse sefom ja 😀
citim sa skvele, z diplomovky mam 43stran, co je vcelku fajn...zajtra ich posielam veducemu, nech ich cekne, ale dufam, ze moc riesit to nebude...no a v sobotu nam odchadzaju deti na lyzovacku, takze bude pohodaaaa
viamka, ja som v podstate cele sviatky lezala- az na male presuny ku nasim a ku svokre sa napraskat...kleslo mi brusko, tvrde ako kamen- normalne byt prvorodicka tak myslim, ze rodim...takto som to brala tak, ze ak rodim, tak uz s tym aj tak nic nespravim 😎 ale v pohodke, krcok drzi 😉

verulka
27. mar 2008

baby, ja som od dnes teta 😀 😀 😀

viamka
autor
28. mar 2008

verul blahozelaaaaam!

o par sekund idem domov! boli ma hlava ako kona! 😒 zajtra smrdaky so strednym.............. upratat, oprat, uvarit ble! asi ostanem radsej v robote!!!! tak sa drzde a bezte cez vikend von! ma byt pekne!

viamka
autor
4. apr 2008

kriste pane! adrenalin na piatej strane???? 😅

ok, tak vsetkym prajem pekny vikend! my oslavujeme stredneho narodky, darcek vybavi mangel a ja mam na storosti tortu - na zelanie s kvetinkami?

fafa kde si kupila comp pre lalu??? nenapis ze vo fr, alebo dracik........ to druhe mam prelezene - nemaju!

dufam, ze date vediet, ked budete mat babatko, mile maminky!

tilly, mrzi ma tvoj problem! velmi ti prajem pevne zdravie 😉

aaaaaaaaaaa dryte mi palecky, v pondelok mam testy z tych nestastnych skoleni. potrebujem 80%!

certica
4. apr 2008

viamka, ty budes mat aj 101% bez prstov a bez palcov, ale poctivo drzim 😎 a malemu vsetko NAJ!
no ja zatial nic, ale kedze sa veci deju necakane, cakam vsetko aj svoje druhorodene 😀

inak neuveris, ale tiez ma napadlo poobede (potom som zaspala), ze tu musim narobit trochu bordel, co je s vami 😀 🙄

a co aky comp? u nas vsetky hrackarske verzie koncia v zabudnuti, pokial neni ozajtstne, nerata sa... maly mi uz takto znarodnil 3 funkcne zehlicky, jednu-najnovsiu mi poziciava 😅 , aj to len preto, ze to bol vianocny darcek 😀

pekny vikend vsetkym 🙂
verulku som videla, tilly sem tam zahliadnem tu a expi uz len linky hadze, komunikacia veskera zadna 🙄 . rozmyslam, co som je spravila 😀
tilly, neboj, bude (aj ked tu problematiku velmi neovladam), ale urcite bude... 😉

viamka
autor
4. apr 2008

expi sa musim zastat: ma teraz no comunicatiot obdobie a to mavame obces vsetci! 😉 ver mi, aj ja ho mavam 😀

comp som, myslela taky decky = china nas zachrani! ale pre najmensieho. ten mi to este zozerie.......... no fafa mozno iniciativne hodi ilustracne foto malej za compom hrackarskym, tak cca z pred dvoch rokov 😀 tak taky nejaky zhanam! akosi sa vypredali alebo co! oooooooooooooooooooozaj, fafa nepredas? 😀 😀 😀

certi drz sa, som rada, ze aspon ty si sem mrkla, inak by to bolo zase: viamka pise viamke!

idem dat mojim maciatkam veceru, nech vedia, ze aj mama dava detom jest! 🙂

tilly
4. apr 2008

ahojte, bolííí ma hrdlo, malý soplí, starý je už OK, máme tu lazaret, hlavne, že sme každý deň tak do ôsmej vonku 😅

akurát tu mám zapnutú miss, to čo sú za vychrtlinyyyyyy??? alebo to len ja som taká tučná 😀

certica
5. apr 2008

expi, ty potvora 😀 ...ale si mi vcelku sprijemnila sobotne rano 😎 😉 cmuk

expertka8
5. apr 2008

...certi...za tie "roky" by si si uz mohla zvyknut na moje obcasne uuuuuuuuuulety 😅 😀 ...mam pocit..ze cim viac sa mi blizi 30ka..tym vacsia "materska puberta" ma dostava na plnej ciare 😅 😀

..ozaj baby.....otazka dna...."Bolí 30ka???" 😅

...tilly...my sme striedavo xori od zaciatku roka....momentalne to taham ja....detto co ty....uzliny ako zmodifikovane slivky a nexut do zradla...aspon nejaka vyhoda 😝 😅 😀

tilly
5. apr 2008

zas ma bolí hlava, otras 😠 asi niečo lieta vo vzduchu, alebo je to týmto otrasným počasím 😒

ja si na tú tricku ešte chvilku počkám, potom budem mať podobnú otázku, ale my môžme s verulkou oslavovať spolu

fafa
5. apr 2008

Viamka darujem(detsky comp), ak ti neprekaza francuzska klavesnica....ale ty urcite podporujes dusevny rozvoj deti na vsetkych frontoch, takze no problem...
My mame tiez "pekne" obdobie za sebou, co sa tyka zdravotnych tazkosti....zajtra este idem do BA na jedno vysetrenie s malou a uz to dufam utichne....

tilly
6. apr 2008

ja fakt nechápem, stááále ma bolí hlava, ale tak nechutná bolesť, to som teda ešte nezažila 😢

aj muž je stále nachcípaný, domčo zelené sople... otraaaassss, my taká zdravá rodina a toto 😝

verulka
7. apr 2008

Aj mna zaujima ci 30tka boli 😀
no my sme ok, akurat si s certicou snazime naprogramovat tie nase porody naraz- martinkovi sa nejako nechce a ronovi sa snad bude chciet uz coskoro 😝 to by bola zuuurka v porodke 😀 jaj, len skoda, ze to nemozeme ovplyvnit- sefstvo je v bruskach 😉
Viamka, ako testy?
jo a hlasim 66stran diplomovej prace a nejde mi dopisat debilny zaver 🙄

tilly
7. apr 2008

verulka, šikulka si 😉

no, to by bola prča, keby ste rodili naraz 😀

verulka
8. apr 2008

nooo a mozeme ist rodit 😎 aj zaver je splodeny a odoslana komplet praca..uprava nazvov grafov a podobne blbosti a ideme do tlace 😎 jo, moj ortiel uz je specateny...
Tilly, a ty ako skola? neber to ako rypanie 😀

tilly
8. apr 2008

verul, škola, neviem, čakám na termín skúšky, chcela som sa začať učiť 1.4., ale ešte som sa k tomu nedostala 😖

certica
8. apr 2008

vau, verulka, tak gratulujem 😎
tilly, uz ste zdravi?

tilly
8. apr 2008

nie, ešte chorejší, najhoršie, že už aj malý kašle, muž s nami ani nespáva, aby sa malý nenakazil a aj tak začal kašlať, ja som OK... ma to serinká, lebo to je všetko kvôli tomu mužovmu autu, ľudia tam nachrchlú a my sa tam potom vozíme, už to kašlem, malého do toho auta neposadím, pekne budeme všade jazdiť mojim autom 😠